Wieszak ZDR

Wieszak ZDR

dodano: 2024-07-09 20:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 1)

Mamy lipiec, wiec okres wakacyjny rozpoczęty już w 100%! Nie oznacza to jednak, że branża odpoczywa. W tym tygodniu otrzymaliśmy 5 nowych albumów - cztery stworzone w duetach i jeden solowy Macieja Sponsa, na którym możemy usłyszeć takie ksywki jak Conway the Machine, Juvenile czy Ghostface Killah. Grubo. 

Wśród singli możemy znaleźć nowość od Żabsona, który również zapowiada mocne ruchy, powracającego po kilku miesiącach Alberto, którego wsparła młoda wokalistka Viki Gabor, 4Money rozpoczął promocję swojego producenckiego albumu, a nie mógł zrobić tego lepiej, niż od pierwszego singla z udziałem Gibbsa, Kuqe i Bambi dostarczyli numer przepełniony miłością, a Oskar83 połączył siły z południowoafrykańską gwiazdą rapu Nasty C. To tylko zajawka, ponieważ w tym tygodniu pojawiło się blisko 30 nowych numerów. Zapraszamy do słuchania!

kategorie:
dodano: 2024-07-06 17:01 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Album "Tuptuś i Wieszak" od TPS i Wieszaka to wydawnictwo które powinno obowiązkowo zainteresować zarówno starych fanów ZDR, jak i nowych słuchaczy pragnących posłuchać autentycznego ulicznego rapu. Każdy kawałek na płycie opowiada inną historię, tworząc razem spójną narrację, która jest znakiem rozpoznawczym twórczości TPS i Wieszaka. Album charakteryzuje się imponującą listą gości, co jeszcze bardziej podnosi jego wartość. Wśród zaproszonych artystów znajdują się takie postaci jak Intruz, Wilku, Murzyn ZDR oraz Dobo, którzy są znanymi i cenionymi postaciami w polskim rapie.