Kubańczyk

Kubańczyk

kategorie: Polska, Galerie, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-01-28 20:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 3)

Dzisiaj ostatnia niedziela stycznia, a to oznacza 32. finał WOŚP. Tak samo jak w poprzednich latach do pomocy włączyli się polscy raperzy.

video
dodano: 2023-11-09 13:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 6)

Onar od lat wielokrotnie zmieniał styl swoich nagrań, od typowo klasycznych, przez imprezowe brzmienia będące w danym momencie na czasie. To jeden z tych raperów, którzy maja otwartą głowę na zmiany i bardzo dobrze odnajdują się w newschoolowych realiach, czego dowodem są jego ostatnie single.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2022-09-14 11:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

Kubańczyk zapowiada mocne muzyczne ruchy na najbliższe miesiące - w tym tajemniczą współpracę z "legendą".

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-31 19:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 5)

Niebezpieczna sytuacja miała miejsca wczoraj przed koncertem Kubańczyka w Tczewie z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przy jednym z mężczyzn znaleziono... dwa noże.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-11-24 14:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Peja od wielu lat żywo angażuje się w różne akcje charytatywne, odwiedzając potrzebujących lub promując zbiórki. Tym razem postanowił ruszyć wsparcie za pomocą rapowanych zwrotek.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-17 19:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Wczorajszy wieczór upłynął fanom hip-hopu na obserwowaniu wznowionego konfliktu Bedoesa i Filipka, który opisywaliśmy wam dziś rano. Dzisiejsze reakcje i komentarze takich osób jak Guzior, Kubańczyk czy Tymoteusz Puchacz to pokłosie wczorajszych wydarzeń.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-02 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Kubańczyk wstawił ostatnio wspólne zdjęcie z Karolem Strasburgerem przy okazji nagrań do Familiady i opatrzył je opisem "Żarty się skończyły". Pawbeats, znany ostatnio ze swoich żartów i humoru, skomentował ironicznie to zdjęcie "Typ zamiast opowiadać żarty pokazał Ciebie xd", co spotkało się z ostrą reakcją niektórych fanów Kubańczyka, którzy zaczęli w prywatnych wiadomościach życzyć śmierci producentowi. Kubańczyk postanowił zareagować i wystosował apel do swoich słuchaczy.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-11 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Już dziś tegoroczne EURO dobiegnie końca i zostanie zwieńczone finałem dwóch najlepszych drużyn turnieju - Włochów i Anglii. Firma bukmacherska Betclic organizuje z tej okazji live opatrzony komentarzem tego właśnie meczu. Jednymi z komentatorów będą raperzy, Filipek i Kubańczyk.

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-08-16 13:16 przez: Kontakt (komentarze: 3)

Ciąg dalszy konfliktu na skraju rapu i YouTube'a. Jakiś czas temu w Sieci pojawiło się video, gdzie Kubańczyk okłada pięściami L Pro, a teraz producent znany ze współpracy m.in. z Pezetem, Liroyem, Chadą czy Fabolousem atakuje kolejnym dissem studyjnym.