Asher Roth

Asher Roth

kategorie:
dodano: 2024-04-13 15:37 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólna epka Ashera Rotha i Heather Grey.

Tracklista:

01. Temporary
02. Ash Roth!
03. Heaven feat. Homeboy Sandman & lojii
04. Greta feat. Radamiz
05. Kiwi
06. Sacred feat. Murkage Dave
07. Day One feat. Chuck Inglish
08. What the Heck!

dodano: 2022-04-16 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

No i mamy weekend, więc czas na podsumowanie najważniejszych premier mijającego tygodnia.

kategorie:
dodano: 2022-04-15 21:38 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólna epka Ashera Rotha i producenta Heather Grey'a.

Tracklista:

01. Me First
02. Tree Hunter
03. Teammates
04. Ratatatattle feat. Blu, Lord Apex & Kota the Friend
05. Shake Weight feat. Like
06. 12th Night (Bare Naked)
07. Climate Contro

kategorie:
dodano: 2020-04-24 13:32 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Dziś nieco zapomniany Asher Roth prezentuje swój trzeci studyjny album solowy. Cała premiera odbyła się na oficjalnej stronie rapera, gdzie mogliśmy znaleźć również kulisy powstawania każdego z utworów. 

SPRAWDŹ RESZTĘ KWIETNIOWYCH PREMIER

Tracklista:

Tagi:
dodano: 2016-08-15 18:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Asher Roth jako debiutant w roku 2009 grubo namieszał swoim singlem "I Love College" i albumem "Asleep In The Bread Aisle" - pamiętam, że była to wtedy chyba najmocniej katowana przeze mnie płyta obok debiutu Kid Cudiego. Później wydawać by się mogło, że usunął się w cień... ale on po prostu przestał ścigać się z innymi - wciąż nagrywa, jeździ po świecie i występuje (i to świetnie, nie przegapcie jego występu na Hip Hop Kempie!), szerząc pozytywne wibracje. Nie tak dawno nie dość, że zagrał fenomenalny koncert w Miłości (chyba u nikogo nie widziałem jeszcze tyle patentów na kontakt z publiką) to potem pogadał z każdym czekającym fanem a na koniec prawie 2 godziny rozkręcał na parkiecie after.

My złapaliśmy go krótko przed występem, by porozmawiać o reakcji na uderzający hype przy debiucie, obecnej drodze i wizji, udziale w XXL Freshman, sposobach na budowanie więzi z fanami czy tym, co w tworzeniu muzyki jest dziś dla niego najważniejsze...

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2016-05-29 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 3)

Ostatnia majowa paczka wykonawców ląduje miękko w programie tegorocznej, piętnastej już edycji największego hip-hopowego festiwalu Europy. Line-up Hip Hop Kemp 2016 z tygodnia na tydzień nabiera coraz okazalszych kształtów, a to jednoznaczna wskazówka do tego, by czym prędzej zaopatrzyć się w karnet, i z jeszcze większym napięciem obserwować następne ogłoszenia.

video
dodano: 2016-02-26 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Asher Roth raper z Pensylwanii, Freshman XXL'a ad 2009, nalepiej kojarzony z debiutanckiego, studenckiego ultrahitu "I Love College". W późniejszych latach trochę zniknął z radarów większości słuchaczy, powracając w 2014 r. drugim legalnym albumem "Retrohash". Nottz – wybitny producent z Wirginii, mający na koncie współpracę ze Snoop Doggiem, Busta Rhymesem, Kanye Westem czy Ghostface Killah oraz bardzo solidny raper, który dał się poznać jako MC albumem "You Need This Music" z 2010 roku. Travis Barker to natomiast wywodzący się z rocka, najbardziej znany obok Questlove'a perkusista stawiający mocne kroki na scenie hip-hopowej.

