Żabson

Żabson

dodano: 2024-04-20 15:30 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 4)

Za nami kolejny mocny tydzień. Albumy dostarczyli m.in. CatchUp, Zeus czy Janek. a nowe single - Guzior, OKI, Bonus RPK, Beteo, Hinol Polska Wersja, Szymi Szyms, Kamil Pivot, Łysonżi & Kuba Knap (z WCK i Wilkiem WDZ), Strata (Hades x Kosi x 2K88) czy Ortega Cartel. Sprawdźcie 6 nowych płyt i blisko 40 singli wydanych w tym tygodniu!

współpraca płatna
dodano: 2024-04-17 15:13 przez: Redakcja (komentarze: 6)

Po dobrze przyjętym maxisinglu "FREE SHOOTER" oraz serii albumów takich jak "Bejbi”, „Nowy Pop” czy „Hoodie”, Beteo powraca z kolejnym mocnym uderzeniem.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-03-04 22:27 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 8)

Sarius wrócił po 3 latach ciszy i nie gryzie się w język - w snippecie najnowszego singla słyszymy wersy skierowane w stronę Żabsona.

Tagi:
dodano: 2023-12-23 15:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Informacja o wspólnej nagrywce Żabsona z Wizem Khalifą odbiła się wielkim echem, wywołując gorące dyskusje. Internet jak zawsze zaczął gdybać i deprecjonować, ale ja chciałem zwrócić uwagę na jeden aspekt tej niesamowitej historii - bo powinien on być motywujący dla wszystkich, bez względu na to czy lubią muzykę Żabsona czy nie.

dodano: 2023-12-22 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Co za zagięcie uniwersów - na instastory Wiza Khalify pojawiło się wspólne zdjęcie z Żabsonem, ukazujące ich obu chillujących razem. Chwilę później szef TGOD opublikował też video, na którym razem bawią się w studiu do nagranego numeru.

dodano: 2023-10-28 23:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Kolejna porcja świeżości z minionego tygodnia, od albumów po single zapowiadające nadchodzące projekty. Co warto przesłuchać? Sprawdźcie!

kategorie:
dodano: 2023-10-28 18:23 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

Zapowiedziany na Sun Festival doczekał się premiery. Album Żabsona i Kronkel Doma składa się z 7 utworów. Sam Żabson o płycie wypowiedział się następująco:

"Piątek 27.10 premiera naszego wspólnego z SirMichu EP "MACRODOSING". Zarówno ja jak i Kronkel Dom, obaj jesteśmy hedonistami i zawsze chcemy czerpać z życia pełnymi garściami. "MACRODOSING" nie odnosi się jedynie do pieniędzy, używek czy osiągnięć których zawsze nam mało, lecz także do emocji i przeżyć. Ta płyta to esencja i celebracja naszego stylu życia."

dodano: 2023-10-16 14:50 przez: Redakcja (komentarze: 7)

W sieci ukazał się właśnie klip do nowego singla duetu Żabson i Kronkel Dom – „MMS”. Patrząc na opinie słuchaczy wydaje się, że jest to najmocniejszy singiel raperów w ostatnim czasie. Potwierdza to również fakt, że utwór trafił na okładkę „Trap Strefy”, czyli jednej z największych w Polsce playlist rapowych na Spotify. „MMS” to singiel utrzymany stricte w stylistyce trapowej, co jest odskocznią od singla „Afrodyzjak” utrzymanego w konwencji afrobeatowej.

Jednak singiel „MMS” wywołał duże poruszenie w sieci i rapowym community nie tylko ze względów muzycznych, ale przede wszystkim ze względu na szokujące wręcz wyznanie w wersach Żabsona.

video
dodano: 2023-08-26 17:51 przez: Redakcja (komentarze: 3)

Po otwierającym promocję "Afrodyzjaku", Żabson i Kronkel Dom powracają ponownie na bicie Sir Micha z bardziej agresywniejszą, dającą do myślenia nawijką. Jak sami powiedzieli, w biznesie muzycznym jak i w każdym innym, można wiele zyskać, jak i wiele stracić. To co jest pewne, to że zawsze ponosisz ryzyko a mimo to warto je podejmować.

dodano: 2023-08-16 12:55 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Na letniej trasie festiwalowej pojawiają się Siedlce, gdzie w ten weekend odbędzie się wydarzenie o nazwie Hip-Hop Festival Siedlce. Na scenie zobaczymy tam Gibbsa, Kubana, Żabsona i ReTo, wszystko w otoczeniu Zalewu nad Muchawką. Mamy dla Was do wygrania podwójne wejście na ten festiwal!

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2023-05-16 20:27 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Już w ten weekend na Lotnisku Bemowo wielkie Juwenalia planowane na 20 000 osób - nie zabraknie tam specjalnej rapowej sceny DJ-skiej a także koncertów rapowych gwiazd!

wydarzenie
dodano: 2023-04-26 13:00 przez: Redakcja (komentarze: 3)

"Założyciel wytwórni Internaziomale zagra 4 halowe, limitowane koncerty i każdy z nich to będzie wyniesienie niesamowitej energii koncertowej Żabsona, z której jest doskonale znany, na całkiem nowy poziom. Artysta przygotowuje na te spotkania wyjątkową oprawę audiowizualną, a klimat występów będzie spójny z nowym materiałem jak nigdy dotąd. Daj się zabrać na planetę Ostatniego Ziomala i przeżyj z nami tę muzyczną eksplorację." - czytaliśmy w zapowiedziach tej trasy, natomiast po jej zakończeniu Żabson pisał m.in. "Wspaniale było spełnić swoje marzenie o oprawie rodem z amerykańskich koncertów i jestem wdzięczny że było mi dane dojść do takiego poziomu który mi na to pozwolił. Ta trasa już zawsze będzie w mojej pamięci jak wasze uśmiechy po koncertach."

Ostatni Ziomal Tour już za nami - a sprawdźcie jak na zdjęciach wyglądał piątkowy koncert w Poznaniu, przedostatni etap trasy.

dodano: 2023-03-30 21:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 2)
żabson ostatni ziomal

Żabsona nikomu nie trzeba przedstawiać. 31 marca wychodzi "Ostatni ziomal", czyli album zamykający trylogię ziomalską, w poniedziałek natomiast wybrani gości mieli okazję usłyszeć ten materiał na przedpremierowym spotkaniu odsłuchowym. Zapraszamy na tekst, w którym dowiecie się czego spodziewać się po nowym albumie Żabsona.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-03-24 16:25 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 2)
żabson

Żabson w emocjonalnym singlu przedstawia słuchaczom swoje najbardziej wrażliwe oblicze. Nowy utwór dedykuje swojemu zmarłemu tacie.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-03-09 15:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

"Ostatni Ziomal" to tyuł albumu zamykający trylogię ziomalską Żabsona. Ostatnio otrzymaliśmy singiel z Bedoesem, a tym razem gościnną zwrotką położył Oki. 

Tagi:

Strony