Kara

Kara

dodano: 2024-02-18 09:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

To był naprawdę intensywny tydzień na scenie! Nowe albumy dostarczyli Kukon, Kara x Pajczi czy Bajorson, a z piątą płytą wrócił Pepe Skuad, tworzony przez Haju, Rekorda i Roxona. W singlach nie mniej ciekawie - uderzyli KęKę, Hinol Polska Wersja, Otsochodzi, Tau, TPS/Magiera, Zeamsone, WdoWa, Kali i Sir Mich z Mistic Molestą czy Dobry Dzieciak z Peją i DJ-em Decksem. Poniżej znajdziecie 6 albumów oraz prawie 30 singli!

kategorie:
dodano: 2024-02-16 12:57 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

"Róże z betonu” to porcja solidnego rapu wyprodukowana w całości przez Tytuza w P1 Studio.

dodano: 2021-10-18 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Ostatnio u Anatoma było dość cicho, ale teraz uczestnik 5 edycji Młodych Wilków wraca z nowym materiałem, który ukaże się w szeregach Pierwszego Milionu, czyli labelu Zeusa!

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P.
dodano: 2021-10-01 16:05 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Śmierć Bezczela wstrząsnęła środowiskiem hip-hopowym, nie zabrakło też muzycznych tribute'ów. Najpierw otrzymaliśmy utwór od Kafara, teraz emocje wylała z siebie Kara, którą Bezczel określił "jego damską wersją w polskim hip-hopie".

Tagi:
video
dodano: 2021-09-03 15:17 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Młoda raperka zaprezentowała luźny utwór pt. "Plaża", który idealnie wpisuje się w klimat kończącego się lata.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-23 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Kara w kwietniu wydała swoją drugą solową płytę "Deszcz". Podczas ostatniego Q&A raperka zdradziła, że aktualnie szykuje projekt z innym raperem oraz opowiedziała jak przebiegają pracę nad jej trzecią solówką.

Tagi:
video
dodano: 2021-07-01 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pierwszy koncert w karierze często wiąże się z dużymi emocjami - sprawdźcie jak wyglądało to u Kary, krakowska raperka powspominała dla nas ten pamiętny występ w nowym odcinku cyklu Tourbus.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-27 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Kara została dziś oskarżona w social mediach o bycie zamieszaną w pobicie na tle homofobicznym. Sprawa miała mieć miejsce we Wrocławiu podczas kręcenia klipu do jej wspólnego numeru z Dawidem Obserwatorem. Raperka bardzo ostro zareagowała na te oskarżenia na swoim social Instagramie.

Tagi:
video
dodano: 2021-03-29 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Po serii grupowych singli pora na wspólny! "Gdy zapada zmrok" wyprodukował Chris Carson, a video zrealizowała ekipa 9LITER FILMY. Dotychczasowe 7 finałowych utworów akcji Młode Wilki dawało luźny pokaz stylu, w tym roku z uwagi na sytuację na świecie singiel Wilków ma dużo mocniejszy i bardziej osobisty wydźwięk...

video
dodano: 2021-03-26 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)
Na początek wiosny Młode Wilki przynoszą trochę słońca! Po surowym bangerowym "6 głów" pora na porcję uśmiechu i tropikalnego klimatu za sprawą drugiego połówkowego singla "Daj mi czas", do którego klip zrealizowano w Suntago Park of Poland.
 
Gverilla, Feno, Cukier, Kara i Chivas spotkali się w utworze, który wyprodukował zdobywca statuetki za Singiel Dekady na Popkillerach 2020 (za produkcję "Bez strachu") Palucha, SoDrumatic wspierany przez Chivasa. A wszystko zobrazował klip pełen wakacyjnego nastroju i pozytywnych wibracji.
video
dodano: 2021-03-12 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Jesteśmy piekłem, niebem i czyśćcem" - mówi Feno, a Cukier dodaje "najpierw byłem w opcji 'oh shit, co ten Mati wymyślił', ale finalnie muzyka nas połączyła". Sprawdźcie co Kara, Cukier i Feno mieli do powiedzenia o swoim wspólnym numerze "Recepty" inaugurującym 8 edycję Młodych Wilków - zajrzymy też do tarnowskiego Ramzes Studio, gdzie pod okiem Ramzesa powstawał cały utwór.

Warto dodać też, że "Recepty" wskoczyły błyskawicznie na youtube'ową kartę na czasie - a kolejny ćwiartkowy singiel już w niedzielę i dalej co 3 dni będziecie otrzymywali następne numery!

dodano: 2021-03-11 17:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

No i jest pierwszy ćwiartkowy numer! Taki skład nie mógłby się spotkać nigdzie poza Młodymi Wilkami. Kontrasty, skrajności, całkiem różne wizje na świat... Jak znaleźli wspólny język? Oto Kara, Cukier i Feno na bicie Ramzesa! Równocześnie ruszamy instagram takeover - przez najbliższe 3 dni każde z nich przejmie na dobę instastory @popkillerpl - dziś Feno, jutro Kara, w sobotę Cukier.

dodano: 2021-03-06 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Oprócz tego, że akcja Młodych Wilków jest dobrą okazją do pokazania się dla młodych artystów, to spełnia jeszcze jedną ważną funkcję o której często zapominamy - integracyjną. Artyści często nawiązują między sobą dobre relacje, które prowadzą do wspólnych kooperacji. Tak się stało również w przypadku tej edycji. W ramach ogłoszenia Szymi Szymsa kolejnym Młodym Wilkiem Kara podzieliła się pozytywnymi wrażeniami na temat jego osoby.

video
dodano: 2021-03-05 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Raperka dopiero co dołączyła do naszego składu 8 edycji Młodych Wilków, a już zabiera się za promocję nowego materiału. Do sieci trafił singiel "Dreamliner", który zapowiada pierwszą płytę Kary w barwach StoproRap - "Deszcz".

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-03-05 18:17 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

„Deszcz” to drugi legalny album Kary. Krążek jest spisem negatywnych emocji, które towarzyszyły raperce przez ostatni rok. Artystka z Krakowa swoją muzyką chce podnieść na duchu słuchacza i pomóc mu w ciężkich chwilach. "Mam nadzieję, że słuchając tej płyty będziecie mogli utożsamić się z tekstami moich numerów" - mówi 21-latka o „Deszczu”. Wydawnictwo ukaże się nakładem labelu StoproRap.

Tracklista: nieznana

Tagi:

Strony