Nowe twarze

Nowe twarze

dodano: 2024-06-24 20:06 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Poznaliśmy kolejną 11-stkę Freshmanów XXL'a. Sprawdźcie, kto znalazł się w zestawieniu 17. edycji.

Tagi:
video
dodano: 2024-06-23 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Prawie równy rok od naszej popkillerowej pogawędki z Kenem Carsonem na Open'erze znów mieliśmy okazję spotkać się ze wschodzącą gwiazdą z Atlanty, tym razem tuż przed występem na głównej scenie Orange Warsaw Festivalu. Ku naszemu miłemu zaskoczeniu, Ken nas od razu skojarzył, także cała rozmowa wypadła naprawdę sympatycznie, przy czym nie pominęliśmy okazji aby powspominać to pierwsze spotkanie i ujawnić zabawny szczegół z nim związany...

W rozmowie Ken opowiedział nam m.in. o fenomenie swojego wyjątkowego fanbase'u, doświadczeniach z bycia w trasie z Red Hot Chili Peppers, zdobyciu złotej płyty, ulubionych momentach z 5-letniej przygody w Opium Playboi Cartiego, czy propsach od samego Wiza Khalify i ich pamiętnym spotkaniu. Autor zeszłorocznego "A Great Chaos" ujawnił też, kiedy możemy się spodziewać najnowszego albumu "More Chaos"!

Tagi:
dodano: 2024-05-19 20:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 14)

14-letni Bartek Wasilewski zwycięzcą XV edycji "Mam Talent!". Pochodzący z Płocka chłopak porwał jury, na czele z Agnieszką Chylińską.

video
dodano: 2024-05-19 17:10 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Jeśli mówimy o obecnym rapie z Nowego Jorku, nie możemy pominąć Marlona Crafta. Raper pochodzący (tak jak Daredevil) z dzielnicy Hell's Kitchen na Manhattanie reprezentuje skillową nawijkę z duszą starego NYC. Nam udało się dopaść artystę przed jego warszawskim koncertem i ku naszemu miłemu zaskoczeniu, Marlon pamiętał nas z wywiadu, który przeprowadziliśmy z nim na czacie video w trakcie pandemii - powitanie było więc wyjątkowe.

Porozmawialiśmy m.in. o miłości Marlona do koszykówki, wspomnieniach z lat, gdy jako jedyny biały dzieciak latał po Harlemie i Bronxie grając w kosza, przywoływaniu elementów ery lat 90. w swojej muzyce i stylówce na Notoriousa B.I.G., czy historii i doświadczeniu współpracy z legendarną połówką Mobb Deep, Havociem przy okazji numeru "Hans Zimmer". Marlon opowiedział nam też o numerze nagranym z Logiciem, swojej definicji szczęścia czy czasach, gdy pierwsze klipy kręcił mu... Kota The Friend.

dodano: 2024-05-17 13:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 3)

Shhieda - tak brzmi ksywka najnowszego nabytku QueQuality. Młody raper debiutuje w wytwórni z singlem, w którym gościnnie udzielił się Opał.

współpraca płatna
dodano: 2024-02-24 13:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Szaran to młody reprezentant SBM Label, którego poznać mogliście na ostatnim Hotelu Maffija. Obecnie wyruszył w swój party tour, nakręcając imprezy razem z ekipą FLAME. Dziś trasa zawita do Warszawy, do klubu NIEBO.

Tagi:
współpraca płatna
dodano: 2024-01-30 11:45 przez: Redakcja (komentarze: 4)

Młody reprezentant Warner Music Poland Dzony zaczyna rok 2024 z utworem “diamentowy płacz”. Track wskazuje kierunek, w jakim artysta chce się rozwijać. Nie ukrywa, że inspirują go Joji, The Kid Laroi czy Juice WRLD.

Tagi:
dodano: 2023-12-18 14:37 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

Niesamowicie wygląda dotychczasowa droga młodego Nikosia. 13-letni wówczas fan Maty, który został wyciągnięty na scenę przez trzymany transparent stał się viralem w 2021 roku, robiąc ogromnie pozytywne wrażenie na słuchaczach. Rok później zaprosiliśmy go by jako reprezentant fanów wręczył Popkillera za "Kontakt z fanami". Po kolejnym roku nagrał zwrotkę ze zgłoszeniem do SBM Starter... i się zaczęło.

dodano: 2023-12-04 16:01 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

9-letni syn Bonusa RPK zebrał sporo uwagi swoimi pierwszymi zwrotkami i singlami, w których pojawiał się u boku m.in. Małacha czy Maty. Teraz okazuje się, że Kuba szykuje pełnowymiarowy materiał.

video
dodano: 2023-10-01 17:40 przez: Marcin Natali (komentarze: 13)

Eem Triplin to dość wyjątkowy artysta hip-hopowy jak na swój wiek. W erze, gdy tak wiele w rapie promocji wszelkiego rodzaju używek, Eem otwarcie mówi, że nie pali, nie bierze żadnych narkotyków, a w swojej muzyce łączy pełne soulu melodie z mocną nowoczesną perkusją. Urodzony w roku 2001 w Pensylwanii, Eem zaczął robić wokół siebie szum kilka lat temu serią wrzucanych codziennie na YouTube'a bitów. Potem wziął się za rap i w ciągu paru lat dostał wyrazy uznania od takich tuzów jak Tyler, The Creator czy PnB Rock.

Ze zdolnym, charyzmatycznym i dysponującym sporym poczuciem humoru raperem i producentem pogadaliśmy po jego koncercie na tegorocznym CLOUT Festivalu. Eem opowiedział nam m.in. o tym, co zaczerpnął od Kendricka Lamara i A$AP Rocky'ego; zdradził, co powiedziałby swojemu idolowi Tylerowi, The Creatorowi; powspominał skromne początki i robienie bitów w czasach, gdy był zbyt spłukany, by obchodzić Święta Bożego Narodzenia; a także opisał swoją więź ze $NOT'em i wyjaśnił ideę stojącą za okładkami nowej EPki "Still Pretty".

wydarzenie
dodano: 2023-09-27 18:28 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Yurkosky od lat przeszukuje podziemie - nie jest tajemnicą, że wielu z dzisiejszych topowych raperów wysyłało kiedyś swój numer do Yurkosky'ego na tzw NoNameAlert - przypomnijmy choćby Szpaka, Matę, Okiego, Aviego, Opała czy Floral Bugsa.

W ten czwartek w Gdańsku w Kinguin Esports Lounge najciekawsi z ostatnich miesięcy streamów zagrają swoje koncerty na swoistym Przeglądzie Podziemia! Wystąpi ponad 15 ekip z całej Polski.

Tagi:
dodano: 2023-08-28 00:23 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

Na SBM FFestivalu Szaran podpisał oficjalny kontrakt z SBM Label, a o północy na serwisach streamingowych pojawiła się EPka "Ponad Blok EP".

Tagi:
dodano: 2023-06-07 15:21 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 4)

Pod koniec maja do sieci trafiły zdjęcia plakatów z hasłem "Nie ufaj raperom", na nich był kod QR prowadzący do tajemniczego konta na Instagramie. Dzisiaj wiemy kto stoi za całą akcją. 

dodano: 2023-04-28 19:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

#HYPESTREFA to one-shotowy format, który skupia wokół siebie najciekawszych zawodników z podziemia oraz mainstreamu.

Tagi:
video
dodano: 2023-03-04 14:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Nowa okazja, by usłyszeć, jaki jest Czarny Szop (bo z wyglądu wciąż taki sam).
Psssst... tym razem bez elektroniki, za to jeszcze więcej skillowego rapu!

Strony