Oficjalny Chrzest Popkillera

Oficjalny Chrzest Popkillera

dodano: 2010-11-27 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)


Zakończyliśmy już publikację video z naszego Oficjalnego Chrztu. Mogliście przekonać się, że było naprawdę grubo - choć takie imprezy jak ta ciężko jest oddać w suchym filmiku, bo klimat klubu i szalonego koncertowego melanżu to całkiem co innego. Może z nieobecnymi zobaczymy się więc na kolejnej?

Póki co mamy dla was oczekiwane zdjęcia. Czas na fotorelację numer 1.

video
dodano: 2010-11-21 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 22)
Naczekaliśmy się na solowy debiut Jota, ale w tym roku płyta trafi wreszcie na półki. To, w jakiej formie jest wrocławski MC tuż przed wskoczeniem do sklepów mogliśmy się przekonać na naszym Chrzcie.

Tuż przed koncertami przeprowadziliśmy za to na freshowym backstage'u ciekawą rozmowę z Jotem, którą możecie obejrzeć właśnie teraz.
Tagi:
dodano: 2010-11-20 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 19)
Wczoraj obejrzeliście pierwszą część koncertu Soboty na naszym Chrzcie, z gościnnym udziałem Medium. Jednak największe bangery szczeciński MC zostawił na drugą połowę, gdy tłum bawił się już w najlepsze a ilość osób na scenie ciężko było zliczyć.

Usłyszycie "Tańcz Głupia", "Stoprocent2", "Wyskocz do tego"... Czysty ogień. Zobaczycie też, co skłoniło S.o.b. do zmiany koncertowej playlisty i zagrania ponadprogramowego numeru.
dodano: 2010-11-19 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 31)
W kalendarzu piątek... a u nas Sobota. Obejrzeliście show Zeusa, czas więc przenieść się w całkowicie inne klimaty. Mało który polski MC gra koncerty z taką energią jak szczeciński raper.

Jarałem się majowym występem we Freshu, ale na naszym Chrzcie efekt był chyba jeszcze grubszy - w dużej mierze przez spontaniczną atmosferę, szalejący tłum i to, że publika została wcześniej odpowiednio mocno rozkręcona. Sprawdźcie więc część pierwszą koncertu S.O.B. oraz gościnny udział Medium, który zagrał dwa numery z nadchodzącego w grudniu albumu "Alternatywne Źródło Energii".
dodano: 2010-11-18 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)
Wczoraj przekonaliście się jak nasz przybysz z Eudezet potrafił rozgrzać fanów swoim koncertem na Chrzcie. Działo się sporo, ale pierwszy kwadrans to dopiero połowa tego, co Zeus i Joteste zaprezentowali na freshowej scenie.

Dziś mamy dla was drugą połowę występu Pierwszego Miliona.

dodano: 2010-11-17 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 17)
W naszej podróży przez Chrzest dotarliśmy już do momentu, który rozgrzał was chyba najbardziej. Na moje oko, patrząc po relacji video to właśnie Zeus ściągnął pod scenę najwięcej ludzi i zmusił ich do najbardziej żywiołowej reakcji - co nie znaczy oczywiście, że na koncertach Soboty czy Pyska działo się mało.

Gdzie było tego wieczoru serce miasta? Sprawdźcie pierwszą część koncertu Zeusa i Joteste.

dodano: 2010-11-16 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)
Jot jest w budynku. A raczej był 25 września i będzie, gdy zaatakuje półki płytą. My przypominamy, co zrobił na Chrzcie mimo problemów z odsłuchami.

Sprawdźcie drugą część występu Wrooclyńczyka, a już jutro przeniesiemy się do Łodzi z tym, co nie ma sobie równych...

dodano: 2010-11-15 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)
Cały poprzedni tydzień przeznaczyliśmy na przedstawienie wam supportowych koncertów na Oficjalnym Chrzcie Popkillera. Ten tydzień należał będzie do głównej czwórki naszego line-upu.

Na początek przeniesiemy się do Wrocławia, byście zobaczyli jak prezentował się weteran tamtejszej sceny, wychodzący w tym roku na półki Jot oraz jego DJ - Pstyk i niepodrabialny hypeman - Kościey.

dodano: 2010-11-14 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 22)
Nasz Chrzest pełen był niespodzianek a niezapowiadani goście nie bali się chwycić za mikrofon. Efekt był taki, że gdy zakończyły się supporty zamiast planowanej przerwy dla DJ-a wynikł spontanicznie freestyle'owy jam, w którym udział wzięli Proceente, Solar i Theodor.

Temu ostatniemu zresztą przygotowaliśmy też małą niespodziankę, związaną z dołączeniem przez niego do Alkopoligamii, dosłownie dzień przed Chrztem.

dodano: 2010-11-13 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)
Gdy pytałem ludzi o opinie po Chrzcie okazało się, że bardzo wiele osób przekonał do siebie Flint - grając bez hypemana i sprawnie kontrolując scenę.

Dziś mamy dla was drugą część występu aktualnego jeszcze mistrza WBW. Jesteście ciekawi jak poradził sobie z freshową publiką?
dodano: 2010-11-12 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)
Pokazaliśmy wam już przedpremierową zwrotkę z nowego materiału Flinta, czas na cały koncert. Młody kot ze Stolicy i właściciel pasa WBW pokazał, że daje radę w oldschoolowej sytuacji, sprawiającej problemy niejednemu wyjadaczowi.

Mowa o grze 1 MC + 1 DJ. Jak wypadł reprezentant Freestyle Palace i czy udało mu się rozgrzać publikę?

dodano: 2010-11-11 21:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)
Koncert Siwersa i Tomiko na naszym Chrzcie był jak żywy dowód na to, że nie warto ich ignorować. Bardzo dobry i profesjonalny koncert porwał freshową publikę bez większego problemu. "28 lat życia to tylko prolog/ Więc muszę ograniczać te napoje z banderolą". Tego wieczora nikt nie musiał, ale wtedy byliśmy jeszcze na tyle trzeźwi, żeby dostrzec, że chłopaki z mikrofonem na scenie radzą sobie bardzo dobrze.

Zapraszamy na drugą część występu duetu na Popkillerowym Chrzcie.

dodano: 2010-11-10 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)
B.O.K. rozgrzali freshową publikę, ale najlepsze było dopiero przed nami... Drugi koncert tego wieczoru to duet prosto ze Stolicy, który zbierał się wówczas do premiery pierwszego legala, zatytułowanego "Ogień".

Czy Siwers i Tomiko zapewnili naszym popkillerowym gościom odpowiednio ogniste doznania? Przekonajcie się sami lub przypomnijcie sobie ów koncert.

dodano: 2010-11-09 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)
Bydgoski kwartet B.O.K. konsekwentnie robi swoje i mimo że wciąż daleko im do popularności największych podziemnych tuzów to grono fanów stale się zwiększa a poziom pozwala szybko porwać nowych.

Tak też było na naszym Chrzcie, gdzie wiele osób przyznawało, iż pierwszy support tego wieczoru zaskoczył ich bardzo na plus.

dodano: 2010-11-08 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)
Wydarzenia 25 września 2010 siedzą w naszej głowie wciąż jak te z 28.09.1997 w głowach chłopaków z Molesty. Mamy nadzieję, że wy też zapamiętaliście nasz Chrzest na długo.

Jeśli wspomnienia zaczynają się zacierać to znaczy, że moment jest odpowiedni - zaczynamy publikację koncertów z Fresha!

Strony