R. Kelly skazany na 30 lat więzienia!

kategorie: USA, Klasyka, News, Pop, R&B, Soul
dodano: 2022-06-29 23:02 przez: Michael Moch (komentarze: 16)

R. Kelly (właściwie Robert Sylvester Kelly), piosenkarz i producent muzyczny został dziś skazany na 30 lat więzienia. Wokalista został uznany winnym zarzutów związanych z: wymuszaniem okupu i handlem ludźmi na tle seksualnym a także wykorzystywanie seksualne nieletnich oraz ściąganie haraczy.

W środę (29 czerwca) R. Kelly stawił się w sądzie 10 miesięcy po tym, jak został uznany winnym w sądzie federalnym na Brooklynie w Nowym Jorku we wrześniu 2021 roku. Sędzia Ann M. Donnelly skazała Kelly'ego na 30 lat więzienia.

Piosenkarz został aresztowany w 2019 roku i oskarżony o kierowanie organizacją, w której werbował nieletnie dziewczęta i kobiety i poddawał je przestępstwom seksualnym. Postawiono mu zarzuty przekupstwa, porwania, pracy przymusowej, seksualnego wykorzystywania dziecka, handlu seksualnego przez granice stanów oraz wymuszania okupu w odniesieniu do sześciu ofiar. Ławie przysięgłych przedstawiono nawet dowody na to, że Kelly poślubił 15-letnią wówczas Aaliyah.

W 2020 roku R. Kelly, który przebywał wówczas w więzieniu został napadnięty przez współwięźnia, który podobno powiedział, że rząd go do tego zmusił. Został umieszczony również w osobnej celi na obserwacji samobójczej.

Przypomnijmy, że R. Kelly to jeden z najbardziej utytułowanych artystów na świecie - jego trwająca 3 dekady kariera przyniosła 75 milionów sprzedanych płyt. Określany był "Królem R&B" i "Królem Pop-soulu". Warto dodać, że obecnie muzyk ma 55 lat. Jeśli dożyje wyroku i wyjdzie na wolność będzie miał wówczas 85 lat.

Tagi: 

Królik Bugs
Nauczą, jak to jest być ofiarą gwałtu, robiąc krzywdę co On niewinnym istotom.
Noreaga
I prawidłowo. Nie ma, że status gwiazdy go chroni. Jeszcze by tak polskich polityków za rozwalenie Polski na dożywotnio by mogli wsadzić.
Niedziela
#FreeRKelly
Komsi
Niech gnije
Wilkołak
Tajemnica poliszynela. Wszyscy wiedzieli ,wszyscy nagrywali z nim , dziś będą sie tłumaczyć jak bardzo żałują i przepraszają. Biznes filmowy jak i muzyczny są sterowane przez tych samych władców marionetek. Grając pokornie w tą gre cieszył sie sukcesami. Iluzja prysła niczym bańka mydlana kiedy uznał że może być samodzielnym graczem. Panowie i właściciele jego kariery chcą go obecnie udusić smyczą na której go prowadzali. Służysz wiernie? Nagradzają. Chcesz bawić sie w tą brudną niegrzeczną gre sam? Dostajesz kare w postaci piekła na ziemi. Moralność made in USA
PietraSCREAMS
Bullseye. Nuff said. Ale oni nie słyszą, ziomuś...
Wilkołak
Większość jest zbyt krótkowzroczna żeby cokolwiek zauważyć
beb
That's That Shit, mr. R. Kelly ;)
Patryk L.
30 lat. Ktoś kto nie był w kryminale nie wie co to znaczy. Ja wolałbym umrzeć. A nie wiadomo czy był winny, czy kolejne osoby zgłaszały się po odszkodowanie. Każdy wie co te małolaty robią widząc kogoś znanego na scenie
rodman
Potępiam typa! Co mu odwaliło , żeby takie przestępstwa popełniać?!
immortal technique
Jaka propaganda u was i poprawność, ze komentarze są moderowane. WSTYD
Miszel
I tak wyjdzie za kaucję podejrzewam za jakiś czas
JaToJato
Po wyroku się nie da wyjść za kaucją
Patryk L.
On już nigdy nie wyjdzie. W jego wieku to jak dożywocie
Stado baranów
Wilkołak, zgadzam się z tobą! To wszystko jest bardzo dobrze ustawione, nie chce mi się nic dodawać do twojego komentarza, no może tylko to, że zaraz nas wyśmieją, bo przecież iluminatti i gabinet cieni nie istnieje. 99% portali karmi nas gównem, sami napędzają to wszystko, wiedzą dobrze komu służą, są właśnie na smyczy. Teraz to widać jak na dłoni... Ogółem to jest bardzo dobrze powiązana sieć czyt. przemysł filmowy, muzyczny, artystyczny itd. łącznie z polityką. Wystarczy popatrzeć jak zmienił się vibe na TEJ stronie, odkąd stworzyli te popkillery, jasno i wyraźnie widać, że to kółko wzajemnej adoracji, służące wspólnym interesom. Tylko najpierw trzeba otworzyć oczy, zobaczyć i przestać być baranem, bo na takich właśnie żeruje ELITA... No i koniec końców źle się to dla nas za moment skończy... Wilkołak, POZDRO!!
Wilkołak
Bardzo fajnie czyta sie komentarz kogoś kto myśli samodzielnie i jest zorientowany w sytuacji. Illuminati i masoneria nie tylko istnieją ,ale obecnie wręcz z dumą sie z tym obnoszą. Dzisiaj dziennikarze pełnią role politruków zamiast rzetelnie informować coraz bardziej szare i zniewolone masy. Panowie napełniają miski i decydują kogo należy obszczekiwać. Sieć oblepia niemalże wszystko. Symbole działają tak skutecznie, że chyba nawet sami kapłani są zaskoczeni naiwnością wyznawców. Idole niegdyś wielce zbuntowani przeciwko systemowi dziś kalkulują niczymi politycy. Wcześniej gardzili komercją. Dzisiaj tańczą jak im dany zleceniodawca zagra. Przypominają małpki na złotym łańcuszku ,które podryguja dla swojego właściciela przygrywającego im na katarynce. Nie przeszkadza im to jednak uważać sie za artystów. W wywiadach twierdzą nierzadko , że obecnie nie ma sie przeciw czemu buntować. Politycy są często podobnie oderwani od rzeczywiśtości. Masz racje i oczywiste jest , że za moment dla nas źle sie to skończy. Jedyny kierunek w jakim zmierzają barany to na rzeź. Co nam pozostało? Mówić prawde i świetnie sie bawić na koniec naszego czasu. Czy będą sie znas śmiali czy nie to nie robi mi różnicy, bo od kiedy obchodzi wilki co beczą barany. Trzymaj sie!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>