Wiśnia Bakajoko

Wiśnia Bakajoko

dodano: 2023-12-29 20:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Za nami ostatni wydawniczy tydzień tego roku. Muzyki wychodziło niby mniej niż zwykle... ale i tak sporo. Drugie LP w tym roku wypuścił Opał, EP-kami zaatakowali Mata i Trill Pem. Nowych singli też nie brakowało. Zapraszamy na ostatni raport z 2023!

dodano: 2023-11-14 20:30 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Kolejny tydzień i dużo dobrej muzyki. Albumowo jest mocno klasycznie - mixtape'y od Wiśni Bakajoko i Peji oraz płyta na 20-lecie 52 Dębiec. A do tego multum singli - od Pezeta i O.S.T.R.'a, przez Opała i RIP SCOTTY'ego, po GM2L i Young Leosię.

kategorie:
dodano: 2023-11-14 20:27 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Nowy album/mixtape Wiśni Bakajoko, będący hołdem dla kultury hip-hop. Gościnnie m.in. Beata Kozidrak i DJ 600V.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2023-11-02 13:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

Polski rap wciąż zaskakuje nas nieoczywistymi kooperacjami, ale ta z pewnością może kandydować do miana jednej z najbardziej niespodziewanych współprac tego roku. Na nowym albumie Wiśni Bakajoko pojawi się... Beata Kozidrak!

dodano: 2023-10-28 23:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Kolejna porcja świeżości z minionego tygodnia, od albumów po single zapowiadające nadchodzące projekty. Co warto przesłuchać? Sprawdźcie!

recenzja
dodano: 2020-12-17 17:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Debiutancki album Wiśni Bakajoko intrygował... jednak zostawiał trochę niedosytu. Słychać tam było pazur i lekkość narracyjną oraz dużą naturalność, ale brakowało jeszcze utrzymania równego poziomu przez całość. "Witam w moim mieście" kazało przede wszystkim obserwować reprezentanta Lublina jako jedną z ciekawszych nowych twarzy na ulicznej scenie.

Singlowa "Cisza na planie" zwiastowała już wejście level wyżej - błysk, charyzma, uszczypliwe linijki posadzone pewnym flow. Mój apetyt na pełen album został mocno podkręcony - miałem już możliwość zapoznać się z nim przedpremierowo, mogę więc zdradzić Wam co nieco odnośnie wrażeń i tego, czego powinniście spodziewać się po ukazującej się jutro płycie.

kategorie:
dodano: 2020-11-02 15:43 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Po sukcesie swojego debiutanckiego krążka reprezentant Lublina wraca z nową produkcją – "Cisza na planie" – to tytuł drugiego legalnego wydawnictwa artysty.

Płyta utrzymana niezmiennie w hip-hopowym klimacie przesiąkniętym życiem ulicy. Wiśnia po raz kolejny stanął na wysokości zadania i zaserwuje nam porcje nietuzinkowych rymów które na pewno przypadną do gustu odbiorcom ulicznego rapu.

video
dodano: 2020-11-02 15:38 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"Sedno" to drugi singiel promujący nadchodzący krążek Wiśni, "Cisza na planie". Gościnnie w kawałku udzielił się Junior Stress, a za oldschoolową produkcję odpowiada PCR.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-21 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Paluch w przerwie od nagrywania nowej płyty postanowił odpowiedzieć na pytania fanów za pośrednictwem Instagrama. Raper zdradził parę nowych szczegółów dotyczących nadchodzącego LP, od klimatu po ilość gości. Szef BOR wyjawił również jak wyglądają jego relacje ze Szpakiem, co sądzi o twórczości m.in. Kabe, Kary, Eldo czy Alberto oraz jakie ma podejście do zamknięcia siłowni.

kategorie:
dodano: 2019-12-07 14:49 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wiśnia Bakajoko „Witam w moim mieście” to debiutancki album artysty, którego numery zostały bardzo dobrze przyjęte przez słuchaczy w całym kraju. Tym samym artysta zdecydował się na zrealizowanie projektu z wytwórnią TiW Music, z którą zamierza działać przy następnej płycie. Cały album zachowuję swój mocny, uliczny charakter, który odzwierciedla życie na ulicach naszego kraju. Na projekcie lublińskiego rapera usłyszeć będziemy mogli gości z Polski (m.in. TPS'a, Wieszaka, Doba czy Areczka PRG). Jest to obowiązkowa pozycja dla koneserów ulicznego rapu, którzy uwielbiają się przenieść do świata obrazowanego przez artystę w swoich rymach.