Ryan Leslie

Ryan Leslie

kategorie:
dodano: 2024-02-09 23:54 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Ryana Leslie, pierwszy od prawie dekady.

Tracklista:

01. Run It Back
02. This Love Thing
03. Put It in the Air
04. Plans
05. All the Ways
06. You Know My Speed
07. Falling Hard
08. Consistency
09. Top Notch
10. Sounds feat. Bobby V. 01. Run It Back

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-01-20 02:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jedna z najbardziej inspirujących postaci w branży muzycznej, multi-instrumentalista i biznesowy geniusz. A przede wszystkim świetny producent, wokalista i raper. Ryan Leslie serwuje nowe EP.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-01-19 01:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ryan Leslie - "Forever My Love" (Official Music Video)

Jedna z najbardziej inspirujących postaci w branży muzycznej, multi-instrumentalista i biznesowy geniusz. A przede wszystkim świetny producent, wokalista i raper. Ryan Leslie serwuje nowe EP.

video dnia
dodano: 2014-10-01 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ryan Leslie - "New New" (Official Video)

Dlaczego: Muzyczny geniusz i multiinstrumentalista Ryan Leslie szykuje się do premiery swojego kolejnego albumu zatytułowanego "MZRT". Album, którego nazwa kojarzy się z poprzednim "Black Mozart" rozwija się jako "The Magnificently Zealous Renegade Takeover" a krążek dostaniemy 31 grudnia. Dziś pora na nowy singiel.

Tagi:
video dnia
dodano: 2013-07-13 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Ryan Leslie - "The Black Flag" Official Music Video

Dlaczego: "Les Is More" Ryana Leslie to moja ulubiona płyta wydana w roku 2012. Świetnie przestrzennie wyprodukowana (Leslie to w końcu multiinstrumentalista), zrobiona z przepychem godnym gościa określającego się Czarnym Mozartem. Przepych widać także w tym, że klipów i to nie byle jakich doczekały się wszystkie utwory z albumu - teraz nadeszła pora na ostatni.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2013-01-29 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Ryan Leslie - "Carnival of Venice" #BlackMozart

Głośna była ostatnio sprawa Ryana Leslie, podanego do sądu na 1 milion dolarów za... niewypłacenie nagrody znalazcy skradzionego laptopa Ryana! Cała kwestia zmobilizowała go jednak też muzycznie bo w ciągu dwóch dni po rozprawie napisał całe nowe EP. "Black Mozart" nagrany miał zostać, a jakże - w Wiedniu, ze wsparciem smyczków, trąb i chóru. Zapowiada się intrygująco a na razie otrzymujemy nowy numer, dla odmiany wyprodukowany przez !llminda. Kolejny raz polecam też sprawdzenie przegapionego "Les Is More", jednej z najlepszych płyt roku 2012 a mojego prywatnego numeru 1 w tej kategorii.

video
dodano: 2012-12-19 16:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Talib Kweli "Outstanding" Featuring Ryan Leslie

Dlaczego: "Les is More" Ryana Leslie to w mojej prywatnej klasyfikacji wciąż chyba najlepszy tegoroczny album. Tym razem jego autor wspomógł Kweliego w najnowszym singlu z "Prisoner Of Conscious" i wyszło naprawdę przyjemnie dla ucha.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, R&B, Recenzje, Soul
dodano: 2012-11-04 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Co dzieje się, gdy uznany producent, tekściarz, wokalista i multiinstrumentalista, grający na gitarze, basie, perkusji, klawiszach i trąbce postanawia zostać raperem i kilka lat ćwiczy warsztat? Wychodzi jedna z najlepszych płyt tego roku.

video
dodano: 2012-10-22 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Ryan Leslie - "Maybachs & Diamonds" (Official Music Video)

Dlaczego: W tym tygodniu pojawi się "wizualny album" "Les Is More" a oto szósty z dziesięciu video, go tworzących. Bogata kompozycja, głębokie pulsujące brzmienie, zgrabna warstwa wokalno-rapowa - w efekcie "Maybachs & Diamonds" robi ogromne wrażenie, check it.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-07-09 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)
Oczekiwanie na nowy album Black Stara trwa dalej, a pozory wzmożonej pracy jakby znowu rozpłynęły się w powietrzu. Tym bardziej, że członkowie zespołu chyba koncentrują się na działalności solowej. Dowodem może być informacja, którą za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze przekazał Talib Kweli.

Przed premierą "Prisoner Of Conscious", kolejnego solo w dorobku BKMC dostaniemy jeszcze mixtape zatytułowany "Attack Of The Block". Kwa zdradził też informacje o gościach i producentach materiału.