Apollo Brown

Apollo Brown

video
dodano: 2021-05-29 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Apollo Brown i O.C. w 2012 roku wydali wspólny album "Trophies". Teraz duet opublikował oficjalny klip do numeru "Just Walk". Dlaczego dopiero teraz? Apollo Brown zdradził powód na swoim Instagramie.

kategorie:
dodano: 2020-07-18 13:01 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 1)

Apollo Brown łączy swoje siły z pochodzącą z Buffalo raperką Che Noir i wspólnie prezentują nam swój najnowszy projekt, gdzie gościnnie znajdziemy takie ksywki jak: Black Thought, Skyzoo, czy Planet Asia.

SPRAWDŹ RESZTĘ LIPCOWYCH PREMIER

 

Tracklista:

kategorie:
dodano: 2020-01-18 12:31 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Szósty solowy album Apollo Browna, jak sugeruje sam tytuł - to hołd dla miasta, w którym się urodził i wychował.

 

 

 

Tracklista:

Tagi:
video
dodano: 2019-12-06 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Są miasta, które zawdzięczają renomę swojemu wyglądowi, oferują klimat i scenerię, widoki na góry czy ocean, kamieniste wybrzeża czy palmy. Są też miasta robotnicze takie jak Detroit, które muszą pracować, aby przetrwać. Miasta, które polegają na twardym charakterze i odporności swoich mieszkańców. Miasta, które się nie poddadzą. Detroit ma duszę, której nie można pomylić z niczym; nikt nie może powielić tego, co dajemy światu. - pisał Apollo Brown, przedstawiając swój ambitny album będący wyrazem lokalnego patriotyzmu i dumy z pochodzenia.

Najnowszy singiel promujący "Sincerely, Detroit" to natomiast niezwykle klimatyczny utwór stworzony wspólnie z przedstawicielami nowego pokolenia Detroit, niezawodnym rapowym kwartetem Clear Soul Forces.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-28 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Apollo Brown & Joell Ortiz - Grace Of God (Official Music Video)

Joell Ortiz to jeden z tych MC, którzy nie zwykli zawodzić a Apollo Brown wie jak wyciskać z raperów najlepsze na wspólnych projektach. Efektem pracy tego duetu jest wydana niedawno "Mona Lisa", o której pisaliśmy Wam w dziale Premier Płytowych, teraz dostajemy za to mocno zaangażowany klip do "Grace of God".

kategorie:
dodano: 2018-09-29 01:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jeden z najlepszych producentów na niezależnej scenie łączy siły w kolejny duet, tym razem z członkiem Slaughterhouse a wszystko pod szyldem Mello Music Group - czy to może się nie udać?

video
dodano: 2018-05-13 19:10 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Pod koniec zeszłego roku, przy okazji warszawskiego koncertu Apollo Browna i Skyzoo, udało nam się złapać artystów przed koncertem, a rezultatem jest niezwykle ciekawa, prawie półgodzinna rozmowa, a w niej m.in. o wrażeniach rok po premierze debiutanckiego albumu w duecie "The Easy Truth", pierwszym kontakcie ze swoją muzyką nawzajem i budowaniu znajomości, wspomnieniach związanych ze Ś.P. Seanem Pricem, współpracy Skyzoo z Dr. Dre, czy trudach i przyjemnościach utrzymywania się z muzyki. Dowiecie się też, czy możemy spodziewać się drugiego albumu... Zapraszamy do oglądania!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2018-02-13 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Na początku miesiąca światło dzienne ujrzał czwarty oficjalny solowy longplay nowojorskiego wymiatacza Skyzoo "In Celebration of Us", a w ostatni piątek do Sieci trafił teledysk do pierwszego singla z płyty.

