Paluch

Paluch

współpraca płatna
dodano: 2024-06-20 10:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 1)

Dekadę po premierze przełomowego dla swojej kariery albumu "Lepszego Życia Diler" (znalazł się tam np. numer "Bez Strachu" wybrany Singlem Dekady na Popkillerach 2020) Paluch wypuszcza materiał nawiązujący do tamtego krążka. Dostaliśmy też pierwszą próbkę.

współpraca płatna
dodano: 2024-05-29 08:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

PlanBe powraca z nowym teledyskiem do utworu "Top Floor", który powstał we współpracy z Paluchem. Singiel ten jest częścią najnowszego albumu Planka zatytułowanego "Blue Moon", który został w całości wyprodukowany przez Sir Micha.

kategorie:
dodano: 2024-05-24 13:33 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Bogatszy w nowe doświadczenia i środki wyrazu, ale jak zawsze melodyjny i skupiony na autorskiej wizji muzycznej. Young Igi prezentuje “Ekskluzywny głód”, czyli najbardziej dopracowany album w swoim dorobku. Przy wsparciu gwiazdorskiego duetu producenckiego Sergiusz & 2K artysta stworzył album w 100% zgodny ze swoim spojrzeniem na rap. Przed Wami "Trappist" nowej ery, czyli mocne nawiązanie do artystycznych korzeni Igiego.

kategorie:
dodano: 2024-05-11 12:03 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

"Acid Moro" to album łączący wszystkie style i nurty, w których porusza się ATZ. Całość jest pełna eksperymentów, retrospekcji brzmieniowych do czasów, które wspominamy z łezką w oku. Wszystko to ponownie wniesione na wyższy level razem z topką producentów z Polski oraz UK. Nie zabraknie basowych jechanek, ciężkich hip hopowych bangerów, Gdyńskiego ciepła, organiczności, zwariowanych fristajl rapsów w stylu postUndowym i słodkiego aReNBi dla dziewczyn i wrażliwców.

kategorie:
dodano: 2024-04-26 00:55 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Jest to materiał w całości napisany przez Bonusa w Zakładzie Karnym i zrealizowany w Studio CS po jego wyjściu na wolność. Wszyscy Fani, którzy czekali na powrót Bonusa w starym stylu, będą zadowoleni, ponieważ na albumie nie zabraknie hardkorowych numerów i ciężkich tematów. Cała płyta owiana jest mrocznym klimatem i bezkompromisowym przekazem.

dodano: 2024-03-24 22:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 4)

Tempo premier na naszej scenie nie zwalnia. W tym tygodniu dostaliśmy nowe albumy zarówno od nowoszkolnych zawodników (mixtape CBW od Maty), jak oldschoolowców (nowe EP Pelsona). Płyty wydali też Kosa, Skrubol & Jupijej czy Nypel, a nowe single dostarczyli m.in. KęKę, Hinol Polska Wersja, Sarius, Bonus RPK z Paluchem i Steezem, Kali & Sir Mich z Paluchem, Kacper HTA, DGE, PlanBe, Małach/Rufuz, Kamil Pivot czy Kubi Producent z Bambi, Fukajem i Stickxrem. W skrócie - każdy znajdzie coś dla siebie! Łapcie 8 płyt i prawie 40 singli z ostatnich dni.

dodano: 2024-01-27 19:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

Afera dotycząca tego, co dzieje się w poznańskim centrum handlowym obiegła całą Polskę. Nastoletnie gangi "drillowców" napadają tam na ludzi, sklepy, łamią wszelakie zasady i prześladują słabszych. Wpisy pokrzywdzonych wyglądają porażająco, a jak podają ludzie, problem nie ustaje od miesięcy.

kategorie: Polska, News
dodano: 2023-12-05 19:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

Pawbeats w ostatnich tygodniach pojawia się w dużych mediach za sprawą swojego singla z Roxie Węgiel promującego album "Dzienna" - i jak to na niego przystało nie robi tego standardowo. Postanawia sam poddawać się challenge'om, w których fani decydują co ma zrobić w programie na żywo.

Tagi:
dodano: 2023-10-10 23:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

Po raz kolejny mamy dla Was zestawienie singli i premier z ostatniego tygodnia. Płyta tym razem pojawiła się jedna (i to dziś a nie w piątek), ale dostaliśmy sporo ciekawych singli.

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-10-03 12:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 6)

W piątek ukazał się album "Hemp Groove" będący specjalnym wydawnictwem na 25-lecie Hemp Gru (pisaliśmy o nim w raporcie z przeglądem premier) - kultowy skład postanowił odświezyć swoje klasyczne utwory, nagrywając je z żywym bandem i wzbogacając nowymi zwrotkami. Intrygująco wyszedł szczególnie największy z klasyków HG - "To jest to". Nową wersję wsparli Paluch i KęKę!

dodano: 2023-09-26 12:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 1)

Już w piątek światło dzienne ujrzy specjalny album na 25-lecie Hemp Gru. "Hemp Groove" to nowe utwory a także odświeżone wersje klasyków warszawskiej grupy, nagranych wraz z żywymi instrumentami oraz premierowymi zwrotkami gości. A ich lista jest naprawdę doborowa!

dodano: 2023-09-11 20:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 6)
pawluch

Pawbeats rozpoczyna promocję solowego albumu wypuszczając singiel "Rysy" z gościnnym udziałem Zeamsone i Palucha, potwierdzając tym samym istnienie Pawlucha

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-09-04 16:20 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

Ostatnio byliśmy świadkami ostrej wymiany zdań między Peją a Paluchem. Dlaczego nie przerodziła się ona w studyjny beef i co dalej w tej relacji? Peja odpowiedział na to pytanie w nowym wywiadzie.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-06-20 14:13 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 15)

Peja podczas wywiadu z Winim wypomniał Paluchowi hipokryzję twierdząc, że najpierw nawija o rapujących "bananach", a potem z takimi osobami robi sobie zdjęcia. Doprowadziło to do mocnej wymiany zdań między dwoma ikonami poznańskiej sceny - na dole znajdziecie screeny wszystkich wpisów. 

Tagi:
dodano: 2023-06-19 16:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Sezon festiwalowy zbliża się wielkimi krokami. Jednym z pierwszych letnich przystanków będzie miejscowość Gądecz, która znajduje się 15 minut drogi od Bydgoszczy. Gądecz Hip Hop Festival odbędzie się pierwszego dnia wakacji tzn. 24.06.2023 w przepięknym agroturystycznym miejscu.

Strony