Ten Typ Mes

Ten Typ Mes

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-03-09 11:57 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

24 grudnia Mes opublikował singiel "Ten Typ '22", w którym rozliczył się ze swoimi byłymi partnerami biznesowymi - Witkiem Michalakiem i Łukaszem Stasiakiem. Od tamtego czasu panowie wymienili się wzajemnymi oświadczeniami, a dzisiaj doczekaliśmy końca konfliktu. 

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-12-28 14:24 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Wśród burzy na linii Ten Typ Mes - Alkopoligamia.com z propozycją pomocy wyszedł Malik Montana, reagując na wypowiedź Mesa o problemach wydawniczych. Autor "Kandydatów na Szaleńców" nie zostawił jej bez odpowiedzi.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-12-27 17:30 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 6)
ten typ mes

Pisaliśmy o oświadczeniu jakie wystosowała Alkopoligamia na zarzuty Mesa zawarte w singlu i publicznych wypowiedziach. Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź rapera do swojej byłej wytwórni.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-12-26 18:29 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 5)
fot. Malika - @cactus_shoots

Święta w polskim rapie upłynęły pod znakiem rozstania Mesa z Alkopoligamią - za mocnymi wersami w singlu poszły jeszcze mocniejsze wypowiedzi, a także oświadczenie Witka i Stasiaka. Mes wspominał tam o problemach ze znalezieniem nowego wydawcy a teraz ręka została wyciągnięta z nieoczekiwanej strony.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-12-26 13:11 przez: Jan Stokowski (komentarze: 5)

Święta przyniosły trzęsienie ziemi w Alkopoligamii. Najpierw otrzymaliśmy singiel Mesa, informujący o zwolnieniu z wytwórni, potem wywiad i oświadczenie, w których padały mocne zarzuty w stronę Witka Michalaka i Łukasza Stasiaka. Dziś na profilu wytwórni pojawiła się ich odpowiedź.

dodano: 2022-12-24 15:29 przez: Jan Stokowski (komentarze: 14)

Na swoje 40 urodziny Mes wrzucił nowy singiel na własnym kanale - utwór po pierwsze nawiązuje do debiutu u Reda z numerem "Ten Typ" 20 lat temu, a po drugie... opowiada o trzęsieniu ziemi w karierze warszawskiego rapera.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-12-22 11:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 2)

Ten Typ Mes opublikował wczoraj intrygujący kolaż. Widzimy na nim foto z klipu "Ten Typ", gdy jako debiutant rapował w ortalionie na bicie Reda, a obok zdjęcie...

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-09-09 08:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 5)

Dziś dominuje świeżość, nowość i pogoń za trendem. Mes w specjalnym manifeście daje znać, że nie po drodze mu z takim podejściem.

Tagi:
video
dodano: 2022-04-10 18:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Jak muzyka reaguje na ważne wydarzenia na świecie? Czy raperzy są dziś znaczącym głosem społecznym? Jak rola sztuki zmieniała się na przestrzeni wieków? Do tak wielowątkowej rozmowy zaprosiliśmy trójkę osób o naprawdę szerokich horyzontach - Tego Typa Mesa, Hirka Wronę oraz Michała Brulińskiego, pianistę, historyka i kulturoznawcę z Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

video
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-02-03 14:34 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

„My way” z Gedzem i Dizkretem oraz solowe „Bye, bye” Mesa to bonus tracki nagrane jeszcze w trakcie prac nad albumem „Hello Baby”. Do tej pory dostępne były tylko dla preorderowiczów, dziś otrzymali je wszyscy słuchacze.

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-16 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Mało kto może powiedzieć o Pjusie tyle, co Mes. Wieloletni kompan muzyki, dyskusji i życia. Ten Typ prowadzi obecnie swoją audycję "Messin Around" w Radiu Kampus, a ostatni jej odcinek wypadł dzień po fatalnych wiadomościach o śmierci Karola. Całe 75 minut Mes poświęcił właśnie Pjusowi.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P.
dodano: 2022-01-14 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Śmierć Pjusa wstrząsnęła środowiskiem hip-hopowym. Raperzy z różnych pokoleń, zarówno bliscy współpracownicy czy znajomi Karola, jak osoby obserwujące go z dystansu oddają hołd na swoich social-mediach.

video
dodano: 2021-12-02 17:07 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Trzeci singiel z nadchodzącego wielkimi krokami DeNekstBest Mixtape 2. Tego połączenia na elektronicznym podkładzie od LOAA nie spodziewałby się nikt - Peja, Ten Typ Mes, VNM, rip scotty, czyli YNNI. Jak chcecie sprawdzić dlaczego - klip zrealizowany w formie reportażu już na kanale DeNekstBest w serwisie YouTube, a samego utworu posłuchacie na wszystkich streamingach.

recenzja
dodano: 2021-11-18 11:00 przez: Bartłomiej Woynicz (komentarze: 10)

Po trzech latach od ostatniej solówki Mesa ("Rapersampler") i w półtora od premiery projektu Biały Tunel dostajemy od Typa zaskakujący album. Oto pięć rzeczy rzucających się w ucho po odsłuchu "Hello Baby".

dodano: 2021-11-09 13:29 przez: Kontakt (komentarze: 20)

Niespełna 10 dni pozostało do premiery dziewiątego albumu w dyskografii Tego Typa Mesa! „Hello Baby” ukaże się 19 listopada, a my poznaliśmy właśnie nowy singiel i pełną listę gości!

Nie wszystkie utwory na „HELLO BABY” są dziecio-tematyczne. „Foliage” z Kozą odnosi się do bieżącej rzeczywistości pełnej wykluczających się „prawd” i zadziwiających teorii. Bez bojowego nastawienia, na pełnym luzie Mes i Koza głośno zastanawiają się jak i dlaczego niektórzy znajomi odpływają od nich światopoglądowo coraz dalej i dalej.

Strony