Słoń

Słoń

dodano: 2022-11-07 15:06 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Po dwóch latach od ostatniej solowej płyty Słonia przyszedł wyczekiwany przez jego fanów moment zapowiedzi kolejnego krążka. „Zero Absolutne” to najnowsza EP-ka, która ukaże się przy okazji wydania kontynuacji gry M.E.A.T.

dodano: 2022-09-22 10:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

"Europathic" to międzynarodowy cypher horrorcore'owy, w którym pojawił się Słoń. Singiel znajdzie się na najnowszym albumie Sodoma Gomora (Reznik x Desade ZNK). Krążek „Resuerekce" można już teraz zamówić w sklepie www.ZNK.cz. Oprócz Słonia, w tracku udział wzięli: Řezník, G-ko, Skits Vicious, Desade, Byzo, Astral One oraz Jay Reaper.

video
dodano: 2022-06-10 11:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Na kanale Brain Dead Familia ukazał się klip Piotra Cartmana "Creepy Flex" feat. Słoń. To drugi singiel z albumu „CZERŃ", którego premiera została zapowiedziana na 24 czerwca. Premierę albumu promują dwa labele - BDF oraz QueQuality.

Numer Piotra Cartmana i Słonia z pewnością usatysfakcjonuje słuchaczy, którzy od muzyki oczekują czegoś więcej niż popularnych melodii. W "Creepy Flex" obaj artyści nie przebierają w ostrych słowach, a całość osadzona jest na tłustym, posępnym bicie od producentów Senso i Edip. Klip został zrealizowany we współpracy z Distort Media x Adrian Kawa

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-03-06 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Inicjatywa Kacpra HTA zatacza coraz szersze kręgi. Raper poinformował, że lista gości na projekcie wspierającym Ukrainę rośnie z dnia na dzień, podał też garść szczegółów:

dodano: 2022-02-07 15:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

Dobrze znani krakowscy spece od technicznego rapu dołączają do Brain Dead Familii! Kojot i Oxon nagrali wspólny album, który ukaże się właśnie nakładem labelu Słonia.

video
dodano: 2021-12-14 18:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 12)

"Klękaj przed panem" w wykonaniu Białasa i Słonia to kolejny singiel zwiastujący, zbliżający się wielkimi krokami album "Murem za Bonusem", którego pre-order możecie jeszcze dziś zamówić na CSRPK.pl.

video
dodano: 2021-11-08 16:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Kolejny singiel promujący wspólny krążek ekipy BDF. Szczegóły albumu znajdziecie oczywiście w naszym dziale Premier Płytowych.

video
dodano: 2021-10-25 18:45 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Trzech reprezentantów Brain Dead Familii łączy siły we wspólnym singlu "Sekta". Po "Posse Cut" oraz solowym numerze Opała "OPcy", to już trzeci singiel zapowiadający wspólny album reprezentantów BDF.

video
dodano: 2021-10-11 15:32 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Już 26 listopada ukaże się długo zapowiadany album na którym usłyszymy wszystkich reprezentantów Brain Dead Familii! Pierwszym singlem z albumu jest utwór "Posse Cut" w którym usłyszycie wszystkich sześciu członków BDF (Słoń, Opał, Floral Bugs, Profesor Smok, Mati Ważny, KODEIN).

kategorie:
dodano: 2021-10-11 15:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Już 26 listopada ukaże się długo zapowiadany album na którym usłyszymy wszystkich reprezentantów Brain Dead Familii!

Na zawartość materiału "BDF REPRESENT" składa się czternaście premierowych utworów, w których usłyszymy takich raperów jak: Słoń, Opał, Floral Bugs, Profesor Smok, Mati Ważny oraz KODEIN. Za produkcje wszystkich beat'ów odpowiedzialny jest Chubeats, a gościnnie na albumie można usłyszeć DJ'a Soinę, Dope DOD oraz Groov'a z zespołu Drown My Day.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-10-09 10:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Marta Nizio-Siara - założycielka i głównodowodząca agencji bookingowo-artystycznej Bashesh odpowiadającej za takich artystów jak Paluch, KęKę, Pawbeats, Shellerini czy Słoń. Ostatni z wymienionych, Wojciech Zawadzki, jest od ponad dekady jednym z czołowych polskich raperów, który krajowej scenie znany jest nie tylko ze swojej solowej działalności, ale również dzięki projektom WSRH oraz Demonologia. Pod szyldem Brain Dead Familia pracuje jako wydawca muzyczny. Czy Marta i Słoń pamiętają kiedy się poznali? Jak wyglądały ich początki i jak rozdzielają swoje życie zawodowe od prywatnego? Duet pojawił się we wspólnym podcaście Rap Backstage u Krzysztofa Nowaka i Marcina Flinta.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P.
dodano: 2021-09-23 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Informacja o śmierci Bezczela odbiła się ogromnym echem w środowisku hip-hopowym, a swoje wpisy z kondolencjami czy wspomnieniami związanymi z białostockim raperem opublikowało mnóstwo osób z różnych rejonów sceny. Postaraliśmy się zebrać je dla Was w jednym miejscu (galerię slajdów znajdziecie na dole newsa).

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-09 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 11)

Jakiś czas temu Słoń stwierdził, że pojawi się na polskiej scenie ktoś na miarę Eminema. Ostatnio te słowa przywołał rip scotty, który wskazał Matę jako właśnie takiego polskiego Eminema. Słoń przyznał mu rację, podając przy tym pewne argumenty.

Tagi:
video
dodano: 2021-09-06 17:15 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Wielkie Kontrakty, Duże Wytwórnie" to numer tytułowy z najnowszej płyty Testera Gier. Jest to singiel promujący nadchodzący album, który zostanie wydany przez Brain Dead Familię.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Rock
dodano: 2021-08-30 16:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Póki co w wytwórni Słonia byli obecni jedynie raperzy, którzy obracali się wokół horrorcore'owej stylistyki. Teraz się to zmieni za sprawą dołączenia do BDF thrash metalowego zespołu Tester Gier, który ujawnił dziś wydawcę swojego następnego krążka.

Tagi:

Strony