Nowe twarze

Nowe twarze

współpraca płatna
dodano: 2024-02-24 13:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Szaran to młody reprezentant SBM Label, którego poznać mogliście na ostatnim Hotelu Maffija. Obecnie wyruszył w swój party tour, nakręcając imprezy razem z ekipą FLAME. Dziś trasa zawita do Warszawy, do klubu NIEBO.

Tagi:
współpraca płatna
dodano: 2024-01-30 11:45 przez: Redakcja (komentarze: 4)

Młody reprezentant Warner Music Poland Dzony zaczyna rok 2024 z utworem “diamentowy płacz”. Track wskazuje kierunek, w jakim artysta chce się rozwijać. Nie ukrywa, że inspirują go Joji, The Kid Laroi czy Juice WRLD.

Tagi:
dodano: 2023-12-18 14:37 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

Niesamowicie wygląda dotychczasowa droga młodego Nikosia. 13-letni wówczas fan Maty, który został wyciągnięty na scenę przez trzymany transparent stał się viralem w 2021 roku, robiąc ogromnie pozytywne wrażenie na słuchaczach. Rok później zaprosiliśmy go by jako reprezentant fanów wręczył Popkillera za "Kontakt z fanami". Po kolejnym roku nagrał zwrotkę ze zgłoszeniem do SBM Starter... i się zaczęło.

dodano: 2023-12-04 16:01 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

9-letni syn Bonusa RPK zebrał sporo uwagi swoimi pierwszymi zwrotkami i singlami, w których pojawiał się u boku m.in. Małacha czy Maty. Teraz okazuje się, że Kuba szykuje pełnowymiarowy materiał.

video
dodano: 2023-10-01 17:40 przez: Marcin Natali (komentarze: 13)

Eem Triplin to dość wyjątkowy artysta hip-hopowy jak na swój wiek. W erze, gdy tak wiele w rapie promocji wszelkiego rodzaju używek, Eem otwarcie mówi, że nie pali, nie bierze żadnych narkotyków, a w swojej muzyce łączy pełne soulu melodie z mocną nowoczesną perkusją. Urodzony w roku 2001 w Pensylwanii, Eem zaczął robić wokół siebie szum kilka lat temu serią wrzucanych codziennie na YouTube'a bitów. Potem wziął się za rap i w ciągu paru lat dostał wyrazy uznania od takich tuzów jak Tyler, The Creator czy PnB Rock.

Ze zdolnym, charyzmatycznym i dysponującym sporym poczuciem humoru raperem i producentem pogadaliśmy po jego koncercie na tegorocznym CLOUT Festivalu. Eem opowiedział nam m.in. o tym, co zaczerpnął od Kendricka Lamara i A$AP Rocky'ego; zdradził, co powiedziałby swojemu idolowi Tylerowi, The Creatorowi; powspominał skromne początki i robienie bitów w czasach, gdy był zbyt spłukany, by obchodzić Święta Bożego Narodzenia; a także opisał swoją więź ze $NOT'em i wyjaśnił ideę stojącą za okładkami nowej EPki "Still Pretty".

wydarzenie
dodano: 2023-09-27 18:28 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Yurkosky od lat przeszukuje podziemie - nie jest tajemnicą, że wielu z dzisiejszych topowych raperów wysyłało kiedyś swój numer do Yurkosky'ego na tzw NoNameAlert - przypomnijmy choćby Szpaka, Matę, Okiego, Aviego, Opała czy Floral Bugsa.

W ten czwartek w Gdańsku w Kinguin Esports Lounge najciekawsi z ostatnich miesięcy streamów zagrają swoje koncerty na swoistym Przeglądzie Podziemia! Wystąpi ponad 15 ekip z całej Polski.

Tagi:
dodano: 2023-08-28 00:23 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

Na SBM FFestivalu Szaran podpisał oficjalny kontrakt z SBM Label, a o północy na serwisach streamingowych pojawiła się EPka "Ponad Blok EP".

Tagi:
dodano: 2023-06-07 15:21 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 4)

Pod koniec maja do sieci trafiły zdjęcia plakatów z hasłem "Nie ufaj raperom", na nich był kod QR prowadzący do tajemniczego konta na Instagramie. Dzisiaj wiemy kto stoi za całą akcją. 

dodano: 2023-04-28 19:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

#HYPESTREFA to one-shotowy format, który skupia wokół siebie najciekawszych zawodników z podziemia oraz mainstreamu.

Tagi:
video
dodano: 2023-03-04 14:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Nowa okazja, by usłyszeć, jaki jest Czarny Szop (bo z wyglądu wciąż taki sam).
Psssst... tym razem bez elektroniki, za to jeszcze więcej skillowego rapu!

dodano: 2023-01-25 19:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)
fot. Angelika Merchut

Rok 2022 był przełomowy dla labelu Hashashins. Założona przez Deysa wytwórnia otworzyła bowiem swój sklep stacjonarny, połączony ze studio nagraniowym. Potwierdza to tylko nieustanną chęć rozwoju oraz otwarcie się na nowe talenty.

Dziś na kanale wytwórni swoją premierę miał najnowszy singiel Mulen Smuffa. Czy to zapowiedź poważniejszych ruchów? Kim jest Mulen Smuff?

wydarzenie
dodano: 2023-01-25 11:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Książę Nowego Jorku na jedynym koncercie w Polsce! Podbijający listy przebojów, pochodzący z Bronksu raper Lil Tjay już 3 kwietnia wystąpi w hali nr 4 warszawskiego centrum EXPO.

Tagi:
dodano: 2022-12-29 11:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

Po dobrze przyjętym debiucie Max prezentuje kolejny numer oraz startuje z limitowanych merchem związanym z jego osobą. W nowym numerze prezentuje całkowicie inny styl, niż ten z którego dał się poznać. Jaka była reakcja jego fanów?

dodano: 2022-12-03 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Minęło 12 miesięcy od kiedy Remik ogłosił kolejną inicjatywę promującą nowe twarze na scenie muzycznej - playlistę Level Up, aktualizowaną co tydzień i dającą przestrzeń dla debiutantów oraz niedocenianych artystów potrzebujących promocyjnego wsparcia. Regularnie przedstawiamy Wam kolejne notowania, a z okazji rocznicy postanowiliśmy zadać inicjatorowi tego projektu kilka krótkich pytań.

Tagi:
dodano: 2022-12-02 15:15 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Promująca nowe twarze i niedocenianych artystów playlista Level Up wróciła i... nigdzie się nie wybiera. W nowej odsłonie graficznej oraz przy wsparciu Mugo Polska, co tydzień będą ukazywać się kolejne notowania!

Tagi:

Strony