Popkiller Młode Wilki

Popkiller Młode Wilki

video
dodano: 2021-10-06 17:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Około 1000 zwrotek zgłoszonych do konkursu #gdyzapadazmrok sprawiło, że wyłonienie grona zwycięzców wymagało od nas dłuugiej burzy mózgów. Nie chcieliśmy zrobić tego powierzchownie i na szybko, dlatego też całość przeciągnęła się bardziej niż planowaliśmy, wykraczając poza zapowiadane deadline'y.

Finalnie skład wraz z remiksem odsłaniamy Wam dzisiaj, a dodatkowo załączamy krótkie kwestionariusze pozwalające lepiej poznać całą 11-tkę raperów wyłonionych w konkursie - a skład jest naprawdę przekrojowy. Chcieliśmy dodatkowo wskazać też osoby wyróżnione, lecz ciekawych zwrotek było zbyt wiele, by uniknąć listy na kilkadziesiąt ksywek. Dziękujemy jednak każdemu kto podjął wyzwanie i zaserwował swoją zwrotkę, poziom był naprawdę wysoki. Poniżej oficjalny remiks (na bicie oczywiście Chris Carson), a pod nim sylwetki 11 wygranych.

wydarzenie
dodano: 2021-04-19 00:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Jedenastka przyszłości wystawiona do gry! 11 solowych numerów wieńczących 8 edycję Młodych Wilków jest już dostępne w serwisach streamingowych oraz na naszym kanale YT. Premiera wersji fizycznej 23 kwietnia.

dodano: 2021-04-17 19:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Video do "Gdy zapada zmrok" to zdecydowanie najbardziej rozbudowany z dotychczasowych teledysków Młodych Wilków - sprawdźcie jak wyglądała jego produkcja, bo za kulisy zabiera ekipa 9LITER FILMY w nowej części swojej serii "Kadr na plan"!

video
dodano: 2021-04-15 17:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po serii ćwiartkowych utworów Wilki spotkały się w końcu razem w Warszawie, by w trakcie wspólnego tygodnia stworzyć najpierw połówkowe numery, a potem wspólny, przeplatane jeszcze w międzyczasie klipami. Sprawdźcie jak wyglądał cały klimat i kulisy tych kilku szalonych dni!

video
dodano: 2021-04-13 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Tegoroczne Młode Wilki toczyły się w formie stopniowej integracji całej ekipy, którą mogliście śledzić na pucharowej drabince. Teraz zapraszamy za kulisy w dwóch vlogach. W pierwszym z nich pokażemy Wam jak wyglądało powstawanie czterech ćwiartkowych singli oraz poświęconych im teledysków, natomiast w drugim (jeszcze w tym tygodniu) - zajrzymy już w środek samego 'wilczego tygodnia', gdy skład spotkał się w całości.

video
dodano: 2021-04-11 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jak co roku na koniec wilczego tygodnia zebraliśmy uczestników w kółku, by porozmawiać w formie Roundtable... jednak tym razem po raz pierwszy dyskusja zyskała moderatora, którym był Hirek Wrona. Mimo różnicy pokoleń uczestnicy szybko złapali z Hirkiem wspólny język, a dyskusja krążyła od tematów lekkich i przyjemnych po poważniejsze i bardziej osobiste. Sprawdźcie blisko godzinę grupowej rozmowy!

dodano: 2021-04-10 18:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Nadciągają solowe numery z MW8 - pierwotnie album miał ukazać się wczoraj, jednak nie uniknął opóźnienia z powodów tłoczniowo-covidowych. Całej płyty z 11 solowymi utworami spodziewajcie się w serwisach streamingowych już 19.04., natomiast na YT single publikować będziemy stopniowo od 18 do 22.04. Osoby które zamówiły preorder otrzymają wersję fizyczną 23.04., jednak wcześniej dostaną od nas odsłuch cyfrowy, tak by mogły sprawdzić płytę jako pierwsze, zanim jeszcze trafi na streamingi. W tym roku wersja fizyczna nie będzie dostępna w Empikach, jej nakład jest limitowany i została końcówka.

