Tede

Tede

video
dodano: 2021-05-29 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Tede i Sir Mich prezentują kolejny singiel promujący, zapowiadaną na 18 czerwca 2021 roku, płytę pt. “KA$ABLANCA REAL”. Kawałek o zabarwieniu koncertowym zatytułowany “Enwujotka” wraz z teledyskiem stworzonym przez Pana Zgrywusa, nawiązuje do symbolu i loga wytwórni rapera, czyli właśnie NWJ. Na tracku usłyszymy kompletny “enwujotkowy” tutorial zaproponowany przez rapera w przystępnej formie tak, aby każdy mógł być NWJ. W klipie pojawia się także monumentalna rzeźba Enwujotki, autorstwa Marka Kulika.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-05-20 23:55 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Radoskór wraz Pękiem udzielili się jako duet V.E.T.O w klasycznym "Drin za drinem" Tedego. Dziś szef NWJ, by oddać hołd zmarłemu koledze, zaprezentował na swoim Instagramie specjalne wykonanie tego numeru.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-20 20:08 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Wczoraj DJ Grubaz opublikował na swoim Instastory rzekome zeznania Tedego potwierdzające zeznania małego świadka koronnego i oskarżył rapera o współpracę z policją. Tede odniósł się dziś do tych oskarżeń wyjaśniając całą sytuację i zaznaczając, że stał się on ofiarą pomówienia.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-19 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Jakiś czas temu DJ Grubaz obraził Tedego na swoim Instastory, a szef NWJ odpowiedział mu w długim filmiku. Teraz DJ opublikował na swoim Instagramie skan, który wg niego przedstawia zeznania rapera w sprawie dotyczącej narkotyków, zarzucając mu przy tym "bycie konfidentem".

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-13 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Tede znajduje się aktualnie w konflikcie z WdoWą, a tymczasem kolejna osoba zaatakowała go na swoich social mediach. DJ Grubaz, były współpracownik szefa NWJ i były kolega DJ-a Tuniziano obraził rapera, nazywając go "frajerem pierwszej wody". Warszawski MC ustosunował się do słów DJ-a w długim filmiku opublikowanym na swoim Instagramie.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-12 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

WdoWA zaczepiła jakiś czas temu Tedego w numerze WRR "Jak zostać raperką? (instrukcja)". Od tego czasu ta dwójka zaczepia się w social mediach, a według Numera Raza konflikt może skończyć się beefem.

Tagi:
video
dodano: 2021-05-10 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Tede i Sir Mich prezentują kolejny singiel promujący płytę pt. “KA$ABLANCA REAL”. Kawałek o charakterystycznym tytule “Szlaufen” porusza reprezentacyjny temat dla rapera, jakim są pieniądze, a co uważniejsi słuchacze wychwycą również polityczne adnotacje. Całość została złożona nieszablonowymi, selektywnymi rymami, a klimat singla to coś, czego jeszcze na płycie nie słyszeliśmy. Premierowy teledysk pochodzi z wersji albumu “REAL”, którą to usłyszymy za nieco ponad miesiąc. Cały kawałek okraszony jest około militarnym klipem autorstwa Mohera.

Tagi:
dodano: 2021-04-24 14:37 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

TEDE i Sir Mich prezentują kolejny singiel promujący datowaną na 18 czerwca 2021 roku płytę pt. “KA$ABLANCA REAL”. Utwór o dźwięcznym tytule “OVERFLEXYN” porusza tematykę kosztownych ciuchów i towarzyszącego im przesadnego flexu.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-03 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 12)

Tede przyznał, że propsuje nowy kawałek Maty, ale niekoniecznie mu po drodze z osobami, które występują w klipie do "Patoreakcji".

dodano: 2021-03-22 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 11)

W 8 rocznicę wydania "Elliminati" Tede i Sir Mich zaskoczyli nietypową promocją swojej następnej płyty "KA$ABLANCI". Wraz ze startem preorderu krążka i premierą teledysku "KTO Z KIM GRA" duet opublikował połowę albumu na serwisach streamingowych.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-03-22 13:42 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Duet Tede & Sir Mich wraca z kolejnym krążkiem. Tede napisał płytę w swoim mieszkaniu, podczas lockdownu. Album jest wypadkową wydarzeń, które miały miejsce w 2020 roku w warstwach życia osobistego i zawodowego. Najważniejsze w nadchodzącym krążku jest jasno postawiony cel: “zacząć wszystko od początku, powrócić do korzeni i znaleźć rap od nowa”.

Okładka nie jest jeszcze oficjalna

Tracklista: nieznana

Tagi:
video
dodano: 2021-02-17 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Tede nie od dziś znany jest z przewrotowych akcji i po raz kolejny nie daje o sobie zapomnieć. Zapowiadana na 16:20 premiera kolejnego odcinka “INFLUEN$ERIALU” - autorskiego vloga artysty była tylko i wyłącznie marketingową przykrywką dla nieoczekiwanego dropu teledysku do nowego singla. “DWWA20” zwiastuje najnowszą płytę Tedego pt. „KA$ABLANCA”, którą sam raper zapowiada jako „w 100% hiphoperską”.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-26 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Tede był gościem w nowym odcinku youtubowego podcastu "Oświeceni Hedoniści". W pewnym momencie warszawski raper zdradzi, czym urzekł go rap i co go wyróżnia na tle innych gatunków muzycznych.

Tagi:
dodano: 2020-12-19 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Pół roku minęło od eksperymentalnego, osadzonego w klubowych klimatach albumu "DISCO NOIR", a Tede, wraz z Sir Michem, nie próżnuje i zapowiada kolejny album, który ukaże się w przyszłym roku. W ramach tej zapowiedzi, otrzymaliśmy pierwszy, laidbackowy singiel "JESZCZE BĘDZIE NORMALNIE", w którym szef NWJ odnosi się do pandemicznej sytuacji oraz follow-upuje refren "Na szczycie" GrubSona.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-24 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Numer Raz wystąpił gościnnie w najnowszym odcinku Chmielotoku, prowadzonym przez Proceenta. Poza tematami dotyczącymi wyrobów browarniczych, raperzy zahaczyli o parę tematów stricte muzycznych. Jeden z nich dotyczył Tedego, mianowicie Proceente zapytał Numera, z którym z byłych kolegów "nie napiłby się piwa". Były członek Warszafskiego Deszczu poruszył wtedy wątek Tedego oraz Rycha Peji.

Tagi:

Strony