Słoń

Słoń

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-23 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Informacja o śmierci Bezczela odbiła się ogromnym echem w środowisku hip-hopowym, a swoje wpisy z kondolencjami czy wspomnieniami związanymi z białostockim raperem opublikowało mnóstwo osób z różnych rejonów sceny. Postaraliśmy się zebrać je dla Was w jednym miejscu (galerię slajdów znajdziecie na dole newsa).

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-09 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 11)

Jakiś czas temu Słoń stwierdził, że pojawi się na polskiej scenie ktoś na miarę Eminema. Ostatnio te słowa przywołał rip scotty, który wskazał Matę jako właśnie takiego polskiego Eminema. Słoń przyznał mu rację, podając przy tym pewne argumenty.

Tagi:
video
dodano: 2021-09-06 17:15 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Wielkie Kontrakty, Duże Wytwórnie" to numer tytułowy z najnowszej płyty Testera Gier. Jest to singiel promujący nadchodzący album, który zostanie wydany przez Brain Dead Familię.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Rock
dodano: 2021-08-30 16:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Póki co w wytwórni Słonia byli obecni jedynie raperzy, którzy obracali się wokół horrorcore'owej stylistyki. Teraz się to zmieni za sprawą dołączenia do BDF thrash metalowego zespołu Tester Gier, który ujawnił dziś wydawcę swojego następnego krążka.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-08 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Od "Redrumu" z Chrisem Carsonem minęło już ponad pół roku. Jak się okazuje, Słoń w tym czasie nie próżnował i pracował na dwoma krążkami z dwoma różnymi producentami. Poznaliśmy również przybliżoną datę premiery jednej z nich.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-20 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Słoń urządził na swoim Instagramie Q&A podczas, którego jeden z fanów zapytał się rapera o zawodników, którzy namieszali w tym roku oraz o tych, którzy jeszcze namieszają.

Tagi:
dodano: 2021-06-11 14:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wręczenie nagrody Rapera Roku to jeden z bardziej humorystycznych momentów całej gali Popkillery 2021 - Żółf z Fenomenu dosłownie przejął scenę, a Matę poprosił o specjalną przysługę jeszcze zanim odbierze statuetkę. A sam Mata - wpasował się w klimat krótką przemową...

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-24 13:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Wczoraj rząd podjął decyzję, że branża koncertowa nie będzie uczestniczyła w odmrażaniu gospodarki i tym samym koncerty dalej będą zakazane. W odpowiedzi na to stowarzyszenia związane ze środowiskiem koncertowym wystosowały oświadczenie opatrzone hashtagami #otworzciekoncerty, #uwolnijciekulture i #doscdyskryminacji. Akcję poparło część raperów, a najmocniej póki co wypowiedział się Słoń, mocno krytykując rząd.

Tagi:
dodano: 2021-04-23 15:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Floral Bugs mimo krótkiego stażu zdążył już przeżyć parę wyjątkowych koncertowych historii - od szalonych stagedivingów po jeszcze bardziej szalone afterowe sytuacje, w których znalazł się między niedawnymi idolami, a wszystko kipiało hip-hopem. Sprawdźcie co zapamiętał z trasy z Opałem oraz występów przed Słoniem i Dope D.O.D.!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-07 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Słoń to jeden z tych raperów, którzy bacznie śledzą scenę rapową, wciąż łapiąc z niej inspiracje. W nowym wywiadzie podzielił się ksywkami dwóch MC, którzy robią na nim duże wrażenie.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-29 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Słoń zorganizował wczoraj na swoim Instagramie Q&A, w którym zdradził jakie jest jego aktualne podejście do beefów, co myśli o Avim czy Bersonie oraz na kiedy planuje nowy album.

Tagi:
video
dodano: 2021-03-03 16:32 przez: Marek Adamski (komentarze: 9)

Mielzky i Słoń zapraszają do gry. Bez różnicy czy areną zmagań jest hiphopowa scena, pecet, konsola czy smartfon trzeba wykazać się srogim skillem. “W Co Ty Grasz?” to nie tylko hołd dla świata gier i ukłon w stronę wkręconych gamerów, ale przede wszystkim manifest bezkompromisowej rywalizacji.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-02-26 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Słoń był wczoraj gościem w studiu RapNews, gdzie zdradził, co myśli o Szpaku. Oprócz tego, raper zorganizował na swoim Instagramie Q&A, w którym wypowiedział się m.in. o 6ix9inie czy Gibbsie.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-02-22 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Mateusz Gamrot to mistrz KSW, który ostatnio zaliczył debiut w UFC, niestety niezbyt udany. Wczoraj na swoim Instagramie zawodnik przyznał, że słucha sporo polskiego hip-hopu oraz wymienił 4 swoich ulubionych polskich MC.

kategorie: Polska, USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-02-04 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 22)

Lil Uzi Vert wzbudził sporo szumu w mediach, bynajmniej nie swoją muzyką, a inwestycją. Raper postanowił zakupić różowy diament o wartości 24 milionów dolarów i... wszczepić go sobie w czoło. Amerykańskiego MC wyśmiał Słoń na swoim Instastory.

Strony