Świat

Świat

kategorie: Świat, Grime, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-02 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Jak się okazuje, odwieszenie mikrofonu na kołek miało swój cel. Skepta planuje skupić się na innym aspekcie muzyki, którym zajmował się zanim zaczął rapować, czyli na produkcji. Brytyjski MC zdradził, że planuje materiał producencki, na którym pojawią się jedynie artystki.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2021-07-30 15:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)
fot. Dagmara Szewczuk

Za nami maraton materiałów poświęconych gali Popkillery 2021 - obejrzeliście już wszystkie zdjęcia i video, na zakończenie mamy dla Was jeszcze szczegółowe wyniki w poszczególnych kategoriach, sprawdźcie jak dokładnie rozkładały się głosy Wasze oraz gremium! Pełne listy znajdziecie poniżej.

video
dodano: 2021-07-30 14:54 przez: Kontakt (komentarze: 2)

Kronkel Dom większość swojego życia spędził w Niemczech, dokąd wyjechał z mamą w wieku sześciu lat. W zeszłym roku postanowił jednak wrócić do ojczyzny i już z Warszawy wypuścił ostatni singiel pt. „AHU!" Przy powstawaniu tego utworu uczestniczyli Deemz oraz NOCNY.

wydarzenie
dodano: 2021-07-28 13:59 przez: Michał Kubacki (komentarze: 1)
splash! Festival, scena główna

Trudno to znieść. W tym momencie rozbijalibyśmy namioty na splash! kempie. W tym momencie korzystalibyśmy z przepięknej pogody w Ferropolis i za chwilę wskakiwali w moshpity podczas preparty. Długo szukaliśmy rozwiązania i mieliśmy nadzieję, że późnym latem - co prawda pośród innej scenerii - uda nam się wspólnie szaleć. Próbowaliśmy najprzeróżniejszych opcji i śledziliśmy coraz lepiej zapowiadające się prognozy. Niestety z bólem serca musimy ogłosić, że wciąż brakuje nam perspektyw. Nie chcieliśmy Was dłużej trzymać w niepewności: zobaczymy się dopiero w przyszłym roku.

dodano: 2021-07-27 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Brytyjski weteran przekazał fanom garść szczegółów dotyczących jego ostatniego wydawnictwa w karierze. Raper ujawnił tytuł, datę premiery, tracklistę i listę gości  na swojej EP-ce.

Tagi:
kategorie: Polska, Świat, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-26 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Wczoraj na igrzyskach olimpijskich w Tokio po raz pierwszy w historii przyznano medale w konkurencji street skateboardingu. Co ciekawe jednym z komentujących tę dyscyplinę jest Suwak, osoba mocno związana ze środowiskiem hip-hopowym, która pełni m.in. rolę fotografa na trasie koncertowej Sokoła.

video
dodano: 2021-07-25 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Wczoraj pisaliśmy wam o numerze Dave'a, w którym raper użył w jednym z wersów nazwiska Jakuba Błaszczykowskiego. Dziś natomiast przedstawiamy numer francuskiego rapera, Elh Kmera, który dedykowany jest Robertowi Lewandowskiemu.

Tagi:
kategorie: Polska, Świat, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-07-24 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Były kapitan reprezentacji Polski doczekał się linijki o sobie na najnowszym wydawnictwie Dave'a - topowego brytyjskiego rapera, który ma na koncie współpracę ze Stormzym czy Edem Sheeranem.

kategorie: Polska, Świat, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-14 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Quebonafide po wczorajszej premierze "Benz-Dealera" opublikował na swoim Instagramie wspólne zdjęcie z Tommym Cashem, a w komentarzach poinformował, że... już szykuje następny numer do publikacji, tym razem z gościnnym udziałem belgijskiego MC.

Tagi:
video
dodano: 2021-07-13 13:35 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

W końcu fani się doczekali - zapowiadany od klilku lat "Benz-Dealer" trafia do sieci, opatrzony spektakularnym teledyskiem, w którym mamy okazję zobaczyć m.in. boksera Mariusza Wacha

video
dodano: 2021-07-10 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Peja i Magiera kontynuują promocję "Ricardo" klipem do kolejnego numeru. Tym razem wybór padł na "Wszyscy umrzemy", w którym gościnnie udzieliło się dwóch zagranicznych MC: Perro ZW z Meksyku i Shazaam ze Szwecji. Klip powstał niezależnie w 4 lokalizacjach, z których bez wątpienia wyróżnia się motyw meksykański. Wszystko to okraszone klimatycznymi archiwkami, również autorskimi, które Rychu przeznaczył na potrzeby video.

Tagi:
video
dodano: 2021-07-09 18:53 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Na kanale GM2L gościnnie pojawił się nowy kawałek hiszpańskiej raperki DaChoyce z gościnnym udziałem szefa wytwórni, Malika Montany. "Activa" to kawałek wyprodukowany przez Lyncha. W klipie mamy okazję zobaczyć m.in. Diho.

kategorie: Polska, Świat, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-05 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Czy mamy do czynienia z najbardziej kuriozalną sytuacją jaka miała miejsce w polskim rapie w tym roku? Bardzo możliwe. Wczoraj internet zawrzał po tym jak tajwańskie media opisały sprawę tajwańskiej zabawki, która gra piosenkę Cypisa "Gdzie jest biały węgorz ?".

Tagi:
dodano: 2021-06-30 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Członek QueQuality jako jeden z pierwszych przeszczepił UK drillowe brzmienie na nasze podwórko. Wczoraj raper pojawił się gościnnie na brytyjskim kanale Mixtape Madness, który jest jednym z większych mediów na brytyjskiej scenie, a liczba jego subskrybentów przekracza 1,2 mln.

Tagi:
kategorie: Polska, Świat, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-06-21 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Wszyscy pamiętamy występ Palucha we francuskiej audycji "Planete Rap". Teraz w innym zagranicznym medium pojawi się Bedoes, który udzieli jutro anglojęzycznego wywiadu w brytyjskim radiu Westside.

Tagi:

Strony