Z Archiwum S

Z Archiwum S

video
dodano: 2011-08-15 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Sean Price, Rockness Da Monstah - każdy z nich to wyrazista osobowość, świetny pełnokrwisty MC i autor wielu klasycznych zwrotek. W ramach Heltah Skeltah kontrastując ze sobą, zgrywają się idealnie, tworząc kultowy kolektyw, który na Hip Hop Kempie grał już w 2007 roku. Tym razem do Hradec w ramach projektu Random Axe zawita Sean P a my na przedkoncertową rozgrzewkę mamy dla was odkurzoną i oczekiwaną od dawna videorozmowę ze Splasha 2009!

video
dodano: 2011-08-14 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 32)

Pamiętam jak ruszając w roku 2007 na swój pierwszy Kemp (jeszcze bez medialnej plakietki, jako zwykły śmiertelnik) nie mogłem doczekać się usłyszenia na żywo dwóch rzeczy - "Beautiful" Masta Ace'a i "Ante Up" M.O.P. Krzykacze z Brownsville dali wtedy niezły ogień a w pamięci pozostanie też przemycony przez jednego z fanów (zapewne z Polski)... mop, który powiewał wśród tłumu niczym flaga. Po koncercie jarałem się za to, że dzięki znajomym udało mi się złapać podpisy na "Firing Squad".

Nie spodziewałbym się wtedy, że 2 lata później porozmawiam z nowojorskim duetem na łódzkim Outline Colour Festival i że będzie to bezdyskusyjnie najbardziej zwariowany i wykręcony wywiad, w jakim do tej pory było dane mi brać udział. Wywiad, w którym jak sami zobaczycie, sam momentami byłem całkiem zdezorientowany i nie wiedziałem co się dzieje.

Swoją drogą - tak... to dokładnie ta rozmowa, o której wspominał Peja w podsumowaniu dekady, zresztą na filmiku widać także Rycha, przysłuchującego się uważnie temu co mówi Billy...

Tagi:
video
dodano: 2011-02-17 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Zgodnie z zapowiedzią obok wywiadu z Termem, który już widzieliście mamy dla was przed koncertem kolejny smaczek, czyli merytoryczną i treściwą rozmowę z Reksem, przeprowadzoną po jego występie na Hip Hop Kempie 2009, zakurzoną w naszych archiwach i do tej pory nie publikowaną.

O czym dowiecie się od Reksa z ponad 12-minutowego wywiadu?


dodano: 2010-08-16 23:15 przez: Jacek Kowalczyk (komentarze: 18)


Już za trzy dni rusza Hip Hop Kemp, na którym odbędzie się kolejna edycja Bitwy O Kemping. Dla tego postanowiłem przypomnieć Wam kilka ciekawszych walk z zeszłorocznej edycji.

W pierwszej części możecie obejrzeć dwie walki jednego z finalistów - Trzysześcia. By dojść do finału musiał się zmierzyć z m. in. Majkelem i Robakiem.

video
dodano: 2010-06-30 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

W trakcie ubiegłorocznego Splash Festivalu to właśnie show Black Milka wywarło na mnie największe wrażenie. Kocur z Detroit pokazał pełnię klasy i udowodnił swój błyskawiczny rozwój - a już w te wakacje trzecie solo zatytułowane "Album Of The Year". Póki co łapcie spinnerową rozmowę.
Tagi:
dodano: 2010-06-26 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)
Wielokrotnie, w kontekście co lepszych freestyle'owych punchline'ów, pojawiają się zarzuty o to, że zostały one wymyślone i napisane wcześniej. A co dzieje się, gdy dwóch rywali rzeczywiście przygotuje się do walki wcześniej i przemyśli dokładnie w domu wszystkie ciosy?

Już na dniach dostaniecie walki z ubiegłotygodniowej edycji Burzy Mózgów, póki co przypominamy dwie pierwsze, które widzieliście jeszcze na Spinnerze.
dodano: 2010-06-25 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)
Wielokrotnie, w kontekście co lepszych freestyle'owych punchline'ów, pojawiają się zarzuty o to, że zostały one wymyślone i napisane wcześniej. A co dzieje się, gdy dwóch rywali rzeczywiście przygotuje się do walki wcześniej i przemyśli dokładnie w domu wszystkie ciosy?

Już na dniach dostaniecie walki z ubiegłotygodniowej edycji Burzy Mózgów, póki co przypomnimy dwie pierwsze, które widzieliście jeszcze na Spinnerze.
dodano: 2010-06-16 13:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)


Jak możecie zaobserwować powyżej Devin jest już w Polsce a panowie z Alkopoligamii zaopiekowali się nim jak należy, częstując nadwiślańskim jedzonkiem i tradycyjnym złocistym trunkiem. Dude mógł więc odpowiednio wyluzować i zebrać siły na dzisiejszy koncert.

A o tym jak gościnne było przyjęcie możecie przekonać się ze specjalnego video, które w czasie wczorajszego melanżu zarejestrowali Alkopoligamiści.

dodano: 2010-06-14 18:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)


Dwa dni. Już tylko około 50 godzin dzieli nas od pierwszego w Polsce występu Devina. Nawet mundialowa atmosfera i końcówka sesji nie pozwala nam o tym zapomnieć - Devin po prostu jest gościem.

Żeby i wam umilić oczekiwanie wrzucamy częściami ubiegłoroczny występ na Hip Hop Kempie. Cały koncert zmieścimy w 4 częściach - dziś druga z nich. I to naprawdę nie byle jaka!

dodano: 2010-06-12 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 44)


Środowy koncert Devina w The Fresh zbliża się wielkimi krokami. My nie możemy się już doczekać (wy pewnie też), a nawet pogoda stara się przygotować Copelandowi warunki podobne do tego, z czym obcuje na codzień.

Czekamy na koncert warszawski a w pamięci wciąż mamy świetny występ na Hip Hop Kempie 2009. Jako że zniknął z Sieci razem ze Spinnerem to teraz jest najlepszy moment na jego przypomnienie.

video
dodano: 2010-05-08 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejny odcinek "Z Archiwum S" poświęcony jest naszemu Artyście Tygodnia i prawdopodobnemu debiutantowi roku. B.o.B w pięknym stylu wkroczył do mainstreamu, atakując listy świeżym i pełnym energii debiutem "Adventures Of Bobby Ray", który w pełni zasłużenie zasiadł na samym szczycie listy sprzedaży Billboardu.

Tagi:
video
dodano: 2010-04-25 20:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

W miniony wtorek na rynek trafił najnowszy materiał od naszego houstońskiego ulubieńca, zatytułowany "Suite 420". To dobry moment na przypomnienie kolejnego materiału "Z Archiwum S".

Mowa oczywiście o przeprowadzonym w wyjątkowo przyjemnej i pozytywnej atmosferze jedynym polskim wywiadzie z Devinem, który zarejestrowaliśmy dla was na ubiegłorocznym Hip Hop Kempie.
video
dodano: 2010-04-16 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

"Z Archiwum S" to cykl, w ramach którego będziemy przypominać i ponownie udostępniać wam najciekawsze materiały z obszernego videokatalogu, który stworzyliśmy jeszcze jako blogerzy Spinner Polska. Kanał Youtube został usunięty na prośbę właściciela, wraz z kanałem zniknęły z sieci materiały wideo.

Dostaliśmy jednak zezwolenie na ponowne opublikowanie ich - zaczynamy więc od materiału, który zgromadził największą widownię i wywołał największą burzę.

Tagi: