USA

USA

kategorie: USA, Freestyle, Hip-Hop/Rap
dodano: 2022-01-18 10:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

Meek Mill zalicza ostatnio słaby okres - jego krążek "Expensive Pain" nie zdobył uznania krytyków, sprzedaż drastycznie spadła w porównaniu do poprzednich projektów, dodatkowo raper z Filadelfii oskarżył swój label o niewypłacanie mu pieniędzy. Teraz wychodzi na jaw, że Meek po kilkukrotnym zgłaszaniu roszczeń do praw autorskich uniemożliwił producentowi Knxwledge remixowania jego starych freestyle'i. Knxwledge znany z współpracy z Kendrickiem Lamarem, Joey Bada$$em czy Andersonem Paakiem, z którym tworzył duet NxWorries, wynajdywał w internecie stare nagrania z freestyle'ującym Meekiem i dawał im nowe życie robiąc remixy serii MEEK. Mimo, że praca Kn X była wyjątkowo doceniana, wielu słuchaczy przyznawało, że całkowicie inaczej zaczęli postrzegać osobę Meek Milla, to jednak nie spodobało się to reprezentatowi Maybach Music Group i postanowił uciąć caly proceder. Knxwledge odniósł się do tego za pośrednictwem mediów społecznościowych i zdecydowanie nie krył żalu. 

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-17 10:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Po ponad dziesięciu latach wspólnego nagrywania jeden z najciekawszych hip-hopowych składów ostatnich lat robi sobie przerwę. Oficjalnej przyczyny nie podano.

Tagi:
video
dodano: 2022-01-16 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Trochę luzu na niedzielę? Jeśli na bit Sledgrena wskakują wspólnie Wiz Khalifa i Larry June to spodziewać można się tylko esencjonalnego laidbacku w dobrze znanym stylu. Idealnie na weekendowy odpoczynek.

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-16 09:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 4)

W tym tygodniu w sieci pojawiło się kilka zdjęć i filmików sugerujących, że Kanye West i The Game wbili do studia, by razem nagrywać. W piątek ukazał się ich nowy wspólny kawałek zatytułowany "Eazy".

dodano: 2022-01-15 17:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 6)

Mamy weekend, czas więc na najważniejsze premiery mijającego tygodnia.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-15 09:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Najpierw stacja telewizyjna Action News 5 11. stycznia poinformowała, że aresztowano dwie osoby podejrzane o morderstwo Young Dolpha. Dzień później na konferencji prasowej przedstawiciel biura szeryfa Tyreece Miller przekazał wiadomość o zatrzymaniu trzeciego podejrzanego. W tym przypadku chodzi o współudział po fakcie.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-01-14 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 5)

Nas i Pete Rock mogą niedługo spotkać się na sali sądowej. Legendarny producent chce pozwać rapera w związku z niewypłaconymi tantiemami za swój udział w tworzeniu kultowego "Illmatic".

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-01-13 21:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 5)

Dotarła do nas smutna informacja z Kalifornii. CPO Boss Hogg, raper związany kiedyś z Death Row Records nie żyje. Przyczyn śmierci nie podano do publicznej wiadomości, jednak w mediach społecznościowych raper mówił o swoich problemach ze zdrowiem. W 2010 roku przeszedł atak serca.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2022-01-12 08:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Już w ten piątek pojawi się nowy album Earla Sweatshirta pt. "SICK!". Niedawno w sieci premierę miał "Titanic", najnowszy singiel promujący krążek. Raper podzielił się też tracklistą projektu.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-11 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Pisaliśmy jakiś czas temu o tym, że Bener walczy z nowotworem krwi. Ostatnio odwiedził go ośmioletni chłopiec, który sam miał białaczkę, by dodać otuchy przed przyjęciem pierwszej chemii.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-10 12:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 4)

Kanye West gdzie się nie pojawi, zawsze skupia na sobie uwagę wszystkich. Kilka dni temu młody nowojorski raper spotkał go na ulicach Nowego Jorku, Kanye dał mu szansę życia na zaprezentowanie swoich umiejętności.

Tagi:
kategorie: USA, Klasyka, News, Premiery
dodano: 2022-01-09 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 10)

Na początku 2021 Papoose napisał, że kończy rapową karierę. Jednak przed zawieszeniem mikrofonu na kołku wypuszczał praktycznie co miesiąc nowe materiały, zatytułowane od kolejnych miesięcy roku. Nowojorski raper zaserwował fanom aż dwanaście epek! Ostatnia z nich ukazała się w pierwszych dniach stycznia.

Tagi:
dodano: 2022-01-09 09:30 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Mamy weekend, więc czas na premiery kończącego się właśnie tygodnia. Dużo tego nie ma, ale w tym tygodniu idziemy z hasłem "jakość nie ilość".

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-08 19:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 4)

W piątek wyszła czwarta i ostatnia części serii "Drip Season" Gunny. Raper postanowił zdissować w jednym z numerów Freddie'ego Gibbsa. Wersy poleciały w kawałku "poochie gown".

dodano: 2022-01-08 12:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Dwa lata kazali nam panowie Big Boi i Sleepy Brown czekać na wspólną płytę. To właśnie w 2019 roku na streamingach pojawiły się pierwsze single zapowiadające projekt "Big Sleepover". Chociaż tak naprawdę czekaliśmy zdecydowanie dłużej, bo wiadomo nie od dziś, że chemia między legendami ATL potrafi być jedyną w swoim rodzaju i tego albumu można było się spodziewać kilkanaście lat temu, chociażby na fali popularności "The Way You Move". Jednak teraz, kiedy już krążek wyszedł, mam poczucie mocno spapranej roboty. Coś tu ewidentnie nie zagrało.

Strony