Alberto

Alberto

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-09-16 15:20 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 5)
alberto

Alberto został skuty i zatrzymany, na jego Tiktoku pojawił się film z całego zajścia. Raper na swojego Instagrama dostał post z wymownym opisem.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-08-03 22:38 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 4)

Fazi, który znany jest z Nagłego Ataku Spawacza wypuścił diss na podopiecznego Malika Montany - Alberto. Od czego zaczął się konflikt między dwoma raperami?

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2022-12-11 22:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 3)
alberto macias

Alberto przegrał na ostatniej gali High League z Paweł Tyburskim - na przegraną podopiecznego Malika zareagował w bardzo wymowny sposób Macias, który wdał się w ostrą wymianę zdań z Alberto i Josefem Bratanem przed niedawną walką z drugim z nich. 

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-12-04 19:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 5)
Alberto

Podczas programu "Rundki" poprzedzającego piątą edycję gali High League Alberto opowiedział o nieprzyjemnej sytuacji, która spotkała go na warszawskiej Pradze.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-09-15 21:45 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Początkowo atmosfera między Josefem Bratanem a Maciasem była czysta i sportowa, jednak wczorajsza konferencja przyniosła konflikt, który wydaje się wykroczyć poza ramy samej walki. Ostre spięcie Maciasa z Alberto zarejestrowały kamery, a z obu stron padły mocne słowa.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-09-14 20:01 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 14)

Atmosfera przed starciem Josefa Bratana i Maciasa na gali High League robi się coraz ostrzejsza. W trakcie trwającej konferencji miała miejsca kąśliwa wymiana zdań między raperami, w trakcie której do stołów podszedł Alberto i zaatakował Maciasa.

video
dodano: 2022-04-07 19:04 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Kolejne drillowe uderzenie od Alberto - reprezentant GM2L właśnie opublikował swój nowy singiel, jednocześnie od razu tłumacząc jego niewątpliwie głośny tytuł. Raperowi, jak sam pisze, "nie chodzi o skill", a mówiąc o sobie "Czarny Eminem" bardziej nawiązuje do przebytej przez siebie drogi, jednocześnie budując zgrabną analogię "czarny raper w Polsce/biały raper w Ameryce". Za bit odpowiadają Szamz, Franklin i Bruno, a klip wyprodukowało Mzq_media.

Tagi:
kategorie: Polska, News, Sport
dodano: 2022-01-31 22:43 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 5)

Wszyscy interesujący się fighterskimi poczynaniami raperów czekali na tę informację zapewne od pierwszego ogłoszenia przez Malika Montanę gali High League.

Tagi:
video
dodano: 2021-12-31 18:07 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Na kanał GM2L trafił nowy singiel Kronkel Doma. Gościnnie w numerze udzielił się Alberto, a za jego produkcję odpowiadają Syru i Swizzy.

kategorie: Polska, Świat, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-12-30 11:00 przez: Mateusz Gzyra (komentarze: 1)

Ciekawe wyróżnienie dla Alberto! Na fali rosnącej popularności drillu, brytyjska platforma muzyczna i portal GRM Daily opublikował zestawienie najciekawszych artystów robiących drill z całego świata. Znalazł się tam Alberto, członek wytwórni GM2L.

Tagi:
video
dodano: 2021-12-16 20:34 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

Jaki jest przepis na dobrą płytę producencką? Pełnego nikt nie zna, ale na pewno warto dodać w nim element zaskoczenia, najlepiej pokazując gości od innej strony niż są powszechnie znani. Taki cel przyświeca Sir Michowi, który wypuścił właśnie pierwszy singiel zapowiadający jego album producencki. Utwór „Dobra karma” z gościnnym udziałem Alberto z pewnością zaskakuje - w takim klimacie reprezentanta GM2L jeszcze nie słyszeliśmy. Dużo dobrej energii i motywacyjnego przekazu!

Tagi:
video
dodano: 2021-12-10 19:01 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

"Dwutakt" uderzył świeżością i energią, a rok później Alberto zapowiadając swój pierwszy legalny album prezentuje nam bardziej osobistą odsłonę swojej twórczości. Zawieszony między starym a nowym brzmieniem bit younguena tworzy świetne tło do refleksyjnej opowieści o początkach i rapowej zajawce.

Tagi:
video
dodano: 2021-11-12 21:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

Alberto opowiada historię swojego życia w szczerym singlu "Wóz albo przewóz". Wszystko niezmiennie w energetycznej drillowej stylistyce, tym razem z porcją refleksji. Na bicie Matheo i OLEK.

Tagi:
video
dodano: 2021-09-17 14:52 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Dziś na kanale GM2L pojawił się zapowiadany singiel Alberto i niemieckiego rapera, Mortela. Numer "International" to drillowy banger wyprodukowany przez Weshsounda i Kaiko.

Tagi:
kategorie: Polska, Świat, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-09-13 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Alberto od początku swojej obecności na scenie zapowiadał, że będzie skupiał się przede wszystkim na zagranicznych współpracach. Już niedługo pierwsza z nich trafi do słuchaczy.

Tagi:

Strony