Dave East

Dave East

kategorie:
dodano: 2020-08-21 14:49 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Dave East prezentuje trzecią odsłonę swojej serii mixtape "Karma". Duma Harlemu zaprosił na niego, między innymi: Mary J. Bilge, Young Dolpha, A Boogie wit da Hoodie, czy Benny The Butchera.

SPRAWDŹ RESZTĘ SIERPNIOWYCH PREMIER.

Tracklista:

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-01-18 12:50 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Debiutancki, studyjny album Dave Easta, którego producentem wykonawczym jest sam Nas. Album promował krótki, pięcioczęściowy cykl dokumentów, które można było zobaczyć na kanale rapera.

 

 

Tracklista:

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-23 03:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

DAVE EAST WIT ME

Premierowy teledysk od nowojorskiego podopiecznego Nasa.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-09-29 01:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Połączone siły dwóch pokoleń nowojorskiej sceny - weterana z The Lox i młodego gniewnego spod skrzydeł Nasa. Co z tego wyniknie? Tytuł nawiązuje do hebrajskiego tłumaczenia imienia Dawid (dodatkowo pierwszego imienia Stylesa P). Jak mówi nam info prasowe album ma ukazać "jak dwóch Dawidów walczy z Goliatami przemocy, ulicznej polityki, narkotyków i pieniędzy".

kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News, Video
dodano: 2018-04-03 21:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Po serialu "The Get Down", dokumencie "Evolution of Hip-Hop" i innych pomniejszych projektach opublikowanych na Netflixie, w ręce fanów trafia pierwsza tak duża rapowa produkcja. "Rapture" to ośmioodcinkowy dokument, w którym każdy odcinek poświęcony jest innemu raperowi czy producentowi. Starają się oni przybliżyć fanom swoje życie zawodowe i prywatne, oraz pokazać swój wpływ na kulturę hip-hopu.

kategorie:
dodano: 2018-03-16 15:08 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Nareszcie! Po czterech latach od wydania pierwszej części kooperacyjnego projektu „PRhyme” dostaliśmy nowe informacje dotyczące drugiej odsłony tej serii.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-02-02 11:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 4)

Nareszcie! Po czterech latach od wydania pierwszej części kooperacyjnego projektu „PRhyme” dostaliśmy nowe informacje dotyczące drugiej odsłony tej serii.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-01-18 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Tuż po wydaniu drugiej części "Paranoi", Dave East wypuszcza teledysk do utworu pochodzącego z poprzedniego wydania, na którym gościnnie udzieliła się legenda Nowego Jorku, Nas. Storytelling prowadzony w kawałku jest tylko tłem dla długiego, 10-minutowego teledysku, przedstawiającego wizualnie opowiedzianą historię.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-01-04 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Drugie, legalne wydawnictwo reprezentanta Nowego Jorku ujrzy światło dzienne 16 stycznia. Początkowo data premiery była przewidywana na Halloween, jednak została przełożona z niewyjaśnionych względów. Na razie nie znamy listy gości oraz tracklisty. Projekt okładki w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-01-04 15:47 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Dave wraca z drugą częścią "Paranoi". Początkowo jej premiera była przewidywana na Halloween, jednak z niewiadomych przyczyn została przeniesiona. Na razie lista gości oraz tracklista pozostaje nieznana.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-11-24 18:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Najnowszy mixtape od Dave'a Easta, pierwszy projekt wydany po oficjalnym debiucie "Paranoia", który trafił do nas w tym roku.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-23 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Dave East promuje wydany w tym roku album "Paranoia: A True Story", wypuszczając teledysk do jednego z największych hitów z płyty, "Phone Jumpin". Na podkładzie, samplującym soundtrack do kultowego filmu Hitchcocka, "Psychoza", udzielił się Wiz Khalifa. Klip inspirowany jest video do kawałka "Gimme Some More" Busta Rhymes'a. Odsłuch w rozwinięciu.

dodano: 2017-10-13 15:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

W nocy z wtorku na środę miała miejsce gala rozdania nagród popularnej amerykańskiej stacji telewizyjnej nakierunkowanej na czarną kulturą, czyli BET. Listę zwycięzców przekazaliśmy wam tutaj, natomiast nie tylko nagrodami gala ta stała. Najbardziej wyczekiwaną i ekscytującą częścią BET Awards były jak zwykle cyphery i freestyle czołówki amerykańskiej sceny hip-hopowej. Oprócz genialnego comebacku Eminema w tym roku za majka złapali m.in. XXXTentacion, Dave East, A$AP Ferg, Denzel Curry, Fat Joe, 6lack, Ski Mask The Slump God, T-Pain i inni. Za deckami stał nierdzewny DJ Premier, na którego mocno korzennych brzmieniach bardzo dobrze odnalazło się wielu newschoolowych graczy...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-23 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Jeśli nie znacie "I'm On" ani "I'm On 2.0" od Trae tha Trutha to powiem tylko tyle, że to jedne z najmocniejszych i najciekawszych posse-cutów w historii rapu - a na pewno w ostatniej dekadzie. Trae za każdym razem dobiera plejadę świetnych graczy, ale w przeciwieństwie do Khaleda nie patrząc na nich kluczem fejmu i hype'u a głównie kluczem stylu i umiejętności. Nie ma tam miejsca na słabych graczy, wszyscy stawiają na mocne wersy od serca a to właśnie na "I'm On" Wiz Khalifa rzucił swoją najlepszą pod względem flow zwrotkę w karierze. Część 3 nie spuszcza z tonu...

T.I., Dave East, Tee Grizzley, Royce da 5'9", Curren$y, DRAM, Snoop Dogg, Fabolous, Rick Ross, Chamillionaire, G-Eazy, Styles P, E-40, Mark Morrison i Gary Clark Jr. - tak taka lista pojawia się tym razem. Grubo?

video
dodano: 2017-02-01 15:41 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Dave East wspina się na dachy Harlemu w swoim nowym klipie do "It Was Written". Utwór pochodzi z mixtape'u "Kairi Chanel", który podopieczny Nasa wydał we wrześniu 2016 roku. Ubiegłoroczny Freshman XXL przybędzie do Polski na koncert 27 marca. W warszawskiej Proximie oprócz Easta zagrają wtedy Kid Ink i Dizzy Wright.

Tagi:

Strony