Sobel

Sobel

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-17 16:26 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Wczoraj Sobel znowu znalazł się w ogniu krytyki słuchaczy po informacjach jakie dochodziły z koncertu artysty w Ostródzie. Członek Def Jamu miał zagrał jedynie 20 minut koncertu, a przez resztę czasu prosił fanów o opowiadanie żartów. Dużej części osób się to nie spodobało - obecni na wydarzeniu powoływali się m.in. na cenę biletów, która wynosiła 80 zł. Dziś manager Sobla, Jakub Żądło opublikował oświadczenie w tej sprawie oraz dołożył od siebie filmik z wydarzeń po koncercie.

Tagi:
video
dodano: 2021-09-08 13:25 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Do premiery wielokrotnie przekładanego "Sauce" zostały lekko ponad dwa tygodnie, więc Deemz podgrzewa atmosferę kolejną kooperacją, tym razem z młodymi członkami sceny, Soblem i Okim. Klipem do singla "Rutyna" zajęła się ekipa Sparta Film Rafał Kotkiewicz.

Tagi:
video
dodano: 2021-08-05 15:04 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

"Drobna zabawa" to kolejny singiel z "FEAT.", tym razem z gościnnym udziałem Sobla. Co ciekawe, numer pojawił się na kanale gościa, a nie gospodarza kawałka.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2021-08-04 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 13)

Sobel wczoraj ponownie stał się obiektem dyskusji na różnych rapowych grupkach i forach. W sieci pojawiło się nagranie z koncertu w Opolu, na którym artysta ze sceny obraził swoją byłą partnerkę. Ta odpowiedziała na swoim Instagramie, nie szczędząc gorzkich słów w kierunku rapera.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-11 17:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

W sobotę Bedoes podczas swojego występu na Rap Stacja Festival odniósł się do głośnej sytuacji z koncertu Sobla. Raper, który sam ma za sobą różne sceniczne incydenty, poprosił fanów o wyrozumiałość w stosunku do reprezentanta Def Jamu.

Tagi:
dodano: 2021-07-07 14:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 4)
Sobel

W ostatnich dniach polskie środowisko rapowe zadaje sobie pytanie: „Czy zachowanie Sobla było niewłaściwe?”. Podczas krakowskiego koncertu rapera, pewien mężczyzna wtargnął przez ogrodzenie na scenę, za co został obrzucony wyzwiskami i wyproszony ze sceny. Reakcja Internetu, podobnie jak wykonawcy, nie należała do łagodnych - ­ "J**any pajac ego wyj**alo poza skale, Nie no zachowal sie jak burak" ­ takie i podobne wypowiedzi możemy znaleźć w dyskusjach toczących się wokół całej sytuacji. Uważam jednak, że fala krytyki, która spadła na Sobla jest zdecydowanie za duża.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-07-06 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Sobotni koncert Sobla odbił się szerokim echem w środowisku hip-hopowym, a raper przeprosił już za swoje zachowanie. Całą sytuację skomentował na swoim Instagramie B.R.O.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-05 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 11)

Sobotni koncert Sobla w Krakowie wywołał sporą sensację za sprawą spięcia między raperem, a jednym z uczestników koncertu. Członek Def Jamu dziś na swoim Instastory przeprosił za tę sytuację oraz przyznał, że mógł zachować się lepiej.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-05 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 26)

W sobotę na koncercie Sobla w Krakowie doszło do nieprzyjemnej sytuacji między raperem, a fanem, który wtargnął na scenę. Członek Def Jamu w dość ostry sposób wyprosił słuchacza ze sceny przy pomocy ochrony.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-15 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Magiera aktualnie pracuje zarówno nad płytą z Peją oraz nad swoim pierwszym albumem producenckim. Producent zorganizował na swoim Instagramie Q&A, w którym opowiedział m.in. o tym jak rozejście się dróg z Laską wyglądało z jego perspektywy i jak na niego wpłynęło. Oprócz tego, Magiera poruszył temat Sobla czy Sentino.

dodano: 2021-04-14 14:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Fiołkowe pole" to zdecydowanie najbardziej popowy singiel z pierwszego LP Sobla "Pułapka na motyle". Lovesong został oparty o oszczędny, gitarowy podkład Piotrka Lewandowskiego.

Tagi:
video
dodano: 2021-03-11 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Zaledwie 3 tygodnie temu muzyk rozpoczął promocję swojego debiutanckiego albumu pt. “Pułapka na motyle”. Otwierający numer pt. “Alien” odbił się niemałych echem wśród fanów, generując niespełna 5.5 mln wyświetleń w samym serwisie YouTube. Właśnie premierę ma drugi singiel z nadchodzącego krążka - "To Ja" na bicie Deemza. W porównaniu do “Aliena” Sobel daje się poznać z bardzo osobistej strony i dzieli się z fanami swoimi najintymniejszymi sekretami.

Tagi:
video
dodano: 2021-02-16 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Podopieczny Def Jamu, który wdarł się na naszą scenę pod koniec 2019 roku singlem "Impreza", szykuje się do wydania swojego długogrającego debiutu. Dziś otrzymaliśmy nowy numer rapera, "Alien", na podkładzie Magiery, a wraz z nim wystartował preorder albumu.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-02-16 19:26 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Album “Pułapka na motyle" to fundamentacja pozycji Sobla na rynku. Po sukcesie EPki “Kontrast" artysta chętnie współpracował z różnymi krajowymi producentami. Tytuł to “metafora, w której pułapką jest umysł, a myślami motyle, mogące reprezentować również stany emocjonalne, które zostały w mojej głowie na stałe po przeżyciu konkretnych rzeczy, bez znaczenia jak długi czas minął od zdarzenia" - komentuje Sobel.

Tracklista: nieznana

Tagi:
dodano: 2020-12-31 00:20 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Oki z sylwestrową niespodzianką dla fanów! "47REMIX PACK" to trzy remiksy popularnych numerów rapera. Wśród nich znalazł się grubo obsadzony remiks utworu "DLA ZIOMALI" ze zwrotkami Szpaka, Łajzola, Sitka i Sobela. Intro kawałka obsadził Wini z typowym dla siebie "Essa"!

Strony