Ty Dolla $ign

Ty Dolla $ign

dodano: 2024-07-06 17:30 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 1)

Po kilkumiesięcznej przerwie, z nowym singlem "Klasa biznes" powraca Żabson. Raper w opisie numeru pisze: "To tylko intro do najlepszego lotu mojego życia". Zwiastun, tego co Mateusz może szykować dla nas, otrzymaliśmy już w tym numerze.

kategorie:
dodano: 2024-02-10 22:46 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Długo oczekiwany wspólny album Kanye Westa i Ty Dolla $igna.

Tracklista:

kategorie: Polska, USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-12-12 23:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Przedwczoraj pojawiła się informacja, że polscy producenci Shdow i Hubi wspólnie z Timbalandem wyprodukowali kawałek "F*CK SUMN" na album Kanye Westa i Ty Dolla $igna "Vultures". Okazuje się, że to nie jedyny numer, w którym na tym krążku palce maczał pierwszy z nich.

kategorie: Polska, USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-12-11 07:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

I to jest news! Polscy producenci Shdow i Hubi wspólnie z Timbalandem zrobili bit do kawałka, który znajdziemy na nadchodzącej płycie Kanye Westa i Ty Dolla $igna zatytułowanej "Vultures".

kategorie:
dodano: 2021-11-04 14:24 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album producenta i muzyka Terrace'a Martina, jednej z najciekawszych postaci kalifornijskiej sceny hip-hopowo - jazzowej. Gościnnie m.in. Kendrick Lamar, Snoop Dogg, Ty Dolla $ign, YG i Robert Glasper.

Tracklista:

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, R&B
dodano: 2020-12-06 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 24)

Ty Dolla $ign jest jednym z najczęściej kooperujących wokalistów z innymi artystami, a jego ostatni album został przewrotnie i ironicznie zatytułowany "Featuring Ty Dolla $ign". Mimo tego, reprezentant Los Angeles jeszcze nigdy nie współpracował z Eminemem, którego, jak się okazało w ostatnim wywiadzie, postrzega jako najlepszego rapera wszechczasów.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, R&B
dodano: 2020-11-17 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Dopiero co wspólny projekt zapowiedzieli Drake i Chris Brown, swoje "Pluto x Baby Pluto" wydali Future i Lil Uzi Vert, a o swoich planach wydawniczych poinformował kolejny nieoczywisty duet. 

kategorie:
dodano: 2020-10-24 03:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ty Dolla $ign o nowym albumie:

"Miałem wielkie szczęście z kooperacjami. Nie każdy artysta może współpracować z innym i w efekcie tworzyć coś niesamowitego. Wielu ludzi mówi, że jak widzi, że w piosence pojawia się Ty Dolla $ign, wiedzą, że będzie hit. I choć jestem skromny, nie mogę się z tym nie zgodzić.

W muzyce zawsze kierowałem się częstotliwościami, emocjami i energią. Kiedy z kimś współpracuję, czy chodzi o mój projekt czy cudzy, zawsze skupiam się na dopasowaniu częstotliwości. Nie wybieram najbardziej popularnych nazwisk czy tych, którzy mają najwięcej streamów. Wybieram tego artystę, którego częstotliwość najlepiej pasuje do piosenki. Artystów dobieram z taką samą precyzją, z jaką wybierałbym instrumenty.

Każdy ma swoją ulubioną "odsłonę" Ty Dolla $ign. Dla jednych to ktoś, kto pasuje do każdego gatunku, dla innych niedoceniany król R&B, dla kolejnych twórca nierzadko seksownych, klubowych bangerów albo też mulitinstrumentalista i producent. Czasem nawet ja sam używam różnych swoich częstotliwości we własnych piosenkach.

Postanowiłem zatytułować mój trzeci album "Featuring Ty Dolla $ign", ponieważ każdy znajdzie tu coś dla siebie. Gościnnie pojawia się tu większość moich utalentowanych przyjaciół, a piosenki są jednymi z najlepszych w mojej karierze".

video
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2020-01-26 09:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Sonic to postać klasyczna dla wielbicieli konsolowych gier - teraz ikoniczny jeż Segi doczeka się swojego kinowego filmu, a my doczekaliśmy się singla promującego, i to z naprawdę doborową obsadą! Wiz Khalifa, Lil Yachty, Ty Dolla $ign oraz Sueco The Child zaprezentowali "Speed Me Up" wzbogacone klimatycznym klipem zawieszonym między ujęciami fabularnymi a animacjami.

Film o Sonicu już 28 lutego, ujrzymy w nim m.in. Jima Carreya.

dodano: 2020-01-17 08:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 2)

Follow-up do wydanej w 2017 roku płyty "DRUNK" pojawi się na początku kalendarzowej wiosny bieżącego roku.

kategorie:
dodano: 2020-01-16 08:31 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Nadchodząca płyta zatytułowana "It Is What It Is" składa się z 15 utworów, wśród których znajduje się wypuszczony niedawno singiel 'Black Qualls', na którym pojawili się Steve Lacy, Steve Arrington oraz Childish Gambino. Wśród pozostałych osób, która brały udział przy tworzeniu albumu możemy wymienić m.in.

video
dodano: 2019-08-10 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Równo rok temu Mac Miller pojawił się z bandem w siedzibie NPR Music, by zagrać wyjątkowy kameralny nastrojowy koncert w cyklu Tiny Desk - koncert, który okazał się jednym z jego ostatnich występów w życiu. Teraz w cyklu pojawił się Ty Dolla $ign wraz z bandem, a gdy po zakończeniu organizatorzy napomknęli mu, że minął praktycznie równy rok od występu Maca na chwilę zatrzymali się i zaczęli naradzać... po czym po chwili wykonali coś specjalnego.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2019-06-15 13:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 2)

Ekipa J. Cole’a powoli przymierza się do wypuszczenia trzeciej części serii. W związku z trwającymi pracami Dreamville postanowiło pobudzić apetyt fanów, wypuszczając dwa nowe utwory promujące „Revenge Of The Dreamers III”.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Trap
dodano: 2019-03-25 15:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Niecały dzień po premierze swojego najnowszego albumu Rich The Kid wyjawił, iż planuje wydać kolejną część serii „The World Is Yours” jeszcze w tym roku.

Strony