Wyprodukowane przez Apollo Browna i goszczące niezawodnego soulowego wokalistę Raheema DeVaughna "Baker's Dozen" to powrót do klasycznego, niesionego bębnami, basem i technicznym storytellingiem rapu rodem z ulic Wielkiego Jabłka. Piękne collabo! Klip, okładka płyty i tracklista w rozwinięciu.

wydarzenie
dodano: 2017-11-02 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Już jutro, w piątek 3 listopada w warszawskim klubie NiePowiem scenę przejmą autorzy jednej z najlepszych płyt hip-hopowych zeszłego roku, liryczny wymiatacz rodem z Brooklynu Skyzoo oraz ceniony i zasłużony producent z Detroit Apollo Brown. Duet promować będzie swoje debiutanckie wydawnictwo "The Easy Truth", ale z pewnością nie zabraknie też klasycznych solowych nagrań z ich dorobku. Publikę jako support rozgrzeje natomiast Gruby Mielzky.

video
dodano: 2017-07-11 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

"Holding Back Tears" to numer, który napisałem, aby jakoś poradzić sobie z emocjami po stracie w kontekście swoich osobistych doświadczeń jako czarnoskóry mężczyzna w Ameryce - mówi Stik Figa, prezentując poruszający teledysk do wyprodukowanego przez Apollo Browna kawałka, promującego tegoroczną EPkę rapera z Kansas "Central Standard Time" (na której wsparli go m.in. Elzhi, Rappin' 4-Tay, Black Milk, Exile czy Chuuwee). Klip oraz odsłuch całej EPki w rozwinięciu.

wydarzenie
dodano: 2017-03-17 15:12 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Po środowym zaanonsowaniu Jedi Mind Tricks na pierwszą gwiazdę tegorocznej edycji festiwalu Hip Hop Kemp, powracamy do starej i sprawdzonej tradycji kempowych piątków. Tym samym w line-upie Kempa ląduje niepowtarzalne połączenie Brooklynu z brzmieniem wprost z Detroit - Skyzoo & Apollo Brown.

video dnia
dodano: 2016-10-26 14:00 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 0)

Apollo Brown i Skyzoo nadal promują swoją najnowszą płytę. Dzisiaj ukazał się teledysk do utworu o marzeniach z dzieciństwa i o tym, jak dzisiaj do tego podchodzą. Skyzoo zabiera nas na spacer po swojej okolicy, by w końcu trafić do sklepu "Jordan Heads" na Brooklynie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-05-28 13:00 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 1)

Kilka dnia temu w sieci pojawił się kolejny singiel promujący najnowszy krążek Ugly Heroes. Oczywiście, jak przystało na Mello Music Group nie można zawieść się teledyskiem, jak i samą muzyką, którą wyprodukował niezawodny Apollo Brown. Płyta swoją premierę będzie miała już 24 czerwca. Na bandcamp Apollo Brown można za darmo posłuchać dwa pozostałe single. "Everything in Between"nadchodzi. 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-07-09 22:10 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 3)

Hip-hop’s cool again – radujcie się fanki i fani dobrego chibchobu. Przez ostatnie pół roku mieliśmy do czynienia ze zdecydowaną i konsekwentną ofensywą materiałów z wytwórni Mello Music Group. Kompilacja „Persona”, albumy m.in. Kenna Starra, Red Pilla z Ugly Heroes, czarodzieja Oddisee’a, ostatnio – „Petestrumentals 2” (!) guru brzmienia Wielkiego Jabłka... A między tymi tuzami – malutka, acz nie mniej ciekawa, wydana w marcu Epka Rappera Big Pooh z darzonego przez hiphopheadów całego globu szczególnym sentymentem składu Little Brother. „Words Paint Pictures”, nagrana w kooperacji ze znakomitym beat-architektem Apollo Brownem.

video dnia
dodano: 2015-06-04 22:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Dlaczego: Już w najbliższą sobotę 6 czerwca Rapper Big Pooh i Apollo Brown wystąpią razem z naszym Artystą Tygodnia, Ras Kassem, na oficjalnym before party przed Hip Hop Kempem. Impreza odbędzie się w warszawskim klubie 55, a więcej szczegółów znajdziecie pod TYM linkiem. Przed chwilą pochodzący z Północnej Karoliny MC puścił w świat kolejny teledysk promujący nagrany w duecie z Apollo Brownem projekt "Words Paint Pictures" z marca tego roku. Opowiadające o nietypowym spotkaniu z policją Big Pooha "Stop", jak i odsłuch całego albumu znajdziecie w rozwinięciu.

Strony