Casey Veggies

Casey Veggies

kategorie:
dodano: 2020-07-18 13:05 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Casey Veggies i Rockie Fresh ponownie łączą swoje siły i wydają drugą część projektu "Fresh Veggies". Po siedmiu latach, na nowym projekcie oprócz duetu, możemy usłyszeć między innymi: Wale'a, Hit-Boya, 24hrs, czy iamsu!

SPRAWDŹ RESZTĘ LIPCOWYCH PREMIER

 

Tracklista:

kategorie:
dodano: 2019-08-17 19:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kalifornijski artysta wraca z drugim albumem, wydanym 4 lata po debiucie - tym razem nie brak pierwszorzędnych gości, zarówno na mikrofonie jak na produkcji.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-06-05 11:50 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Raper wraca z nowym materiałem, który będzie follow-up’em do wypuszczonego w 2015 roku albumu „Live & Grow”. Będzie to drugi projekt wypuszczony przez Casey’a będąc niezależnym artystą.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-11-06 14:30 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 1)

Jeszcze przed wypuszczeniem "Rolling Papers 2" otrzymamy inny, krótszy projekt zatytułowany "Laugh Now, Fly Later". Kilkanaście godzin temu raper wrzucił na swojego Twittera okładkę nadchodzącej EP'ki, a także udostępnił pełną trakclistę.

dodano: 2016-05-27 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Po wydaniu swojego debiutanckiego albumu "Live & Grow" we wrześniu ubiegłego roku, Casey Veggies powraca do nas z nowym materiałem. Tym razem członek Roc Nation uraczył nad czwartą częścią serii "Customized Greatly" - darmowy mixtape, na który składa się 13 świeżutkich kawałków z goscinnym udziałem takich artystów jak Dom Kennedy, Ty Dolla $ign czy Chris Brown, i producentów typu Scoop Deville, Drumma Boy oraz Jake One, znajdziecie do odsłuchu i legalnego streamingu w rozwinięciu newsa.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-09-23 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Już w najbliższy piątek - 25 września, Casey Veggies wyda swój debiutancki album "Live & Grow". Na płycie znajdziemy łącznie 13 kawałków z gościnnymi występami takich artystów jak YG, Tyler The Creator, IamSu!, Ty Dolla $ign czy BJ The Chicago Kid. Przed nami ostatni singiel promujący materiał przed premierą krążka, czyli "Actin' Up". Na bicie DJ Mustard, na wokalu Dom Kennedy. Check it!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-08-07 15:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 0)

Zapowiedź premiery ostatniego w karierze krążka Dr. Dre rozgrzała do czerwoności rozpływające się pod wpływem atmosferycznej gorączki ulice Zachodniego Wybrzeża i zaważyła o tym, że tegoroczne lato przyniosło niezwykle urodzajne hip-hopowe plony. Co jednak przyniesie nam jesień?

dodano: 2015-05-18 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Jak co roku na wiosnę XXL selekcjonuje swoich Freshmenów, czyli 10-tkę młodych talentów na dany rok, które powinny zamieszać na scenie. Wcześniej jednak wybiera grono 50 osób, na które głosować można poprzez stronę magazynu - osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, a nie zostanie wcześniej wybrana do 9-tki przez redakcję XXL'a uzupełnia skład jako wybór czytelników i 10-ty Freshman...

O tym, że akcja XXL'a to pierwowzór naszych Młodych Wilków pisaliśmy już pewnie milion razy. Przy okazji zeszłorocznej edycji i ujawnienia wstępnej 50-tki zaświtała nam w głowie idea pt "Czemu by nie wybrać też Freshmenów?", czego efektem było nasze Popkillerowe zestawienie. W tym roku również postanowiliśmy przyjrzeć się dokładnie całemu składowi i w gronie redakcyjnym wyselekcjonować z grona 50-ciu nominowanych swoje własne dziesiątki, zanim jeszcze dowiemy się, kto w tym roku utworzy skład XXL Freshman Class 2014. Zamiast uśredniać wspólne wybory i zrobić z tego '10-tkę Popkillera' zdecydowaliśmy się jednak na coś innego - a mianowicie każda z osób, które podjęły się wyboru przedstawiła swoją własną listę (w kolejności alfabetycznej), uzupełniając ją opisem i prywatnym komentarzem. Swoista redakcyjna dyskusja, w której zauważyć możecie zarówno kto komu z nas najmocniej wpadł w ucho i komu wróżymy świetlaną przyszłość, a następnie przekonać się kto był najbliżej prawdziwego zestawienia - zestawienia, które powinniśmy poznać już w najbliższych dniach.