A zanim usłyszycie solowe single czekają nas jeszcze materiały z planu - już jutro Roundtable, w tym roku trochę inny niż wcześniej!

video
dodano: 2021-03-29 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Po serii grupowych singli pora na wspólny! "Gdy zapada zmrok" wyprodukował Chris Carson, a video zrealizowała ekipa 9LITER FILMY. Dotychczasowe 7 finałowych utworów akcji Młode Wilki dawało luźny pokaz stylu, w tym roku z uwagi na sytuację na świecie singiel Wilków ma dużo mocniejszy i bardziej osobisty wydźwięk...

video
dodano: 2021-03-26 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)
Na początek wiosny Młode Wilki przynoszą trochę słońca! Po surowym bangerowym "6 głów" pora na porcję uśmiechu i tropikalnego klimatu za sprawą drugiego połówkowego singla "Daj mi czas", do którego klip zrealizowano w Suntago Park of Poland.
 
Gverilla, Feno, Cukier, Kara i Chivas spotkali się w utworze, który wyprodukował zdobywca statuetki za Singiel Dekady na Popkillerach 2020 (za produkcję "Bez strachu") Palucha, SoDrumatic wspierany przez Chivasa. A wszystko zobrazował klip pełen wakacyjnego nastroju i pozytywnych wibracji.
video
dodano: 2021-03-24 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pół składu, 6 głów - salut! Pierwszy połówkowy singiel w ramach Młodych Wilków 8 już dostępny - "6 głów" to soczysty banger na bicie Magiery, w którym usłyszycie Bersona, Hodaka, Floral Bugsa, rip scotty'ego, Szymiego Szymsa i Janusza Walczuka. Druga połówka zaatakuje już w piątek!

video
dodano: 2021-03-24 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Za nami pierwszy etap Młodych Wilków 8 - zastępujące Cyphery utwory w ćwiartkach składu. Wszystkie teledyski realizowaliśmy w warszawskim Eventroomie, chcąc by symbolicznie nawiązywały też do cypherowej stylistyki. Jak wyglądała praca? Zapraszamy za kulisy!

video
dodano: 2021-03-22 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Młode Wilki 8 docierają do końca pierwszej rundy - w ostatnim ćwiartkowym singlu spotkała się dwójka Chivas x Gverilla, co dało unikatowe muzyczne połączenie. Surowa energia i emocjonalny przekaz na połamanym bicie spod szyldu YoshiMitsu808 to wyjątkowo świeża mieszanka i brzmienie raczej nie spotykane na polskiej scenie. Posłuchajcie jak powstawał "Interpol"!

Przypomnijmy, że w tym roku Młode Wilki zmieniły formułę, wprowadzając drabinkę pucharową, prowadzącą do coraz większej integracji składu w kolejnych utworach. Obecnie przechodzimy do drugiej rundy, gdzie czekają nas jeszcze dwa połówkowe utwory, a potem finałowy wspólny.

Równocześnie informujemy, że wraz z odsłonięciem drabinki odsłoniliśmy też... specjalny pakiet "płyta + koszulka z drabinką tegorocznej edycji" oraz samą koszulkę MW8! Możecie zamówić ją na UrbanCity.pl - w pakiecie z albumem, lub samą.

video
dodano: 2021-03-18 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dlaczego Janusz Walczuk, Szymi Szyms i Hodak postanowili pójść w trójkowym numerze w tak zaskakującą stronę? I jaki dokładnie był jego koncept? Zapraszamy za kulisy "Pierwszego razu" nagranego na bicie St. Elmo! 

Równocześnie informujemy, że wraz z odsłonięciem drabinki odsłoniliśmy też... specjalny pakiet "płyta + koszulka z drabinką tegorocznej edycji" oraz samą koszulkę MW8! Możecie zamówić ją na UrbanCity.pl - w pakiecie z albumem, lub samą.

video
dodano: 2021-03-17 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Trzeci ćwiartkowy singiel i... dla odmiany trochę sentymentalnego nastroju. "Pierwszy raz" Janusza Walczuka, Szymiego Szymsa i Hodaka to powrót do starych czasów i beztroskich przygód, a producentem singla jest St. Elmo, który w inicjatywie Młodych Wilków zaznaczył się na samym jej początku - to on odpowiadał za bit do hitowego "Hajlajfu" nagranego przez Białasa i Solara w pierwszej edycji akcji.

Równocześnie informujemy, że wraz z odsłonięciem drabinki odsłoniliśmy też... specjalny pakiet "płyta + koszulka z drabinką tegorocznej edycji" oraz samą koszulkę MW8! Możecie zamówić ją na UrbanCity.pl - w pakiecie z albumem, lub samą.

Strony