Peja

Peja

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-04 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Słuchaczy zawsze interesuje co gości na słuchawkach ich ulubionych artystów. Swoją listą najczęściej słuchanych obecnie wykonawców podzielił się Rychu Peja podczas swojego ostatniego instagramowego Q&A. 

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-25 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Ostatnia płyta Peji została wypuszczona w dwóch wersjach okładkowych. Preorderowa miała niebieski kolor, natomiast podstawowa czerwony. Fani od razu dopatrzyli się podobieństwa między tą czerwoną wersją "Ricardo", a okładką "Wojtka Sokoła". Poznański raper w rozmowie z Jackiem Adamkiewiczem skomentował tę sytuację.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-23 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Peja nie zwalnia tempa, serwując nam album za albumem - widać, że poznański raper ewidentnie jest w gazie. W przerwie między studyjnymi nagrywkami za to... Peja też rapuje. Teraz podzielił się z fanami spontanicznym video.

Tagi:
video
dodano: 2021-07-10 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Peja i Magiera kontynuują promocję "Ricardo" klipem do kolejnego numeru. Tym razem wybór padł na "Wszyscy umrzemy", w którym gościnnie udzieliło się dwóch zagranicznych MC: Perro ZW z Meksyku i Shazaam ze Szwecji. Klip powstał niezależnie w 4 lokalizacjach, z których bez wątpienia wyróżnia się motyw meksykański. Wszystko to okraszone klimatycznymi archiwkami, również autorskimi, które Rychu przeznaczył na potrzeby video.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-26 20:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Peja jeszcze przed wydaniem "Ricardo" zdradził, że wraz z Magierą szykują już następny krążek. Teraz raper ujawnił tytuł następnej płyty.

Tagi:
video
dodano: 2021-06-20 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Peja i Magiera kontynuują promocję wydanego prawie miesiąc temu "Ricardo". Dziś światło dzienne ujrzał klip do numeru "Droga mistrza" z gościnnym udziałem VNM-a. Kawałek oskreczował DJ Urlich, a realizacją klipu zajął się Igor Wojtkowiak.

dodano: 2021-05-21 09:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Po kooperacjach z DGE i Pezetem otrzymujemy trzecie klasyczne i zaskakujące połączenie. W numerze "Kierap" gościnnie udzielił się Sokół. Sam kawałek traktuje o pogoni za sukcesem, która nie zawsze się udaje. Za jego produkcję odpowiada Magiera.

Tagi:
video
dodano: 2021-05-19 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Po tytułowym "Ricardo" i stylowym "Flow Must Go On" z DGE przyszła pora na kolejny numer z równie mocną gościnką. "Smak życia" to emocjonalny, osobisty kawałek z gościnnym udziałem innego weterana sceny, Pezeta. Singiel, tak jak całe "Ricardo", został wyprodukowany przez Magierę.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-17 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 12)

Premiera "Ricardo" już w ten piątek, a Peja postanowił zorganizować na swoim Instagramie kolejne Q&A. Tym razem raper m.in. odpowiedział na pytanie, czy przeszkadzają mu portale robiące artykuły z jego Q&A oraz wskazał najlepszego rapera z BOR.

Tagi:
video
dodano: 2021-05-14 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Zgodnie z zapowiedziami otrzymaliśmy kooperację dwóch ikon Poznania. RPS Enterteyment prezentuje 2 singiel promujący najnowsze wydawnictwo Rycha Peji - "Ricardo". W utworze "Flow Must Go On" gościnnie udziela się filar sceny - Don Guralesko.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-14 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Peja jest ostatnio bardzo aktywny w social mediach i często organizuje Q&A, w którym odpowiada na pytania fanów. Raper opowiedział o możliwym utworze z Ostrym, relacjach z Paluchem, twórczości Magika i Pono czy możliwym zakończeniu konfliktu z DJ-em Decksem.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-09 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Peja w pierwszym singlu z "Ricardo" jedną ze swoich linijek skierował bezpośrednio do Donatana. Producent najpierw udzielił komentarza pod artykułem Glamrapu dotyczącym nowego numeru Peji, a później sam pokusił się o wpis na swoim Facebooku, w którym zasugerował, że poznański MC zdissował go dla podbicia sprzedaży nowej płyty.

Tagi:
video
dodano: 2021-05-07 13:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

RPS Enterteyment prezentuje pierwszy singiel promujący najnowszy krążek Rycha Peji - Ricardo (Premiera 21/05/21). Za warstwę muzyczną tytułowego utworu jak i całego albumu odpowiedzialny jest jak w przypadku poprzednich płyt - Magiera. Na płycie wielu znakomitych gości: Sokół, Pezet, DonGuralesko, VNM, Kaz Bałagane, Sztoss, John Mojo, Simpson, Hałastra, Shazaam, Perro ZW, DVJ. Rink, DJ. Element oraz DJ. Urlich.

Tytułowe "Ricardo" to porcja bezkompromisowego bragga.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-04 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Peja w ostatnich dniach urządził parę dużych Q&A, w których poruszył parę ciekawych wątków. Raper zdradził co myśli o twórczości takich postaci jak Śliwa, Kaczy Proceder, WdoWA, Kabe, Zbuku, Kaliber 44 czy Jano PW. Oprócz tego, autor "Ricardo" zdradził parę ciekawostek i szczegółów dotyczących nowej płyty oraz wskazał najlepszą polską płytę rapową z 2020 roku.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-03 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 11)

Peja kontynuował wczoraj swoje Q&A, w którym rozlegle odniósł się do możliwości współpracy i relacji m.in. z Hemp Gru, Eldo, Kastą, DJ-em Decksem czy Liroyem. Oprócz tego, raper zdradził co myśli o zdobyciu obu statuetek za singiel dekady przez Palucha na ostatniej gali Popkillerów.

Tagi:

Strony