Kali

Kali

kategorie: Polska, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-12 15:15 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Wczoraj w sieci wylądował pierwszy trailer filmu "Krime Story", czyli ekranizacji książki Kaliego, który z produkcją nie ma już za wiele wspólnego. Kacper HTA, obecnie skonfliktowany z szefem Ganja Mafii, ujawnił, że pojawi się na ścieżce dźwiękowej filmu oraz zwrócił się do swojego byłego współpracownika.

video
kategorie: Polska, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-11 20:20 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

W sieci wylądował dziś oficjalny trailer ekranizacji książki Kaliego "Krime Story". Sam Kali, mimo, że wstępnie miał grać główną rolę, z filmem nie ma już nic wspólnego. Na ekranie za to zobaczymy Vienia i ZBUKA.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-12-29 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Kali i Kacper HTA już od dłuższego u nie są w dobrych stosunkach. Wini podczas rozmowy z drugim z nich zapytał się jak wyglądają ich dzisiejsze relacje. Szef Ghetto Music przyznał, że Kali jest dla niego jednym z największych zawodów w jego życiu.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-06 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

Już niedługo koncerty, jak i niektóre festiwale powrócą do naszej rzeczywistości, co powinno cieszyć większość słuchaczy. Mimo tego, obostrzenia związane z nimi budzą sporo kontrowersji, szczególnie te dotyczące osób zaszczepionych i nie zaszczepionych. Kali, nawiązując do tej sytuacji, zdradził, kiedy jego fani mogą spodziewać się jego koncertu.

Tagi:
video
dodano: 2021-02-15 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Wczoraj do sieci trafił z okazji Walentynek klip Majora i Kaliego do numeru "Si" z wydanego pod koniec zeszłego roku albumu "HUCPA". Sam kawałek został wyprodukowany przez 2K'a i Sergiusza.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-26 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Tego jednego dnia cała polska scena mówi jednym głosem, jednocząc się w rodzinnym gronie i śląc w świat masę pozytywnych życzeń. Zebraliśmy dla was najciekawsze z nich.

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-14 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W zeszły piątek swoją premierę miał głośny krążek Kaliego i Majora, "HUCPA", który przyniósł parę kontrowersyjnych numerów, w tym wypuszczony w dzień premiery z klipem "Fuck System". Dziś szef Ganja Mafia Label postanowił podzielić się z fanami refleksją i wrażeniami z nagrywania tego krążka oraz zapowiedział specjalne, backstage'owe materiały, przedstawiające proces powstawania płyty. Oprócz tego Kali poinformował, że "HUCPA" pokryła się już złotem.

Tagi:
video
dodano: 2020-12-12 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 17)

Wczoraj swoją premierę miała wspólna płyta Kaliego i Majora, "HUCPA", a raperzy postanowili uraczyć fanów kolejnym klipem, promującym krążek. "Fuck System" to najprawdopodobniej najbardziej kontrowersyjny ze wszystkich numerów na albumie do którego szef GM oraz SPZ zaprosili reprezentantów ulicznej sceny, głównie z ramienia Step Records: Kamelito, Intruza, Dawida Obserwatora i Dedisa. Podkładem zajął się Sir Mich.

dodano: 2020-12-11 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Klasycznie grudzień zapchany jest premierami płytowymi, a co weekend słuchacze otrzymują potężny ładunek nowego materiału za którym ciężko czasami nadążyć. Nie inaczej jest i tym razem. Swoje premiery mają Kali i Major ze swoją społecznie zaangażowaną "HUCPĄ". "Redrum" Słonia i Chrisa Carsona, promowany świetną "Wojną Totalną", czy Kid Cudi ponownie "na księżycu" z trzecią częścią klasycznego "Man On The Moon", a to i tak jeszcze nie wszystko.

kategorie:
dodano: 2020-12-11 13:09 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

„Hucpa” to eklektyczny, zaangażowany społecznie materiał, w którym Kali i Major komentują aktualne i minione wydarzenia w Polsce i na świecie. Jednocześnie artyści chcą przynieść fanom trochę rozrywki w okresie pandemii. Gościnnie na materiale mozemy usłyszeć chociażby Żabsona, Malika Montanę czy Sariusa. Produkcją zajęli się m.in. Sir Mich, Worek czy 2K.

Tracklista:

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-03 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Niedawno sensacje wzbudziło długie oświadczenie Kaliego, w którym raper ogłosił zakończenie kariery muzycznej. Komentowało je sporo osób, w tym między innymi Paluch, czy Peja. Dziś raper przerwał ciszę, dziękując fanom za wsparcie. Szef GM ogłosił też jak wyglądają jego plany na przyszły rok oraz pod jakim warunkiem wróci do muzyki.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-29 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Peja szykuje się do premiery swojego trzeciego wydawnictwa w tym roku. "AR-15", stworzone we współpracy z Magierą ukaże się już za niecałe 3 tygodnie. Raper postanowił odpowiedzieć na trochę pytań na jej temat, poruszając przy tym parę innych ciekawych wątków, jak ogłoszenie końca kariery przez Kaliego, relacje z Paluchem i Ostrym czy nagranie wspólnego numeru z VNM-em.

Tagi:
video
dodano: 2020-11-28 22:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Kali i Major SPZ kontynuują promocję wspólnego albumu - po luźniejszych "Puk! Puk!" i "Mona Lisa", przyszedł czas na poważniejszy singiel. Tytułowa "HUCPA" to wyprodukowany przez Worka numer, który traktuje o wolności i podziałach, nie brak też kontrowersyjnych wątków powiązanych z teoriami spiskowymi. Klip to postapokaliptyczny krajobraz, który wpisuje się w tematykę kawałka.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-28 16:50 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Wczoraj swoją premierę miał nowy album Palucha "NADCIŚNIENIE". Raper z tej okazji zorganizował obszerne Q&A na swoim Instagramie, w którym m.in. opowiedział trochę o nowej płycie i planach na 2021, zdradził, co myśli o zakończeniu kariery przez Kaliego oraz jaki miał stosunek do Diego Maradony.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-27 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 25)

Kali aktualnie promuje wspólny album z Majorem SPZ, zatytułowany "HUCPA". Ostatni singiel "Mona Lisa" został oparty w dużej mierze na autotunowym brzmieniu, co nie spodobało się części fanów, a sam zabieg skrytykował również Szpaku. Cała sytuacja sprowokowała Kaliego do długiego postu, w którym odniósł się do krytyki, udostępniając numer Firmy z 2009 roku, w którym używał już autotune'a. Raper zapowiedział również, że "HUCPA" to jego ostatni krążek.

Tagi:

Strony