Premiery

Premiery

dodano: 2024-06-24 22:30 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Euro 2024 coraz bardziej się rozkręca (chociaż dla niektórych już się zakręciło) i tak samo jest z premierami w czerwcu. W tym tygodniu otrzymaliśmy aż 11 albumów - 8 zupełnie nowych takich jak m. in. "PATOPOP (Vol. 1) od Kiza i Bletki czy krążek producencki Grekka "Art of fatness" oraz wersję instrumentalną "TAXI" od Łony, Koniecznego i Krupy, wersję deluxe "OFFTOPU" od Odysa, a także w serwisach streamingowych ukazał się "Non Serviam Tom II: Ważne są rzeczy ważne" Piha, który w wersji fizycznej ukazał się w pierwszej połowie czerwca.

Single wypuścili natomiast powracający po kilkumiesięcznej przerwie Paluch, który rozpoczyna promocję albumu "Najlepszego życia diler", Białas x Lanek kontynuują promocję "POLONNu", Zeamsone zaprosił do współpracy Szpaka, młody zawodnik SBM Label Szaran wypuścił nowy numer z Sokołem, Louis Villain zabrał słuchaczy na tydzień mody, siły połączyli Kacper HTA i Hinol PW czy Young Leosia i Jacuś. W tym tygodniu pojawiły się również numery tematyczne związane z Dniem Ojca. Takimi kawałkami podzielili się m. in. Whte 2115 i Ruskiefajki. To tylko zajawka, ponieważ w tym tygodniu pojawiło się ponad 30 nowych numerów. Zapraszamy do słuchania!

współpraca płatna
dodano: 2024-06-23 09:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Po kilku miesiącach nieobecności, Odys powraca z wzbogaconym albumem "OFFTOP", zawierającym trzy nowe utwory. Wśród nich znajdują się dwa remiksy oraz nowy singiel. To wydawnictwo jest przedsmakiem przyszłych działań artysty.

dodano: 2024-06-16 13:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 1)

Czerwiec wchodzi na coraz wyższe obroty. Ostatnie 7 dni to 5 nowych albumów. Wielkie powroty po kilku latach KęKę oraz Benito i Ricciego jako Tuzza. Kolejne krążki wydali również Hinol Polska Wersja, Esceh z GUGU oraz ekipa TTT.

Single wypuścili natomiast Białas x Lanek, którzy kontynuują promocję "POLONNu", Chivas, który rozpoczął przygodę na swoim oraz Pih, który połączył siły z Włodim i Ero. Nowości wrzucili również Kizo i Bletka, reprezentanci WCK Mada i Kuba Knap z Łyżonzim, Kuqe 2115, Waima i wielu innych. Sprawdźcie 5 albumów i ponad 30 nowych singli z minionego tygodnia!

dodano: 2024-06-15 18:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Po bardzo dobrze przyjętym debiucie "Cameleo", który ukazał się w zeszłym roku, Waima nie zwalnia tempa i startuje z promocją następnego krążka.

dodano: 2024-06-15 13:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Wśród fanów polskiego rapu raczej trudno byłoby znaleźć osobę, która nie słyszała o zapowiedziach debiutanckiego albumu Kuqe 2115, reprezentanta 2115 Label. Przez lata ten wciąż nieopublikowany krążek urósł do miana legendy, bowiem jak dotąd nie ukazał się ani jeden promujący go singiel. To zmieniło się właśnie teraz.

dodano: 2024-06-14 20:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 4)

Już dziś, 14.06 ukazał się 7. solowy album KęKę pt "04:01". Od północy krążek już jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych, a równo w południe w serwisie YouTube pojawił się klip do utworu z Żabsonem pt. "Pełen Obraz"

dodano: 2024-06-09 17:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 2)

Nowy miesiąc, nowe płyty i nowe single. Ostatnie 7 dni to 4 nowe albumy. Długo wyczekiwany nowy krążek OKIego, a także warte uwagi projekty Cichonia, MtZ i Atheralla. Single wypuścili za to Białas z Lankiem, którzy już niedługo przedstawią światu "POLONN", Dobry Dzieciak tym razem na numer zaprosił Janusza Walczuka i Bambi, a nowości wrzucili również Zeamsone, Pih, Dixon37, Rów Babicze i wielu innych. Premierę fizyczną miał też album Piha, który na streamingach pojawi się za tydzień. Sprawdźcie 4 albumy i ponad 20 nowych singli z minionego tygodnia!

współpraca płatna
dodano: 2024-06-06 20:50 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Po 5 latach przerwy Pih wrócił z solowym krążkiem. W dniu premiery najnowszego albumu “Non Serviam: Ważne Są Rzeczy Ważne” białostocki raper serwuje kontynuację klasyka “Semper Fidelis II”, pochodzącego z "Kwiatów Zła" . Tym razem w towarzystwie Mioda i Magiery. Na albumie znajdziemy wielu mocnych gości, a całość nabyć można tylko bezpośrednio od Piha.

Tagi:
dodano: 2024-06-03 18:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Scena nie zwalnia. Ostatnie 7 dni to 10 nowych płyt, z różnych stylistycznych stron. Od historycznego projektu O.S.T.R.'a, przez mainstreamowy przelot Beteo po dwie twarze ulicznego rapu na płytach Nizioła i Ćpaj Stajlu. Płyty dostarczyli też Indeb, VBS, Plus, Okekel czy Def Jam z projektem łączącym polskich i rumuńskich artystów. Single wypuścili za to OKI, Kubi Producent (ze Szpakiem i Tulią), DGE, Kinny Zimmer, KęKę czy Floral Bugs. Sprawdźcie 10 albumów i ponad 30 singli z minionego tygodnia!

dodano: 2024-06-02 16:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Eminem szykuje się do wydania nowej płyty zatytułowanej "The Death Of Slim Shady (Coup de Grâce)". Z tej okazji wypuścił "Houdini", pierwszy singiel promujący ten materiał.

Tagi:
współpraca płatna
dodano: 2024-05-28 13:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 7)

W 2011 roku ukazał się wspólny album 2stego i Kota Kulera jako Tłusty Kot (& DJ Bidi) pt "TheRapy" - po 13 latach obaj postanowili wrócić do tamtych czasów i przedstawić wspólny singiel, zobrazowany ponownie okładką Lisa Kuli.

Tagi:

Strony