Świat

Świat

video
dodano: 2023-09-23 09:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Świeża Krew prosto z Wysp Brytyjskich! Niedawno można było usłyszeć muzykę Jeshiego w najnowszym, finałowym sezonie świetnego serialu "Top Boy" na Netflixie - w którym głowne role grali Kano oraz Ashley Walters, znany również jako Asher D z ekipy So Solid Crew, a obok nich m.in. Little Simz. Teraz charakterny raper rodem ze wschodniego Londynu zaatakował nowym singlem i teledyskiem do ciekawie, oryginalnie połamanego "Air Raid". Proper Madness!

Tagi:
dodano: 2023-09-11 10:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Po dwumiesięcznej, wakacyjnej przerwie, warszawski klub Jassmine od września wraca z regularnymi koncertami. W sezonie jesienno-zimowym, tylko do końca roku, czeka nas ponad 60 występów, m.in. Blu & Exile i M.E.D., Yazmin Lacey, Kurta Ellinga, Terence’a Blancharda, Theona Crossa, Azymuth, czy Eddie’go Chacona. Bilety na poszczególne wydarzenia są już w sprzedaży.

Tagi:
video
dodano: 2023-09-01 00:12 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Dostaliśmy mocne brytyjsko-amerykańskie collabo. Knucks nagrał kawałek z gościnnym udziałem Larry'ego June'a.

wydarzenie
kategorie: Świat, Koncerty, Pop, R&B, Relacje
dodano: 2023-08-11 01:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już od premiery pierwszych mixtape'ów w 2011 roku, zebranych potem w projekt "Trilogy" było wiadomo, że talent Abela Tesfaye każe oczekiwać od niego rzeczy wielkich. Unikatowy wokal, klimat i emocjonalna bezpośredniość momentalnie przyniosły mu tłumy fanów. Potem jednak zrobił coś co udało się nielicznym - z młodej gwiazdeczki r&b przeszedł transformację w ogromną popową gwiazdę, nie gubiąc po drodze stylu, wyrazistości oraz muzycznej jakości.

12 lat po debiucie ruszył w ogólnoświatowy tour "After Hours Til Dawn", który miał przypieczętować jego pozycję na szczycie muzycznego świata. Patrząc na to, co wydarzyło się wczoraj na Stadionie Narodowym - zrobił to z nawiązką.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Świat, Festiwale, News
dodano: 2023-08-10 18:40 przez: Redakcja (komentarze: 0)

African Beats Festival to celebracja afrykańskiej kultury oraz festival muzycznych korzeni. To muzyczne święto otwartości i tolerancji, które na 3 dni sprowadza rozgrzane serce Afryki, wprost do serca Polski. Przed nami czas wypełniony przez afrykańską muzykę etniczną, a także spotkania podróżnicze, kino Afrykamery, warsztaty bębniarskie oraz pięknych ludzi - wszystko by celebrować wolność, różność i cudowną muzykę.

dodano: 2023-07-30 20:55 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Koniec weekendu to czas podsumowań premier płytowych mijającego tygodnia. Najważniejszą z nich w ciągu ostatnich siedmiu dni była bez wątpienia "UTOPIA" Travisa Scotta.

dodano: 2023-07-16 15:39 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Jest weekend, czas więc na podsumowanie najważniejszych premier tygodnia.

kategorie: Świat, Koncerty, News, R&B
dodano: 2023-07-15 15:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

The Weeknd, diamentowy i wielokrotnie nagradzany artysta, właśnie pobił rekord najwyższej frekwencji podczas dwóch koncertów z udziałem 160 000 osób na London Stadium. Ten ważny moment miał miejsce w weekend dzięki wyprzedanym koncertom, które odbyły się 7 i 8 lipca w ramach trasy After Hours Til Dawn Tour. Trasa ta osiągnęła właśnie rekord największej frekwencji w jedną noc dla jakiejkolwiek imprezy stadionowej, dzięki udziałowi 80 000 fanów. Kaytranada i Mike Dean dołączyli na oba koncerty.

Tagi:
dodano: 2023-07-05 16:16 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Już 7 lipca przez jeden dzień CLOUT Festival stanie się dostępny dla wszystkich zupełnie za darmo. Właśnie w ten piątek będzie miał miejsce CLOUT Day 0.

wydarzenie
dodano: 2023-06-27 21:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

25 czerwca odbyła się kolejna ceremonia BET Awards. Podczas 22. edycji imprezy oddano hołd  hip-hopowym legendom, a największymi wygranymi byli SZA, Drake i Beyoncé.

Strony