Konkursy

Konkursy

dodano: 2023-08-16 12:55 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Na letniej trasie festiwalowej pojawiają się Siedlce, gdzie w ten weekend odbędzie się wydarzenie o nazwie Hip-Hop Festival Siedlce. Na scenie zobaczymy tam Gibbsa, Kubana, Żabsona i ReTo, wszystko w otoczeniu Zalewu nad Muchawką. Mamy dla Was do wygrania podwójne wejście na ten festiwal!

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2023-07-03 20:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards odbędzie się w dniach 6-8 lipca. Do Płocka zawitają największe gwiazdy sceny, dobrze rokujący raperzy i publiczność z całej Polski. Jeśli chcecie w tym roku bawić się na nadwiślańskiej plaży to mamy dla Was 3 karnety!

dodano: 2023-06-19 16:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Sezon festiwalowy zbliża się wielkimi krokami. Jednym z pierwszych letnich przystanków będzie miejscowość Gądecz, która znajduje się 15 minut drogi od Bydgoszczy. Gądecz Hip Hop Festival odbędzie się pierwszego dnia wakacji tzn. 24.06.2023 w przepięknym agroturystycznym miejscu.

dodano: 2023-05-20 16:46 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Już 23 maja w warszawskiej Progresji zagra Benny The Butcher wspierany przez mocnych polskich gości specjalnych - Włodiego i Hałastrę. Jeśli chcecie pojawić się na koncercie, to rzućcie okiem na konkurs, jaki dla was przygotowaliśmy.

dodano: 2023-05-03 15:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Już 6 maja Octavian zagra w warszawskim klubie Proxima. Jeśli chcielibyście pojawić się na koncercie, sprawdźcie konkurs, który dla was przygotowaliśmy!

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2022-11-29 20:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Już jutro w Warszawie wystąpi muzyczny kameleon, błyskotliwy artysta z Kalifornii - Duckwrth! Ostatnio tłumaczyliśmy Wam już dlaczego ten koncert trzeba zobaczyć - i podtrzymujemy to mimo zgrzytu terminów z mundialowymi wydarzeniami. Duck to po prostu świetny artysta, czerpiący garściami z soulu, funku, r&b czy house'u a wszystko mieszającymi z rapowymi elementami.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2022-09-22 08:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Pogoda coraz chłodniejsza, ale w tę sobotę w Szczecinie czeka nas godne muzyczne przejście z lata w jesień... Na scenie odnowionego Teatru Letniego, gdzie ostatnio wystąpił PRO8L3M odbędzie się bowiem Hip-Hop Festiwal Szczecin Park Editon - a tam Kaliber 44, Łona i Webber, O.S.T.R., Małpa i Gruby Mielzky! Czyli mocno esencjonalne hip-hopowe zestawienie dla fanów klasycznego brzmienia. Wszystko w ramach cyklu Rytm Miasta.

Chcecie się tam pojawić? Mamy szybki konkurs!

wydarzenie
dodano: 2022-08-31 07:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

To będzie ostatni krajowy koncert PRO8L3M w tym roku a także ostatni z serii dodatkowych koncertów ART BRUT 1&2, która odwiedziły Sun Festival, Polish Hip-Hop Festival czy Męskie Granie. Na scenie wraz z Oskarem i Steezem pojawi się komplet gości: Artur Rojek, Majka Jeżowska, Martyna Jakubowicz oraz Wanda i Banda! Wszystko już w sobotę w Szczecinie - a my mamy dla Was bilety do wygrania!

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Konkursy
dodano: 2022-05-26 21:16 przez: Redakcja (komentarze: 5)

Już w najbliższych dniach Denzel Curry odwiedzi Polskę - raper wystąpi 29 maja w Warszawie i 31 maja w Krakowie. Denzel pokazał już kilkukrotnie polskim fanom, że na żywo gwarantuje mocne show. Chcecie się tam znaleźć? Mamy konkurs!

Tagi:
dodano: 2021-12-06 21:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

U nas Mikołajki trwać będą cały tydzień... Codziennie będziemy mieli dla Was konkurs z jakąś płytą (i nie tylko) do wygrania, raz na stronie, raz na facebookowym fanpage'u, a raz na Instagramie. Zadania będą różne, tak jak i prezenty. Dziś zaczynamy od "Eroizmu" Ero, który wygrać możecie na naszym Instagramie, konkursowy post poniżej.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2021-11-16 20:37 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Krakowscy fani rapu mogą szykować się na muzyczną ucztę - w środę do Hali Forum zawitają donGURALesko, Pokahontaz i Miły ATZ, a zaraz po koncertach odbędzie się urodzinowa impreza Rahima! A my mamy dla Was bilety na ten wieczór!

wydarzenie
dodano: 2021-10-14 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Weterani polskiej sceny hiphopowej oraz przedstawiciele młodego pokolenia. Wszyscy w jednym miejscu. Klasyczny rap, grime i trap, czyli dużo dobrej muzyki podczas kilkugodzinnej sesji na RapTour. Przed nami dwa wydarzenia z serii RapTour, gdzie pojawi się czołówka sceny - a my mamy dla Was bilety do wygrania!

wydarzenie
dodano: 2021-09-06 08:00 przez: Kontakt (komentarze: 1)

Wakacyjna seria piątkowych koncertów na Basenach Kora w Warszawie dobiega końca, ale przed nami jeszcze finałowe wydarzenie - na scenie w tym tygodniu zaprezentuje się klasyczna formacja Dixon37! A my mamy dla Was aż 5 podwójnych biletów na ten występ!.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2021-08-19 08:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Już jutro w ramach Rapowych Piątków Na Basenach Kora wystąpi legendarna formacja Hemp Gru - chcecie wygrać wejściówki na to wydarzenie? Mamy dla Was konkurs a w nim aż 5 podwójnych biletów!

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2021-07-13 21:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Grubson, znany z doskonałego łączenia gatunków muzycznych i eksperymentowania ze środkami wyrazu poza działalnością koncertową, jest również znany jako DJ Twardykark. Jego przygoda z DJka zaczęła się już w latach 90. Jego legendarne, imprezowe sety trwają 2-3 godziny i są połączeniem wszystkiego, przy czym sam chciałby bawić się na parkiecie - elektroniki, Hip Hopu, Funku, Drum'n'bass'u i Jungle.

Impreza z GrubSonem to najlepsza okazja do skonfrontowania się ze starym i nowym wizerunkiem tego lubianego artysty. Jedno jest pewne, kiedy staje za sterami imprezy, nikt nie jest w stanie usiedzieć w miejscu, a nogi same rwą się do tańca. Najbliższa okazja do sprawdzenia już w ten weekend w Warszawie, a my mamy dla Was 2 bilety!

Tagi:

Strony