Cory Gunz

Cory Gunz

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-12-29 18:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Ostatnimi czasy najgłośniejszymi premierami wśród mixtapów w Stanach były "The S.O.U.L. Tape 3" i "#MikeWillBeenTrill". Nieco pominięty został więc materiał "Legend Era 3" czyli zbiór kawałków na bitach od takiego producenta jak Jahlil Beats. Na całość składa się równo 40 utworów. Wśród raperów, których wersy tu usłyszymy znajdują się m.in. Kid Ink, A$AP Rocky, Smoke DZA, Cory Gunz, French Montana, Wiz Khalifa czy Kirko Bangz.

video
dodano: 2013-12-10 13:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Cory Gunz "Simple As That" (Official Video) Prod. By Rick Marvel

Lubicie rap z NY? Reprezentant Bronxu Cory Gunz na pewno trafi tym kawałkiem w wasze gusta. Najnowszy klip rapera - "Simple As That" świetnie wtapia się w kanon rapu z wschodniego wybrzeża. Sprawdźcie sami.

Tagi:
dodano: 2013-04-25 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Druga edycja akcji i pierwsza, w której pojawiły się właściwe młode talenty w okolicach premier debiutów. Jedne zaznaczyły swoją obecność, bardziej drugie mniej. Jedne utrzymały się na scenie, inne zaginęły w akcji. Zobaczcie jak wygląda przegląd sił drugiego roczniku XXL'owych świeżaków cztery lata po wyborze.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-02-16 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 11)
Pierwsze "H.N.I.C." z megahitem jakim było ""Keep It Thoro'" na bicie Alchemista pokryło się złotem. Wygląda na to, że trzecie nawet nie będzie oficjalnym albumem, tylko mixtapem. Ostatnie lata uczą nas jednak, że traktowanie mixtape'ów jako materiałów pobocznych, mniej ważnych, gorszych jakościowo i tak naprawdę nieistotnych to poważny błąd. Mamy dla was garść informacji na temat tego co znajdzie się na mixtape'ie.