Sokół

Sokół

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-12-22 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Kawałek Sokoła z Fasolkami jest na płycie "NIC" jednym z najbardziej zaskakujących momentów. W wywiadzie z Onetem szef marki Prosto opowiedział jak doszło do tej współpracy i jakie miał co do niej obawy.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-24 21:51 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 10)

Parę dni temu pisaliśmy Wam o tym, że Mata odwiedził release party Sokoła - teraz członek ZIP Składu opowiedział w wywiadzie za co ceni młodszego kolegę z warszawskiej sceny.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-22 11:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 9)

Była "Burza", znów jest burza. Sokół wrzucił na swoim Instagramie kilka zdjęć z czwartkowego release party albumu "NIC." - wśród nich zdjęcie z Matą, które wywołało najwięcej reakcji.

Tagi:
recenzja
dodano: 2021-11-19 00:01 przez: Bartłomiej Woynicz (komentarze: 4)

Nagrodzony Popkillerem 2020 za Album Roku "Wojtek Sokół" postawił poprzeczkę wyjątkowo wysoko - czy warszawski raper ją przeskoczył? W ostatnich dniach mogliśmy przedpremierowo osłuchać się z drugą solówką Sokoła, dlatego na świeżo w dniu premiery mamy dla Was wynotowane pięć elementów, które rzuciły nam się w uszy. Załączamy też na dole odsłuch całego materiału.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-11-03 17:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 23)

"Burza" z płyty Sokoła z udziałem ZIP Składu wywołała burzę - fani zostali spolaryzowani a zaskakujące rozwiązania muzyczne nie wszystkich przekonały. Zamiast oldschoolowego numeru w klasycznie rapowej formule dostaliśmy hip-house'owy eksperyment bawiący się formą. Do krytycznych komentarzy postanowił się odnieść Fu.

video
dodano: 2021-11-01 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Sokół wraz z całym ZIP Składem wywołał "Burzę" - ich wspólny singiel zaskakuje klimatem, idąc w stronę hip-house'owych eksperymentów dalekich od klasycznego brzmienia a bliższych stylówce Rogala DDL czy Hewry, co spolaryzowało słuchaczy. A jak wyglądało powstawanie zakręconego teledysku? Sprawdźcie kilka zdjęć autorstwa Jacka Kuropatwy.

dodano: 2021-10-29 17:14 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 15)

ZIP Skład dopiero co świętował rocznicę "Chleba Powszedniego" wraz ze specjalną reedycją, a teraz spotyka się w nowym singlu Sokoła. Wszystko na bicie Lanka.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-10-13 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

Sokół odsłania karty związane ze swoim drugim solowym albumem, który otrzymamy już w listopadzie. W dotychczas puszczonych singlach zaskoczyły nas gościnki Sariusa czy Hodaka, ale warszawski raper przygotował jeszcze parę zaskoczeń...

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-10-13 00:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Drugi solowy album Sokoła.

Tagi:
dodano: 2021-10-08 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Sokół nie przestaje promować swojego nadchodzącego albumu "Nic" - po wspólnym singlu z Hodakiem teraz otrzymujemy solowy utwór "Płaczemy pięścią w stół".

Tagi:
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-24 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Sokół kontynuuje promocję swojego drugiego solowego albumu "Nic" - w najnowszym singlu zaprasza za mikrofon reprezentanta nowej fali, tegorocznego Młodego Wilka Hodaka. "Batoniki" to numer w brudnym miejskim klimacie, który może nasuwać skojarzenia ze starymi nagraniami WWO.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-19 17:01 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Do premiery czwartej części książki „To nie jest hip-hop. Rozmowy” pozostał niewiele ponad miesiąc, a dziś został ogłoszony trzeci z piętnastu rozmówców. Do zapowiedzianych wcześniej Małpy oraz Emade dołączył VNM – artysta, którego nikomu, kto interesuje się polskim rapem, nie trzeba przedstawiać.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-10 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

„Wojtek Sokół” spotkał się ze świetnym odbiorem ze strony fanów. Dlatego nie powinna dziwić ilość wyróżnień za tę płytę jaką ostatnio raper pochwalił się na swoim Instagramie.

Tagi:
video
dodano: 2021-09-03 13:19 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Zgodnie z zapowiedziami i teaserem (który swoją drogą dostał się na kartę na czasie) Sokół zaprezentował dziś drugi klip promujący jego drugi solowy album "Nic". "Jednorożec" to kawałek krytykujący podejście "kiedyś to było lepiej" wyprodukowany przez BobAira. W refrenie udzielają się Mateusz Krautwurst, Lena Osińska i Paulina Romaniuk-Jasińska. Reżyserem klipu jest Sebastian Pańczyk.

Tagi:
kategorie: Polska, USA, Świat, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-30 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Premiera długo wyczekiwanej "Dondy" już za nami, więc fani zaczęli już dogłębnie analizować i komentować dzieło Kanye. Na albumie znalazł się też akcent ciekawy dla polskich słuchaczy - producent współpracujący z Sokołem, który zaczął z nim współpracę jeszcze w czasach działalności WWO, brał udział w produkcji jednego numeru na nowej płycie Westa.

Strony