Kubańczyk

Kubańczyk

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-11-24 14:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Peja od wielu lat żywo angażuje się w różne akcje charytatywne, odwiedzając potrzebujących lub promując zbiórki. Tym razem postanowił ruszyć wsparcie za pomocą rapowanych zwrotek.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-17 19:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Wczorajszy wieczór upłynął fanom hip-hopu na obserwowaniu wznowionego konfliktu Bedoesa i Filipka, który opisywaliśmy wam dziś rano. Dzisiejsze reakcje i komentarze takich osób jak Guzior, Kubańczyk czy Tymoteusz Puchacz to pokłosie wczorajszych wydarzeń.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-02 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Kubańczyk wstawił ostatnio wspólne zdjęcie z Karolem Strasburgerem przy okazji nagrań do Familiady i opatrzył je opisem "Żarty się skończyły". Pawbeats, znany ostatnio ze swoich żartów i humoru, skomentował ironicznie to zdjęcie "Typ zamiast opowiadać żarty pokazał Ciebie xd", co spotkało się z ostrą reakcją niektórych fanów Kubańczyka, którzy zaczęli w prywatnych wiadomościach życzyć śmierci producentowi. Kubańczyk postanowił zareagować i wystosował apel do swoich słuchaczy.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-11 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Już dziś tegoroczne EURO dobiegnie końca i zostanie zwieńczone finałem dwóch najlepszych drużyn turnieju - Włochów i Anglii. Firma bukmacherska Betclic organizuje z tej okazji live opatrzony komentarzem tego właśnie meczu. Jednymi z komentatorów będą raperzy, Filipek i Kubańczyk.

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-08-16 13:16 przez: Kontakt (komentarze: 3)

Ciąg dalszy konfliktu na skraju rapu i YouTube'a. Jakiś czas temu w Sieci pojawiło się video, gdzie Kubańczyk okłada pięściami L Pro, a teraz producent znany ze współpracy m.in. z Pezetem, Liroyem, Chadą czy Fabolousem atakuje kolejnym dissem studyjnym.