Bedoes 2115, Sokół i Dziarma jurorami nowego programu Netflixa

kategorie: Polska, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-06-18 18:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 2)

Netflix ogłosił skład jurorski nowego talent show "Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska". Zasiądą w nim Bedoes 2115, Dziarma i Sokół.

"Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska" to muzyczne talent show w serwisie Netflix, mający odkryć nowe talenty w świecie hip-hopu. W programie wezmą udział uczestnicy z całego kraju, którzy są głodni sukcesu i gotowi udowodnić, że mają wszystko, co potrzebne, aby zdobyć główną nagrodę pieniężną i zaistnieć na polskiej scenie rapu. "Nowe Rozdanie: Rhythm" + Flow Polska to lokalna edycja programu "Rhythm + Flow", który cieszył się popularnością nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Został także entuzjastycznie przyjęty we Francji, a niedawno również Włoszech.

Netflix ogłosił właśnie, że w jury polskiej edycji programu zasiądą Bedoes 2115, Sokół i Dziarma. Jak możemy przeczytać w notce prasowej, jurorzy poszukują następujących osób:

"Najważniejsza podczas castingów jest dla mnie prawdziwość. Szukam osoby, która ma w oczach prawdę i jest szczera w tym co robi. Cała reszta przyjdzie sama" – Bedoes 2115,

"W programie szukam osób charyzmatycznych, które przetrą nowe ścieżki. Będą tworzyć oryginalne utwory, zaskakiwać widzów i słuchaczy. Szukam kogoś, kto będzie odporny na krytykę i stres. Chciałabym, żeby do programu zgłosiło się jak najwięcej kobiet, ponieważ wciąż brakuje ich na polskiej scenie rapu" – Dziarma,

"Chciałbym znaleźć kogoś, kto wyróżni się na tle masy bardzo podobnych, zlewających się artystów rapowych. Szukam autentyczności, charyzmy i tego czegoś, co trudno nazwać, ale łatwo poczuć" – Sokół.

Netflix informuje również, iż wciąż trwają castingi do programów. Więcej informacji znajdziecie na NOWE ROZDANIE Rhythm+Flow Polska.

Poniżej możecie obejrzeć jedno z wystąpień w finale amerykańskiej edycji, w której jury zasiadali Cardi B, Chance the Rapper oraz Tip "T.I." Harris.

***

Od 1997 rap gra - od 2012 gram w rap
Powiedzmy, że odpowiednikiem T.I. z amerykańskiej edycji będzie Sokół. Dla Cardi B - Dziarma. A dla Chance The Rapper? Bo chyba nie ten odstający od niego o lata świetlne łak?
Mihal
Nie lubię Bedoesa za jego styl i przedewszystkim to jaką jest osobą, ale łakiem bym go nie nazwał. Światopoglądowo do siebie pasują, bo Chance to maskotka demokratów w USA, więc może Bedi pasuje jako jego odpowiednik w tym programie ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>