Sarius

Sarius

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-04 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

DJ Decks ma w tym roku wydać EP-kę w konwencji MC/Producent, jednak wciąż nie znamy ksywki rapera, z którym Decks wyda ten materiał. Inaczej sprawa wygląda z gośćmi. Producent ujawnił niedawno 2 ksywki, które pojawią się gościnnie na projekcie.

video
dodano: 2021-05-01 13:22 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Ogień w żyłach" to trzeci singiel zwiastujący album "ANTIHYPE 2" od Sariusa. W tym numerze gospodarza wokalnie wsparł BARANOVSKI, a za produkcję odpowiada Czarny HIFI. Video to dzieło ekipy H D S C V M.

video
dodano: 2021-04-15 13:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Do sieci trafił drugi singiel zapowiadający "Antihype 2", czyli kontynuację albumu, który był przełomowy dla kariery Sariusa. "Zapomnij o mnie" to emocjonalny i osobisty numer z gościnnym udziałem Szpaka, który wyprodukował duet HVZX.

Tagi:
dodano: 2021-04-06 13:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Biały Lew" to pierwszy singiel promujący najnowszy album Sariusa pt. "ANTIHYPE 2". Tytułowe unikatowe zwierzę, tak jak i sam Artysta, przebyło długą, krętą i znajdującą się na uboczu drogę. Drogę, której kierunek wyznaczany był poprzez indywidualne podejście do świata i otaczających go ludzi. Drogę, której śladów próżno poszukiwać.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-02 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Wczoraj wieczorem Sarius opublikował okładkę nowego albumu wraz z linkiem do preorderu. Większość fanów uznało to na początku za prima aprilisowy żart, ale jak się potem okazało preorder wraz z merchem jest dostępny do zamówienia.

Tagi:
dodano: 2021-03-31 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Deemz zaskakuje kolejną współpracą, tym razem z wokalistką kultowego Bajmu, Beatą Kozidrak. "Kruki" to emocjonalny numer, w którym oprócz artystki słyszymy jeszcze Sariusa. Numer promuje pierwszy producencki album Deemza, "SAUCE".

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-17 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

W 2020 po raz pierwszy od dawna Sarius zrobił sobie przerwę wydawniczą. W najnowszym wpisie raper opowiedział, czemu tak się stało, zdradzając, że zmagał się z wypaleniem muzycznym. Cały post na szczęście kończy się tajemniczą zapowiedzią nowych ruchów artysty.

Tagi:
dodano: 2021-02-23 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Niedawno informowaliśmy was o specjalnych koncertach online, które organizuje platforma Streamder. Teraz przyszkowaliśmy dla was konkurs, dzięki któremu macie szansę wygrać bilety na wybrane wydarzenie.

wydarzenie
dodano: 2021-02-20 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Ubiegły rok upłynął pod znakiem wielu niewiadomych, przez co świat stanął na głowie - do czego już powoli się przyzwyczajamy. W tym czasie ekipa Streamdera nie osiadła na laurach i przygotowała dla Was kolejną edycję koncertów. Tym razem na internetowej scenie tej platformy pojawią się Sarius, Dwie Sławy, donGURALesko oraz PlanBe, którzy specjalnie na to wydarzenie przygotowali dla Was wiele muzycznych niespodzianek.

kategorie:
dodano: 2021-02-20 03:03 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

27 lutego wszyscy fani Sariusa będą mieli po raz ostatni możliwość zobaczyć jego koncert z materiałem z płyty "Pierwszy Dzień Po Końcu Świata". Oczywiście w trakcie występu nie zabraknie również największych hitów znanych z "Antihype" czy "Wszystko co złe". Koncert odbędzie się na platformie streamingowej www.streamder.com.

Link do wydarzenia: https://www.streamder.com/Event/Event/Show/30

Tagi:
video
dodano: 2021-02-11 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Wrocławski producent, który działa na naszej scenie już ponad 20 lat, szykuje się do wydania pierwszego solowego materiału. Do sieci trafił pierwszy singiel promujący jego płytę producencką - "Naszyjnik" z gościnnym udziałem Sariusa i Szczyla.

dodano: 2021-02-03 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Żabson i Sarius razem brali udział w czwartej edycji Młodych Wilków z 2015 roku, a dziś są jednymi z topowych MC w kraju. Mimo tego od "Wilczego sezonu" nie przecięli się w numerze - do minionego poniedziałku, czyli premiery "Ziomalskiego Mixtape'u", gdzie razem połączyli siły w kawałku "Pierwszy Track".

Tagi:
video
dodano: 2020-12-23 21:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

W dzień premiery "Ikony" Tau prezentuje animowany klip do numeru "Sahara", w którym gościnnie udzielił się Sarius.. Teledyskiem zajął się Wolfhead. Co ciekawe, numer sampluje "All I Need" Lee Fieldsa, którego użył również Travis Scott w przełomowym kawałku "Antidote".

Tagi:
dodano: 2020-12-14 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Mimo, że rok dobiega końca, wytwórnia Palucha szykuje dla fanów jeszcze jedno, specjalne wydawnictwo. "CHROM" to wyjatkowy mixtape DJ Taek'a i DJ Vazee'a, na którym usłyszymy wielu reprezentantów BOR Crew z Paluchem, Sariusem czy Gedzem na czele.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-01 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Niecały tydzień temu, raper na swoich social mediach opublikował tajemniczy post z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Jak pisał raper, informacja ta pozornie może wydawać się nieistotna, jednak z czasem nabierze znaczenia. Najprawdopodobniej będzie miało to związek z nadchodzącym projektem Sariusa, ponieważ wczoraj wystartowała strona o wymownej nazwie anitbear.pl, na której trwa odliczanie, które zakończy się 8 grudnia.

Tagi:

Strony