Malik Montana

Malik Montana

dodano: 2024-04-28 14:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Ostatni tydzień kwietnia przyniósł nam sporo mocnych premier. Albumy wydali m.in. Bonus RPK, Słoń, Diho, Emil Blef i Bartek KOKO/Bary. A w singlach? Jonatan wydał numer z Gibbsem, donGURALesko z Fokusem, Malik Montana z Kyle'em Richhem, Adi Nowak z Fabijańskim a Oliwka Brazil z Chivasem. Po 22 latach wrócił Dizkret, nowe single dostarczyli także m.in. Ryfa Ri & Konera, Siles, Belmondawg, Gruby Mielzky x Pers, Young Igi, Szymi Szyms, Feno, Floral Bugs czy Kali x Sir Mich. Sprawdźcie 7 płyt i ponad 30 singli z ostatnich 7 dni!

dodano: 2024-04-14 16:45 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

To był naprawdę intensywny tydzień w kwestii premier na scenie. Płyt nie dostaliśmy dużo (najgłośniejsza premiera to PlanBe x Sir Mich), ale singli - jak najbardziej. Atak przypuścili OKI i White 2115, nowe single przygotowali ReTo, Malik Montana, Miły ATZ, Słoń czy Szymi Szyms. Mocne kooperacje dali nam O.S.T.R. x Eldo, Bonus RPK (z Oskarem83, ReTo i Kizo), Pih (z Paluchem i Miodem) oraz Kubi Producent (z Zeamsone, Young Leosią i Waimą). A to tylko czubek góry lodowej - sprawdźcie 4 płyty i ponad 30 singli z ostatnich dni!

dodano: 2024-02-24 17:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Kolejny tydzień pełen premier - tym razem więcej działo się w singlach, gdzie dostaliśmy wspólny numer Malika z Lil Tjayem, osobisty singiel od Hinola, a także powroty Zeusa, Sariusa i Pelsona. Nowe single dostarczyli też Bonus RPK, Małach/Rufuz, JWP/BC, Nikoś, Smolasty & Roxie Węgiel, Kacper HTA x ReTo, White Widow, Kobik, FonTam czy Kwiatek Haze z Hałastry. Mamy dla Was 3 płyty oraz prawie 30 singli!

kategorie: Polska, USA, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2024-02-23 12:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Kolejny potężny featuring u Malika Montany. Szef GM2L opublikował wspólny track nagrany razem z Lil Tjayem - prawdopodobnie najgorętszym reprezentantem nowego pokolenia na nowojorskiej scenie.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-01-24 19:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 8)

Rok temu byliśmy świadkami małego spięcia na linii Malik Montana - Waco, ostatnio natomiast legendarny producent pojawił się w studiu GM2L. Co ma do powiedzenia o konflikcie, zgodzie oraz twórczości GM2L?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-01-24 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

W ostatnim czasie można było podejrzewać, że relacje na linii Sentino - Malik Montana trochę się poprawiły, a fani tego, co 10 lat temu robili wspólnie obaj raperzy liczyli na kolejne kooperacje. Ale wygląda na to, że raczej nie ma co się ich spodziewać. W swojej autobiografii "Tatuażyk" Sentino ostro wypowiada się o Maliku, oraz całej akcji z filmem "halo policja", które krzyczał uciekając przed napastnikami.

dodano: 2024-01-21 15:00 przez: Redakcja (komentarze: 4)

Pierwsze dni nowego roku przynoszą spokojniejszy okres wydawniczy... ale nie do końca. Styczeń zdominowały dissy i zaczepki, ale nowej muzyki dostaliśmy sporo. Sprawdźcie przegląd tego, co wydarzyło się od 30 grudnia do 19 stycznia!

kategorie:
dodano: 2024-01-20 04:10 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Niecały rok po płycie "Adwokat Diabła" Malik Montana nawiązuje do swojego albumu "Import/Export" puszczając EP "Export/Import".

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-12-28 07:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Praktycznie równo rok temu byliśmy świadkami małego spięcia na linii Malik Montana - Waco. Legendarny producent skrytykował Malika po jego wypowiedzi o polskiej scenie, na co szef GM2L zareagował prześmiewczym instastory, na którym rzucił w laptop z odtwarzającym się wywiadem Waco brudną skarpetką.

dodano: 2023-12-06 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Malik Montana przebywa obecnie w Anglii przed koncertem w Londynie. Przy tej okazji spotkał się z lokalnymi legendami oraz wystąpił z bardzo popularnym cyklu.

kategorie: Polska, Świat, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-11-21 20:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Malik Montana w ostatnich latach współpracował z gwiazdami z wielu krajów, najczęściej chyba jednak z czołówką sceny niemieckiej. Tym razem pojawi się gościnnie na europejskiej trasie jednej z nich.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-10-04 22:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 7)

Malik Montana kilka dni temu grał koncerty w Stanach - jak się okazuje został tam, by podziałać na miejscu i to nie byle gdzie. Szef GM2L pojawił się bowiem w Quad Recording Studios, legendarnym miejscu, gdzie nagrywali m.in. Jay-Z, Busta Rhymes, Lil Wayne, Kendrick Lamar, DMX czy Migos. To właśnie tam w 1994 roku napadnięty został 2Pac, co spowodowało zaostrzenie sytuacji między Death Row i Bad Boy, a finalnie doprowadziło do legendarnego beefu.

video
dodano: 2023-08-30 17:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

"Pierwsze co powiedziałem, gdy wróciłem do Polski - to tu dostałem mojego Popkillera! Zawsze będę to pamiętał" - przyznał NLE Choppa. Rok po wręczeniu mu na scenie statuetki udało nam się usiąść z młodą gwiazdą z Memphis na szybki wywiad, chwilę po tym gdy Choppa rozpalił Warszawę swoim show na CLOUT Festivalu.

video
dodano: 2023-07-14 16:10 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Kilka dni temu NLE Choppa wystąpił w Polsce na CLOUT Festival, gdzie mieliśmy też okazję zrobić z nim wywiad równo rok po wręczeniu mu Popkillera w trakcie koncertu... A teraz otrzymujemy klip do numeru z nowej płyty Malika, w którym pojawił się właśnie Choppa.

kategorie: Polska, USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-04-04 00:56 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

Dziś wieczorem w Warszawie grał Lil Tjay - jedna z największych młodych gwiazd nowojorskiej sceny. W trakcie występu raper ogłosił, że ma niespodziankę i gościa specjalnego, po czym wywołal na scenę Malika Montanę.

Strony