Film

Film

kategorie: USA, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-09-26 13:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Joey Bada$$ chce poszerzyć swoje aktorskie CV. Po zagraniu w "Wu-Tang: An American Saga" i "Power Book III: Raising Kanan", produkcji 50 Centa, raper marzy o głównej roli w filmie biograficznym o Big L'u.

kategorie: USA, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-03-15 15:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Drugi sezon animowanego hitu “Świat Karmy”, stworzonego przez Ludacrisa jest już dostępny na Netflixie. Międzynarodowa premiera nowych odcinków miała miejsce 10 marca 2022 r. Serial animowany oparty na historii córki amerykańskiego rapera Ludacrisa obwieszcza niniejszym swój szumny powrót.

Tagi:
dodano: 2022-02-22 08:00 przez: Kontakt (komentarze: 1)

Fabijański prezentuje klip do numeru "Werter" i startuje z preorderem albumu "Cukier"! Kontrowersyjny artysta zawitał gościnnie na kanale Step Records z refleksyjnym singlem nagranym wspólnie z Gverillą. Główną rolę w teledysku zagrał popularny aktor Adam Woronowicz. Za produkcję utworu odpowiada Ńemy.

Tagi:
video
dodano: 2022-02-07 16:31 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Na kanale BOR Records wylądował nowy klip do klasycznego "Bez Strachu" Palucha, który powstał w ramach promocji filmu "Mój dług". W nakręceniu teledysku, poza wytwórnią, swój udział mają Agencja Bashesh i Monolith Films.

Tagi:
kategorie: Polska, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-20 20:40 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Wokół trailera "Krime Story" toczyło się wiele dyskusji, tak jak wokół udziału Kacpra HTA w promocji filmu. Kali dwa lata temu gorzko wypowiedział się o utracie kontroli nad filmem, teraz jednak postanowił skomentować tę produkcję tuż przed oficjalną premierą.

Tagi:
dodano: 2022-01-19 17:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 6)

Niedługo ukaże się zrealizowany bez udziału Kaliego film "Krime Story. Love Story" na bazie książki rapera. W promocji filmu bierze udział skonfliktowany dziś z Kalim były członek Ganja Mafii - Kacper HTA. Szef Ghetto Music postanowił odnieść się do związanej z tym krytyki.

kategorie: Polska, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-12 15:15 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Wczoraj w sieci wylądował pierwszy trailer filmu "Krime Story", czyli ekranizacji książki Kaliego, który z produkcją nie ma już za wiele wspólnego. Kacper HTA, obecnie skonfliktowany z szefem Ganja Mafii, ujawnił, że pojawi się na ścieżce dźwiękowej filmu oraz zwrócił się do swojego byłego współpracownika.

dodano: 2022-01-12 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Po otrzymaniu pierwszego singla z "Hotelu Maffija 2" i startu preorderu otrzymaliśmy pierwszy vlog zatytułowany "Chłopaki z pałacu". Możemy w nim zobaczyć jak powstawał numer "Parapetówa" czy teledysk do niego.

video
kategorie: Polska, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-11 20:20 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

W sieci wylądował dziś oficjalny trailer ekranizacji książki Kaliego "Krime Story". Sam Kali, mimo, że wstępnie miał grać główną rolę, z filmem nie ma już nic wspólnego. Na ekranie za to zobaczymy Vienia i ZBUKA.

Tagi:
kategorie: USA, Film, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-01-01 14:30 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 8)

Big Daddy Kane pracuje nad filmem dokumentalnym dla Netflixa. Obok Kane'a zobaczymy w nim prawdziwe gwiazdy i legendy rapu. Jego tytuł "Paragraphs I Manifest"

kategorie: Polska, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-12-28 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 5)

WdoWA pracuje obecnie nad swoim nowym albumem "Historia Jednej Miłości", a w międzyczasie pojawiła się w trzecim odcinku serialu The Next Level, gdzie wystąpiła wraz z Łozem. W trakcie programu goście zdradzali zaskakujące informacje o sobie, a druga osoba musiała domyślić się czy to prawda czy fałsz. Dowiedzieliśmy się dzięki temu o tym, że warszawska artystka realizuje się na kolejnej płaszczyźnie.

kategorie: USA, Film, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-12-25 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 6)

Współtwórca Death Row Records aktualnie siedzi w więzieniu za umyślne zabójstwo. Prawa do stworzenia filmu przekazał firmie TSW Films i producentowi Steve'owi Whitney'owi. "Przez ostatnie 30 lat dużo się mówiło o Compton,  o mnie, okolicznych miastach i Death Row [...]. Nawet jeśli chodzi o mój film, było tylu oszustów, którzy mówili, że mają moje prawa, albo, że mają podpisane umowy. To były i są tylko słowa" - powiedział Suge.

Tagi:
dodano: 2021-12-16 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Fundacja Raban przygotowała specjalną mikołajkową licytację, w której możecie pomóc walczącej z rakiem Monice, a przy okazji wzmocnić swoją kolekcję o kilka unikatów.

kategorie: USA, Film, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-12-07 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 8)

Niedawno na amerykańskim rynku ukazała się biograficzna książka Raekwona "From Staircase to Stage: The Story of Raekwon and Wu-Tang Clan". Znajdziemy w niej wiele historii i ciekawostek z życia członka Wu. Raekwon napisał na przykład, że podrzucił Leonardo DiCaprio pomysł na zrobienie filmu kinowego o Wu-Tangu Aktor był zainteresowany, jednak RZA powiedział: "Nie".

kategorie: USA, Film, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News, Trap
dodano: 2021-11-19 16:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 4)

Już niedługo doczekamy się biograficznego serialu o życiu Mastera P. Projekt ma pokazywać jego drogę od początków koszykarskiej kariery w Nowym Orleanie, do stworzenia multimilionowego imperium.

Tagi:

Strony