Trap

Trap

dodano: 2023-09-23 14:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

Jest piątek, a to dobry czas na podsumowanie tego jakie albumy zawitały na półki sklepowe w tym tygodniu. W tym miejscu znajdziecie listę najważniejszych premier, których nie można pominąć.

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap, Video
dodano: 2023-09-21 12:39 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Ostatni singiel White Widow mogliśmy usłyszeć w marcu, wtedy miała miejsce premiera "Speed Racing". Od tego czasu minęło kilka miesięcy i chłopaki z Łodzi wracają w pełni sił, aby zaprezentować numer na zakończenie ciepłych dni.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap, Video
dodano: 2023-09-19 13:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 5)

Na Instagramie Perverrta pojawiło się Instastories, w którym model i stylista oskarża Josefa Bratana o nieuregulowanie płatności za wykonaną usługę. Członek GM2L odniósł się do tego na swoim profilu.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-09-16 15:20 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 5)
alberto

Alberto został skuty i zatrzymany, na jego Tiktoku pojawił się film z całego zajścia. Raper na swojego Instagrama dostał post z wymownym opisem.

Tagi:
dodano: 2023-09-11 20:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 6)
pawluch

Pawbeats rozpoczyna promocję solowego albumu wypuszczając singiel "Rysy" z gościnnym udziałem Zeamsone i Palucha, potwierdzając tym samym istnienie Pawlucha

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap, Video
dodano: 2023-09-09 15:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Gładki JR to 21-letni raper z Dolnego Śląska i nowy członek wytwórni TiW Music prowadzonej przez TPS'a. "Patoshot" to pierwszy singiel promujący jego debiutancki album nazwany "Sex, Drugs & Rap". Co do powiedzenia o tym wydawnictwie miał nam Gładki JR?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-09-09 11:48 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 19)

W utworze "Rózowe OSH33" Mata wprost zaczepił O.S.T.R.'a i stanął w obronie Żabsona. O co chodzi?

Tagi:
dodano: 2023-09-07 20:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Jeden z filarów Cash Money Records w latach 90. i członek ekipy Hot Boys został skazany w 2012 roku na czternaście lat za nielegalne posiadanie broni i manipulowanie świadkiem.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-09-07 14:36 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)
Barto Katt

Po dwóch latach pracy Barto Katt wraca z długogrającym albumem "Sookie", który w całości jest wyprodukowany na jego bitach. Album promowany jest singlem "sookie'n'syn". 

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-09-07 12:25 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Są featy przewidywalne, takie, które zaskakują fanów jednej strony i takie... które zaskakują fanów obu stron. Rusina ujawnił wczoraj tracklistę swojego nowego albumu "ostatnie dni przeklętych dni", a w numerze "Setki dróg" wśród oczekiwanych gości (Vkie, Aleshen, Kidzlori) pojawia się też przedstawiciel ulicznej sceny z Radomia, TPS ZDR!

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2023-09-05 08:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 4)

Członek legendarnej Three 6 Mafii zagra w klubie NIEBO już 17 października. To będzie drugi show DJ'a Paula w Warszawie w tym roku. Przypomnijmy, że raper i producent wcześniej wystąpił na specjalnym zamkniętym koncercie 1 czerwca na warszawskiej stacji metra Stadion Narodowy. Było to wydarzenie powiązane z drugą edycją CLOUT Festivalu.

Bardzo miło nam poinformować, że mamy dla Was specjalną zniżkę! Z kodem POPKILLER5 orzymacie 5% rabatu w bileterii Swiper.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-09-04 22:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

Na początku tego roku PRO8L3M zapowiedział projekt, którego celem będzie podsumowanie dekady działalności duetu. Newonce postanowiło stworzyć mini dokument, który pokaże widzom pracę zza kulis.

Tagi:
video
dodano: 2023-09-03 17:10 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Tegoroczny sezon festiwalowy przyniósł nam sporo koncertów zza Oceanu, a kolejnym po NLE Choppa zawodnikiem, którego udało nam się złapać na popkillerową pogawędkę przed kamerą jest Ken Carson - 23-letni reprezentant wytwórni Playboia Cartiego, Opium. Z Kenem pogadaliśmy na parę godzin przed jego openerowym koncertem, który rozgrzał liczny tłum polskich fanów. Traf chciał, że był to naprawdę chłodny wieczór, a miejscem do rozmowy była kanapa na dworze. Mimo mało sprzyjających warunków, artysta rodem z Atlanty poświęcił nam oraz innym redakcjom w sumie blisko godzinę, cierpliwie odpowiadając na pytania, zupełnie nie przejmując się nadmorską nocną bryzą. 

Twórca "Yale" opowiedział nam m.in. o przebijaniu się w Atlancie, etyce pracy, której nauczył się w Opium, kontrolowaniem własnego gniewu, szerzeniem dobrych wibracji i pracy nad sobą, inspiracji stojącej za albumem "Project X" i najlepszej imprezie, na jakiej był w życiu, freestyle'owym podejściu do nagrywek, a także... o wspólnym albumie w duecie z Destroy Lonelym.

video
dodano: 2023-08-30 17:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"Pierwsze co powiedziałem, gdy wróciłem do Polski - to tu dostałem mojego Popkillera! Zawsze będę to pamiętał" - przyznał NLE Choppa. Rok po wręczeniu mu na scenie statuetki udało nam się usiąść z młodą gwiazdą z Memphis na szybki wywiad, chwilę po tym gdy Choppa rozpalił Warszawę swoim show na CLOUT Festivalu.

Strony