dodano: 2015-01-18 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Casey Veggies to jeden z tych młodych kalifornijskich wilków, którym media hip-hopowe w Stanach dają w ostatnich kilkunastu miesiącach spore szanse na zawojowanie mainstreamowego rynku w stylu Kendricka czy YG. Ten ostatni uzupełnił skład remixu kawałka "Backflip", którego oryginał zawierał jedynie zwrotkę IamSu! i został również przez niego wyprodukowany. Sprawdźcie kolejne grube westcoastowe collabo do którego teledysk wyreżyserował John Collombo.

dodano: 2014-07-12 12:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

Fani Caseya Veggiesa od dawna oczekiwali premiery tego kawałka, ponieważ sam raper zapowiadał go jeszcze w 2013 roku. Teraz powiązany z Odd Future MC z Kalifornii postanowił wydać w końcu singiel "The Boy", który został wyprodukowany przez HS87, czyli Hit Boya, Rey Reela i Hazebanga. Trzeba przyznać, że Casey zmajstrował niesamowity banger, który z powodzeniem może być najjaśniejszą pozycją wakacyjnych melanży. Warto sprawdzać następne wydawnictwa od młodego rapera, ponieważ samo "The Boy" ma być jednym z pierwszych przedsmaków jego nadchodzącego albumu. Kawałek ten możecie przesłuchać w rozwinięciu.

dodano: 2013-12-22 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Obaj w ostatnim czasie regularnie przewijali się w kontekście najciekawszych nowych twarzy, jak i "największych pominiętych" przy nominacjach do tegorocznego XXL Freshman. Zdążyli już pokazać swój potencjał solowo, teraz na koniec 2013 złączyli siły we wspólnym mixtape'ie. Panie i panowie - Rockie Fresh i Casey Veggies.

kategorie:
dodano: 2013-12-22 13:44 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Obaj w ostatnim czasie regularnie przewijali się w kontekście najciekawszych nowych twarzy, jak i "największych pominiętych" przy nominacjach do tegorocznego XXL Freshman. Zdążyli już pokazać swój potencjał solowo, teraz na koniec 2013 złączyli siły we wspólnym mixtape'ie. Panie i panowie - Rockie Fresh i Casey Veggies.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2013-07-16 12:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 3)

Earl Sweatshirt featuring Vince Staples & Casey Veggies - Hive

Machina promocyjna "Doris" na dobre ruszyła. Parę dni temu pokazywałem Wam tracklistę krążka, a dziś dostajecie trzeci, po "Chum" i "Whoa", klip zwiastujący nadejście jednego z najbardziej oczekiwanych albumów, drugiej połowy 2013. Dla przypomnienia. "Doris" to piętnaście utworów, w których maczały swoje instrumenty i wokale takie postacie jak Tyler the Creator, Mac Miller, Chad Hugo, Pharrell Wiliams, BadBadNotGood, czy RZA.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-04-25 16:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 7)
wolf

Żeby określić to, co robi kolektyw OFWGKTA trzeba byłoby przysiąść i zastanowić się nad tym grubszą chwilę. Chociaż sam jestem słuchaczem i fanem niemal od początku istnienia grupy nadal nie potrafię wyjaśnić co siedzi w głowach tych młodzieńców, a każdym kolejnym numerem, czy większym materiałem zaskakują mnie jeszcze bardziej. Tyler, the Creator to ich przywódca, człowiek który z miejsca stał się tak samo kochany jak i nienawidzony przez słuchaczy. Trzeci w jego dorobku solowy album "Wolf" zapowiadany był jako zdecydowanie spokojniejszy, w odróżnieniu od szalonej jazdy bez trzymanki jaką zaserwował nam, kolejno na "Bastardzie" oraz "Goblinie". 

Jeśli "Goblin" był twoim pierwszym zetknięciem się z tym, co do pokazania ma Tyler Okonma i pierwsze wrażenie nie było pozytywne, zapewniam - "Wolf" powinien zmienić twoje zdanie na temat tego 22-latka z Ladera Heights.

dodano: 2013-03-10 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Pochodzący z Fontany w Kalifornii Hit-Boy jest na dobrej drodze, żeby stać się supergwiazdą. Jego nowa marka Hits Since '87 - w skrócie HS87 zyskuje rozpoznawalność i ciężko się dziwić przy singlach takich jak ten. Numer "Cypher" oprócz członków składu Hit-Boya - Kent M$ney, Audio Push i B Mac The Queen, gości plejadę gwiazd z przeróżnych bajek. Nawijają tutaj zarówno Meth & Red, Raekwon, Rick Ross, Xzibit jak i reprezentujący młodsze pokolenie Casey Veggies i Schoolboy Q. Wielu chciałoby doczekać się współpracy z takim zestawem w czasie całej swojej kariery, a tutaj mamy ich w jednym tracku, który możecie sprawdzić w rozwinięciu.

Strony