Kaczor

Kaczor

kategorie:
dodano: 2023-12-08 17:36 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Po ponad dwudziestu latach KILLAZ GROUP znów na głośnikach! Sensacja początku wieku: album "NOKAUT", czyli pierwsza oficjalnie wydana płyta grupy znów pojawia się w obiegu. Hardkorowe bity, mocne, bezkompromisowe teksty, przekaz prosto z osiedla - ponad godzina ostrego lotu, teraz odświeżona cyfrowo i wzbogacona o nowy singiel NOKAUT, na bicie TAILOR CUTa. W preorderze dodatkowo MIXTAPE DJ SOINY zawierający niepublikowany wcześniej na fizycznym nośniku utwór MAGAZYNEK, oraz archiwalny przelot przez lata współpracy DGE i KACZORA. Dodatkowo limitowana edycja okolicznościowej koszulki, szejker na siłownie z nadrukiem "JESTEM SZEJKIEM W MOIM MIEŚCIE", oraz płyta "OPERACJA KOCIA KARMA".

video
dodano: 2021-10-08 20:00 przez: Kontakt (komentarze: 2)

Człowiek z Przeszłością to czwarty klip promujący nowe wydawnictwo Kaczora i Piha pt. Z ZIMNĄ KRWIĄ. Gościnnie na nagraniu udzielił się Paluch. Duet poznańsko-białostocki zadbał o to, żeby na ich najnowszym wydawnictwie nie zabrakło gości z czołówki polskiej sceny rapowej. Najpierw Kaczor i Pih zaprezentowali utwór we współpracy z Jodą, a teraz przyszedł czas na to, żeby pokazać fanom efekty kooperacji z Paluchem.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-06 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Reprezentant Poznania udostępnił na swoim fanpage'u wypuszczony 13 lat temu klip do numeru z Shellerinim "Rap, Pasja, Bit". Raper przytoczył też związaną z planem teledysku wstrząsającą historię o śmierci swojego ojca.

Tagi:
kategorie: Polska, USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-31 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Pih i Kaczor zaprezentowali okładkę nadchodzącego materiału "Z Zimną Krwią". Za jej wykonanie odpowiada Ral Duke, amerykański grafik, który na koncie ma współpracę z Grisledą czy The Alchemistem.

Tagi:
video
dodano: 2021-07-16 15:44 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Niecały miesiąc temu raperzy zasilili szeregi StoproRap i zapowiedzieli, że to właśnie nakładem tej wytwórni ukaże się ich wspólne wydawnictwo. Pierwszą zapowiedzią płyty Kaczora i Piha jest utwór pt. „Chłopaki z Bloków”. Gościnnie na tym nagraniu udzielił się Joda, reprezentant BOR.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-01 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Kaczor i Pih ujawnili wczoraj, że już w przyszłym tygodniu ruszy promocja ich wspólnego krążka. Teraz duet ujawnia wydawcę tego albumu.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-30 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Prawie 4 lata od wydania "Złej krwi" otrzymamy follow-up tego wydawnictwa. Kaczor na swoim Facebooku poinformował, że już w przyszłym tygodniu wraz z Pihem rozpocznie promocję nowego projektu.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-02-21 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W grudniu portale oraz fanpage'a hip-hopowe ogarnęła informacja, że Kaczor został oskarżony o napaść na kobietę. za co groziło mu nawet do 5 lat więzienia. Raper od początku twierdził, że jest niewinny, teraz to potwierdza w specjalnym oświadczeniu.

Tagi:
dodano: 2020-06-05 16:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Czołówka poznańskiej sceny hip-hopowej - tak można określić wszystkich zaangażowanych artystów w powstanie utworu Siedem. Paluch, Słoń, Śliwa, Kaczor, Shellerini i Donguralesko nie tylko udzielili się na najnowszym nagraniu DJ-a Decksa, ale również pojawią się gościnnie na nowym krążku, Mixtape 7, którego premiera zapowiedziana jest na 9 października 2020 roku. Mamy dla Was klip i zdjęcia z planu.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-03-05 20:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po klasykach pokroju "Manewrów" pora na ponowne zderzenie sił - Gural i Kaczor znów pojawią się na bicie Matheo!

video
dodano: 2018-04-09 13:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

"KMV3" zapowiada trzecią część mixtape'ów "Kręci Mnie Vinyl" autorstwa DJa Soiny. Tym razem gościnnie udzielili się donGURALesko, Białas, Kaczor oraz Young Veteran$! Premiera krążka planowa jest na październik 2018

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2018-03-23 17:23 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Jongmen publikuje kolejny singiel promujący płytę "Znaki", której premiera przewidziana jest na 13 kwietnia. Czwartym singlem został utwór "Piątek", w którym usłyszymy także zwrotki Kaczora oraz Soboty.

dodano: 2017-11-03 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Polski rap pędzi obecnie jak szalony, a ciekawych materiałów mamy pod dostatkiem. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem. Rozpoczynamy więc wybory płyty miesiąca, a jurorami w tej kwestii będziecie Wy, popkillerowi czytelnicy!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-09-30 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Kaczor z Pihem dalej promują swoją nową Ep-kę "Zła Krew", tym razem wypuszczając teledysk do utworu "Zapytam Ciebie", na którym gościnnie udzielają się Ero i donGURALesko. Za produkcję kawałka odpowiada duet The Returners.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-09-20 19:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Mamy kolejny klip z nadchodzącej EP-ki "Zła Krew" zapowiadanej już przed wakacjami. Efekty wspólpracy Kaczora i Piha poznamy w całości już 6.10.2017.

Strony