Hip-Hop/Rap

Hip-Hop/Rap

video
dodano: 2022-01-18 21:16 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Hotel Maffija 2 dobiegł końca. Przez ostatnie 8 dni otrzymaliśmy nagrane w tym czasie 19 utworów (w tym 14 teledysków) i 7 vlogów, a na wielki finał otrzymujemy zrealizowane z udziałem fanów video do numeru "Lawenda".

video
dodano: 2022-01-18 19:19 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

Kontrowersyjne połączenie i zwrotki bez gryzienia się w język. Oliwka Brazil i Białas rozliczają hejterów, plotkarzy... i sami sprawdźcie kogo jeszcze.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P.
dodano: 2022-01-18 13:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Poznaliśmy datę i miejsce pogrzebu Pjusa. Raper spocznie na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach.

Tagi:
kategorie: USA, Freestyle, Hip-Hop/Rap
dodano: 2022-01-18 10:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

Meek Mill zalicza ostatnio słaby okres - jego krążek "Expensive Pain" nie zdobył uznania krytyków, sprzedaż drastycznie spadła w porównaniu do poprzednich projektów, dodatkowo raper z Filadelfii oskarżył swój label o niewypłacanie mu pieniędzy. Teraz wychodzi na jaw, że Meek po kilkukrotnym zgłaszaniu roszczeń do praw autorskich uniemożliwił producentowi Knxwledge remixowania jego starych freestyle'i. Knxwledge znany z współpracy z Kendrickiem Lamarem, Joey Bada$$em czy Andersonem Paakiem, z którym tworzył duet NxWorries, wynajdywał w internecie stare nagrania z freestyle'ującym Meekiem i dawał im nowe życie robiąc remixy serii MEEK. Mimo, że praca Kn X była wyjątkowo doceniana, wielu słuchaczy przyznawało, że całkowicie inaczej zaczęli postrzegać osobę Meek Milla, to jednak nie spodobało się to reprezentatowi Maybach Music Group i postanowił uciąć caly proceder. Knxwledge odniósł się do tego za pośrednictwem mediów społecznościowych i zdecydowanie nie krył żalu. 

dodano: 2022-01-18 00:02 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Wszystko, co dobre... Po tygodniu bombardowania nas muzyką na żywo kończy się Hotel Maffija 2. SBM zapowiada, że przed nami jeszcze kilka utworów, a dziś otrzymaliśmy finałowy vlog oraz dwa kolejne teledyski.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-17 21:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

W wakacje pisaliśmy Wam o tym, że Juras szykuje powrót. Teraz warszawski raper i sportowiec udzielił wywiadu, w którym opowiedział jak wiele zmieniło się w jego życiu w ostatnim czasie. Członek WSP i Pokoju z Widokiem Na Wojnę opowiedział o rodzinie, małżeństwie, ojcostwie, ale także całkowitej rezygnacji z alkoholu.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P.
dodano: 2022-01-17 17:19 przez: Jan Stokowski (komentarze: 2)

Kolejne smutne wieści. Nie żyje reprezentujący lubelską scenę raper AdoDe.

Tagi:
dodano: 2022-01-17 14:16 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Numer "Powww!" narobił dużo zamieszania i spolaryzował słuchaczy, a Sentino zapowiadał animowany teledysk do numeru ze Schwestą Ewą. Ukazał się on wczoraj i... szybko zniknął.

dodano: 2022-01-17 14:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

Jeśli śledzicie nas od początku to możecie pamiętać jak "Słyszałeś już?" Chemola i Kolina było podziemnym powiewem dobrej energii i letnią bryzą z Trójmiasta w okresie, gdy nasz serwis dopiero nabierał rozpędu. W ubiegłym roku Kolin wrócił z solowym koncepcyjnym albumem, po którym nie zwalnia tempa nagrywek.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-17 10:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Po ponad dziesięciu latach wspólnego nagrywania jeden z najciekawszych hip-hopowych składów ostatnich lat robi sobie przerwę. Oficjalnej przyczyny nie podano.

Tagi:
dodano: 2022-01-17 08:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Sylwestrowe imprezy rządzą się swoimi prawami! Energetyczny bit od Megota, przeplatany śpiew i rap Szymona i wpadający w ucho refren to gwarancja tego, że zagości on na niejednej playliście. Po otwierającym "Studencie" Szymon_C prezentuje inną twarz.

Tagi:
dodano: 2022-01-17 00:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Myśleliście, że Hotel Maffija dostarczy tylko luźne bangery i zabawa formą? Dziś ekipa poleciała po skrajnościach - najpierw cover "Bani u Cygana" a potem stricte hip-hopowy, pełen szczerych i bezkompromisowych linijek numer "Chodzę po Luwrze", w którym usłyszymy Białasa, Solara, Bedoesa, Jana-rapowanie i Janusza Walczuka.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-16 20:13 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 6)

Wyjaśniła się zagadka tajemniczego gościa w trzecim singlu z płyty Oliwki Brazil. Podopieczną Smolastego wesprze w nim Białas. Premiera numeru "Karaluchy" już we wtorek, a my możemy w ciemno założyć, że będzie to jeden z najbardziej kontrowersyjnych i najgłośniej komentowanych utworów, które otrzymamy w tym miesiącu.

video
dodano: 2022-01-16 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Trochę luzu na niedzielę? Jeśli na bit Sledgrena wskakują wspólnie Wiz Khalifa i Larry June to spodziewać można się tylko esencjonalnego laidbacku w dobrze znanym stylu. Idealnie na weekendowy odpoczynek.

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-16 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Mało kto może powiedzieć o Pjusie tyle, co Mes. Wieloletni kompan muzyki, dyskusji i życia. Ten Typ prowadzi obecnie swoją audycję "Messin Around" w Radiu Kampus, a ostatni jej odcinek wypadł dzień po fatalnych wiadomościach o śmierci Karola. Całe 75 minut Mes poświęcił właśnie Pjusowi.

Tagi:

Strony