Rogal DDL

Rogal DDL

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-11-14 13:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Czyżby jeden z najciekawszych reprezentantów ulicznej sceny wracał po długiej przerwie? Na to wygląda, ale na razie dostajemy jedynie pojedyncze tropy.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-16 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Niedawno Sarius mówił, że polski rap potrzebuje powrotu Rogala DDL. Wczoraj Rest Dixon37, który rozmawiał ostatnio z Rogalem, zdradził czy na taki powrót jest w ogóle szansa.

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-27 20:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Rogal DDL swego czasu był jednym z najciekawszych przedstawicieli ulicznej sceny, jednak od wydania albumu "ANtY" w 2018 roku raper zawiesił swoją karierę. Sarius, który wraz z Rogalem nagrał hitowe "NajsHajs", opowiedział podczas wizyty w RapNews Studio o genezie ich znajomości oraz przyznał, że wyczekuje powrotu warszawskiego MC.

Tagi:
video
dodano: 2018-09-07 13:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 3)

Rogal DDL powraca z nowym singlem! Na kanale „miszyn impasibel lvl ostateczny” pojawił się numer „Cccarma”. W opisie zawarte jest jedynie wyrażenie „make love not war". Premiera debiutanckiego albumu rapera przypadła na początek czerwca, potem pojawiły się dwa premierowe single - "Lahandra" i "Poranek Kojota", po czym Rogal ucichł na kilka tygodni. "Cccarma" to mocny powrót! Dajcie znać, co sądzicie! 

Tagi:
video
dodano: 2018-05-29 15:35 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Odkąd Rogal DDL ujawnił informację, że najnowszy krążek będzie ostatnim, i jednocześnie pierwszym legalnym, emocje wokół kolejnych singli nie gasną. Tym razem, Step Records prezentuje teledysk do utworu "Siema", w którym gościnnie udzielają się Grzybek LD i Peja. Premiera albumu "ANtY" już 1 czerwca!

video
dodano: 2018-05-22 23:10 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

"Ujemny" i "Tak to widze" to dwa numery promujące nadchodzący debiut Rogala, "ANtY", który ukaże się nakładem Step Records. W pierwszym kawałku gościnnie udzieliła się ekipa Dixon37, a na drugim Konspiracja Osiedlowa i Damian WSM. Album ukaże się 1 czerwca.

kategorie:
dodano: 2018-05-13 23:16 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Rogal DDL przedstawia swoją pierwszą i ostatnią legalną płytę! "ANtY", bo taki tytuł nosi album to mocny i bezkompromisowy materiał ukazujący ciemne strony miejskiego życia. Większość produkcji na krążku to dzieło samego Rogala, którego wsparli Klimson i DJ Gondek. Gościnnie na "ANtY" usłyszymy m.in. zwrotki takich raperów jak Peja, Kaczor BRS, Kobik czy składu Dixon37.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-05-08 21:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

Zaskakujący komunikat ze strony Rogala DDL załączony został do najnowszego singla...

Tagi:
video
dodano: 2018-03-16 12:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Hitowe numery i klasyczne klipy nieraz kryją w sobie wyjątkowe historie. Pomysły, praca nad powstawaniem, ciekawostki związane z odbiorem. Jesteście ciekawi jak artyści wspominają swoje najlepsze utwory, począwszy od najnowszych przebojów a kończąc na kultowych klipach sprzed lat? Z pomocą przychodzi nasz nowy cykl "Didaskalia".

W trzecim odcinku jedna z bardziej zakręconych i tajemniczych kooperacji ubiegłego roku - zderzenie stylówek Sariusa i Rogala zaowocowało numerem surowym, mocnym i zaskakująco hitowym. Jak wyglądały kulisy powstawania numeru, którego losy wahały się do ostatniej chwili? Posłuchajcie co do powiedzenia mają Sarius i Gibbs...

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-02-28 14:54 przez: Step Records (komentarze: 7)

Step Records przedstawia pierwszy teledysk promujący nadchodzący legalny debiut Rogala DDL. Za produkcję numeru "Bajka" odpowiada sam DDL, a video to dzieło ekipy Bornvision. Album "ANtY" pojawi się na rynku w pierwszej połowie bieżącego roku.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-27 13:00 przez: Step Records (komentarze: 3)

Warszawski raper, po doskonale przyjętych w podziemiu nielegalach i albumie "EEEROR" w składzie AAAWARIA, skupił się na pracach nad swoją solówką. "ANtY", bo taki tytuł będzie nosił jego album, ukaże się na rynku w pierwszej połowie bieżącego roku za pośrednictwem Step Records.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-02-19 16:45 przez: Step Records (komentarze: 0)

Przed nami czwarty teledysk promujący album Michrusa pt. "Władcy Swoich Cieni". W numerze "Jad" gościnnie udzielił się Rogal DDL, a za jego produkcję odpowiada Poszwixxx. Video to dzieło ekipy Bornvision. Płyta "Władcy Swoich Cieni" pojawi się na rynku 9 marca bieżącego roku, a na stronie preorder.pl trwa przedsprzedaż albumu w wersji deluxe - krążek wraz z autografem artysty, trzema bonusowymi utworami oraz wlepkami i plakatem znajdziecie pod adresem http://bit.ly/Michrus_zamow_album.

video
dodano: 2018-02-12 16:25 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Reprezentant BOR prezentuje drugi singiel z nadchodzącego albumu "Nemezis". W kawałku "Wiem, wiem", na klasycznym bicie Mario Kontrargumenta, w nietypowym dla siebie BPM-ie udzielił się Rogal DDL. Realizacją wideo zajęła się grupa filmowa Punkt Widzenia Studio.  Nagrań dokonano w Nieustraszeni Łowcy Dźwięków Studio w Krakowie. Klip w rozwinięciu.

Tagi:
video
dodano: 2017-11-11 11:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Rogal DDL i Fazi puszczają klip z EP-ki "To koniec". Track "Nasniedogoniat" wyprodukowany został przez Rogala. Teledysk to dzieło Bornvision.

dodano: 2017-11-03 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Polski rap pędzi obecnie jak szalony, a ciekawych materiałów mamy pod dostatkiem. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem. Rozpoczynamy więc wybory płyty miesiąca, a jurorami w tej kwestii będziecie Wy, popkillerowi czytelnicy!

Strony