Polska

Polska

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-08-18 17:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

Na czym polega "przełomowy twist" Quebo? Coraz więcej wskazuje na to, że ciechanowski raper postanowił zacząć rap-grę od nowa. Po występie-niespodziance w Płocku Jakub Grabowski spotkał się z Solarem, a prezentowany na koncercie premierowy singiel najprawdopodobniej ukaże się 23 sierpnia na kanale SBM Label. "Mój Przykry Lajf" to numer przywołujący klimat sprzed dekady, nawiązujący też do hitu "Big City Life" Mattafix z 2005 roku.

dodano: 2022-08-18 16:56 przez: Redakcja (komentarze: 0)

RAP AIR FESTIVAL to nowy dwudniowy festiwal w centralnej części Wielkopolski. Oprócz solidnej dawki hip-hopu, organizatorzy gwarantują szereg dodatkowych atrakcji których motywem przewodnim jest ODLOT w rapowym wydaniu. Podczas dwóch dni imprezy pojawi się kilkunastu artystów, m.in. TEDE, KĘKĘ, GUZIOR, WAC TOJA, ŻABSON i SMOLASTY!

wydarzenie
dodano: 2022-08-18 16:10 przez: Redakcja (komentarze: 0)

15 koncertów polskich oraz zagranicznych artystów nad brzegiem morza, dwa dni pełne muzyki i wydarzeń towarzyszących. 19 i 20 sierpnia na scenie w samym sercu Półwyspu Helskiego zagrają: RY X, Balthazar, The Avalanches DJ SET, Young Leosia, Łona i Webber + The Pimps, Piotr Zioła, Lime Cordiale, Franc Moody, Kid Francescoli, Saint Motel, Bitamina, Mery Spolsky, Miętha, Zalia i Ania Leon. Bilety są jeszcze dostępne!

Festiwal gości w Jastarni już od kilku sezonów. To wydarzenie butikowe powstałe z myślą o tych, którzy cenią sobie niespieszny i kameralny klimat. Na festiwalowej mapie wyróżnia go urokliwy teren – otoczenie morza, pachnących lasów i piaszczystych plaż. Miejsce unikatowe pod wieloma względami.

dodano: 2022-08-18 16:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Festiwalowe lato trwa w najlepsze, a jutro w Krakowie pojawi się jedna z najważniejszych postaci ostatniej dekady - wychowanek Dungeon Family i kreator autorskiego stylu prosto z Atlanty, Future! Jedni go kochają, inni nie cierpią, ale przez ostatnie 10 lat ani na chwilę nie wypadł z czołówki mainstreamu.

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-08-18 14:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Klub MLKS Olimpia Kisielice ogłosił swojego nowego sponsora strategicznego — rapera Wac Toja!

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-08-18 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Wczoraj minęło 20 lat od premiery "Kastanietów", klasycznego debiutu K.A.S.T.A. Squadu - w tym roku na gali Popkillery uczciliśmy tę rocznicę specjalnym tributem, w którym "Wrocławską Premierę" zagrali Sitek i Miły ATZ. A swój rocznicowy smaczek przygotował też sam Waldemar Kasta...

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-08-17 22:45 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Oprócz nadchodzącego albumu Pezeta w KOKA Beats czeka nas jeszcze inna premiera. To już oficjalne, że swój nowy album wyda tam Emas.

Tagi:
dodano: 2022-08-17 20:55 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Na półmetku swojej trasy koncertowej Mata zaprezentował bangerowy singiel "Jestem Poj384ny" zilustrowany zakręconym klipem nagranym na trasie. Utwór odbił się dużym echem, tak dużym że dał Matczakowi miejsce w top 3 światowych premier ubiegłego tygodnia!

Tagi:
video
dodano: 2022-08-17 20:31 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Prace nad albumem HHULTRAS idą pełną parą, tym razem Włodi w nostalgicznym utworze „Przystanek” oddaje hołd zmarłym przyjaciołom raperom. Za te niezwykle klimatyczną produkcje muzyczną drugiego singla, odpowiada Szczur Bit Morderca, znany z produkcji dla ekipy JWP czy Molesty.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-08-17 14:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

W niedzielę odbyła się druga gala Lech Polish Hip-Hop Music Awards, zorganizowana w Płocku. Największym wygranym wieczoru okazał się Szczyl, który zdobył aż 4 statuetki. Poniżej pełne wyniki:

dodano: 2022-08-11 15:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Get Your Jazz Together to program zainicjowany przez Instytut Adama Mickiewicza. Jego fundamentem są spotkania artystów z Polski z artystami z całego świata, których, poza wspólną pasją, łączy poszukiwanie nowatorskich rozwiązań twórczych. Do takich z pewnością należy połączenie liderów futurystycznego jazzu z Polski z muzyką tradycyjną z Pakistanu. Kwintet EABS spotka się w muzycznej fuzji z zespołem Jaubi.

kategorie: Polska, Audio, News, R&B
dodano: 2022-08-11 14:00 przez: Redakcja (komentarze: 4)

Miłość i seks w dzisiejszej muzyce przewijają się regularnie - najczęściej jednak w stricte rozrywkowej formie, w której nie ma miejsca choćby na rozmowę o kwestii zabezpieczenia i zdrowia. Chcąc to zmienić, stworzono utwór pt. „Bez Wymówek”. To kawałek, który powstał we współpracy z marką Durex, a jego twórcami są Mery Spolsky i Kuba Karaś. Poprzez mówienie o tym, dlaczego warto używać gumek i stawiać na bezpieczny seks, piosenka ma zachęcić do podejmowania odpowiedzialnych decyzji. 

dodano: 2022-08-10 08:00 przez: Redakcja (komentarze: 5)

RAP AIR FESTIVAL to nowy dwudniowy festiwal w centralnej części Wielkopolski. Oprócz solidnej dawki hip-hopu, organizatorzy gwarantują szereg dodatkowych atrakcji których motywem przewodnim jest ODLOT w rapowym wydaniu. Podczas dwóch dni imprezy pojawi się kilkunastu artystów, m.in. TEDE, KĘKĘ, GUZIOR, WAC TOJA, ŻABSON i SMOLASTY!

dodano: 2022-08-09 18:54 przez: Redakcja (komentarze: 3)
fot. Young Sandi

3 godziny zajęło Sokołowi wyprzedanie do ostatniego biletu stołecznej hali COS Torwar! W związku z ogromnym zainteresowaniem wydarzeniem artysta ogłosił wraz z organizatorami drugą datę jubileuszowego wydarzenia. Sprzedaż biletów na czwartek 20 października rusza w środę 10 sierpnia o godzinie 12:00.

Tagi:
dodano: 2022-08-09 18:35 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Lech Polish Hip-Hop Festival i Lech Polish Hip-Hop Music Awards nadchodzą. Płock odwiedzą nie tylko największe gwiazdy i dobrze rokujący raperzy, ale i rekordowa liczba uczestników. Znamy już najważniejsze szczegóły, w tym program eventu.

Strony