Dopiero co informowaliśmy o zaplanowanym na kwiecień warszawskim koncercie Ashera i Nottza, a wcześniej w tym miesiącu to nietypowe trio wypuściło EPkę "RAWTHER", będącą sequelem wydanej w 2010 r. EPki Nottza i Ashera "RAWTH EP". Jeśli szukacie czegoś niecodziennego, z rockowym zacięciem, mocno wjeżdżającego z buta, trafiliście pod dobry adres. Odsłuch całości i tytułowy teledysk w rozwinięciu.

dodano: 2016-02-23 17:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pod koniec ubiegłej dekady narobił zamieszania swoim debiutanckim "Asleep In The Bread Aisle", na czele z hitowym "I Love College" a teraz po raz pierwszy odwiedzi Polskę i to w duecie z doświadczonym producenckim kotem Nottzem! Asher Roth pojawi się 14 kwietnia w warszawskiej Miłości...

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-01 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Retrohash" to projekt mocno alternatywny i znacznie różniący się od wcześniejszych poczynań Ashera Rotha. Nie inaczej jest z hipnotyzującym i klimatycznym "Pull It", które zdaniem Rotha jest "trzecim, ostatnim etapem wyprawy Retrohash".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-04-23 13:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 2)

Po wielu zapowiedziach, przesłankach i singlach wreszcie dostaliśmy pełny odsłuch! Od dziś za pośrednictwem serwisu YouTube możemy zapoznać się za darmo z najnowszym materiałem Ashera Rotha "Retro Hash". Artysta momentami mocno ucieka od rapu, jednak nadal jest tu dużo miejsca na jego rymy i flow. Gościnnie pojawiają się tu m.in. Curren$y i Vic Mensa. Cała płyta utrzymuje charakterystyczny vibe i klimat, który z pewnością wyróżnia ją od wielu premier, jakie mają miejsce ostatnimi czasy. Jeśli spodobały Wam się dotychczasowe single raczej nie będziecie zawiedzeni zaprezentowaną całością.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-04-18 16:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Asher Roth trochę pouciekał od rapu w ostatnich singlach, jednak dziś mamy Wam do zaprezentowania kolejny singiel z "RetroHash", w którym gospodarz rapuje zwrotki, a refrenem wyręcza go Major Myjah. W kawałku słychać wyraźną inspirację rockiem, gdyż bit wyprodukowany przez Blended Babies atakuje nas charakterystycznym gitarowym brzmieniem. Coraz ciekawiej robi się przed premierą całości... Cóż musimy jeszcze poczekać do 22 kwietnia na efekty pracy Ashera.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-26 16:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Już 22 kwietnia swój drugi studyjny długogrający album zaprezentuje nam Asher Roth. Po niemałej sławie zdobytej dzięki "I Love College" artysta ten... zniknął z mainstreamowej sceny by powrócić właśnie teraz. Po singlu "Tangerine Girl" i snippecie kawałka "Pot Of Gold", które jakby nie patrzeć odbiegają nieco od rapu, dostajemy pełną tracklistę oraz okładkę krążka. Okazuje się, że "RetroHash" zawierać będzie zaledwie 10 kawałków. Patrząc na listę gości na pewno uśmiechną się fani Spitty i młodej sceny Chicago, bo wśród dogranych wokali znajdziemy właśnie wersy od Curren$y i Vica Mensy.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-03-16 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Asher Roth - Tangerine Girl

Przy okazji prac nad swoim drugim studyjnym albumem, "RetroHash", Asher Roth wspominał o artystycznej wolności i tym, że liczy się dla niego teraz tylko to, żeby muzyka sprawiała mu przyjemność. Słychać to w singlu "Tangerine Girl", w którym rapowanych fragmentów jest mało, dużo za to podśpiewywania i retro-stylistyki. Zobaczymy jak zaprezentuje się album, który już w kwietniu.

kategorie:
dodano: 2014-03-07 14:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Drugi oficjalny album autora hitu "I Love College", wydany 5 lat po głośnym debiucie.

Tracklista:

 

1. Parties at the Disco (Feat. ZZ Ward)
2. Dude (Feat. Curren$y)
3. Tangerine Girl
4. Pull It
5. Something for Nothing (Feat. Coyle Girelli)
6. Fast Life (Feat. Vic Mensa)
7. Last of the Flohicans (Feat. Major Myjah)
8. Be Right (Feat. Major Myjah)
9. Pot of Gold
10. Keep Smoking (Feat. Chuck Inglish)

Strony