Kanye West

Kanye West

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-16 09:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 4)

W tym tygodniu w sieci pojawiło się kilka zdjęć i filmików sugerujących, że Kanye West i The Game wbili do studia, by razem nagrywać. W piątek ukazał się ich nowy wspólny kawałek zatytułowany "Eazy".

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-10 12:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 4)

Kanye West gdzie się nie pojawi, zawsze skupia na sobie uwagę wszystkich. Kilka dni temu młody nowojorski raper spotkał go na ulicach Nowego Jorku, Kanye dał mu szansę życia na zaprezentowanie swoich umiejętności.

Tagi:
dodano: 2021-12-11 12:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 5)

Kanye West i Drake od dłuższego czasu byli w konflikcie. Ostatnio na "DONDZIE" Yeezy wymierzał ukryte linijki w Drake'a, a ten nie pozostawał mu dłużny na "Certified Loverboy". Jednak całą sprawę udało się zażegnać, a panowie w czwartek wspólnie zagrali koncert charytatywny, który był swego rodzaju kropką nad "i", jeśli chodzi o koniec beefu.

Tagi:
dodano: 2021-11-29 09:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Środowiskiem streetwearowym wstrząsnęła wczoraj informacja o śmierci Virgila Abloha, twórcy marki Off-White i dyrektora artystycznego Louis Vuitton, ale także osoby współpracującej od lat z wieloma raperami. Kanye West, A$AP Rocky czy Kid Cudi - wszyscy z nich zapraszali Abloha do swoich projektów, powierzając mu okładki lub czerpiąc inspiracje.

Inspiracji nie zmierzymy, ani nie wynotujemy, ale możemy przedstawić Wam zbiór okładek płyt, za które odpowiadał właśnie zmarły przedwcześnie w wieku 41 lat artysta.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, R&B
dodano: 2021-11-24 08:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

W tym roku nagrody Grammy zostaną przyznane po raz 64. Wśród nominowanych w czterech kategoriach znalazł się Kanye West (między innymi Album Of The Year za "DONDĘ"), w pięciu startuje Lil Nas X (Record Of The Year, Album Of The Year, Song Of The Year, Best Music Video, Best Melodic Rap Performance). Silk Sonic za swój singiel "Leave The Door Open" także mają szanse na cztery statuetki (między innymi Record Of The Year, Song Of The Year i Best R&B Performance).

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-17 11:27 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Takie newsy bardzo lubimy Wam przekazywać. Parę dni temu w Polsce wielkie pojednanie zaszło między Tede a Borixonem, teraz głośny konflikt zażegnano za Oceanem.

Tagi:
kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2021-11-15 02:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Myśleliście, że to koniec historii związanej z "Dondą"? Nic z tych rzeczy, po europejskich podróżach i szalonych wywiadach Kanye wrzuca na streamingi zapowiadaną "Dondę Deluxe", na której znajdziemy aż 32 utwory, w tym kooperację z Andre 3000, która zachwyciła wszystkich już w formie leaku.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-11-08 14:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 5)

Kilka dni temu Kanye West był gościem popularnego podcastu Drink Champs. W prowadzonym przez N.O.R.E.'a show West stwierdził między innymi, że najgorszą rzeczą, jaką w życiu zrobił, było podpisanie kontraktu z Big Seanem w ramach G.O.O.D. Music. Dostało się też Johnowi Legendowi.

dodano: 2021-10-24 21:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 5)

Niedawno gruchnęła na Redditcie nowina, że Ghostface Killah szykuje kontynuację kultowego, wydanego w 2000 roku "Supreme Clientele". Chciałoby się powiedzieć: "świetnie", "super", "jest na co czekać", ale w całej tej sytuacji ważniejsze jest jednak to, kto ma odpowiadać za produkcję wykonawczą krążka. Ku zaskoczeniu wszystkich projekt pod opiekę wzięli Kanye West i Mike Dean. Wybór tego duetu jest co najmniej dziwny. Szczególnie dzisiaj, kiedy jest ktoś, kto nadawałby się do roli executive'a akurat tej płyty idealnie.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-10-21 15:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Internet rozgrzały wczoraj zdjęcia Kanye Westa w Warszawie, które logicznie łączyły się z jego ostatnią trasą po Europie, gdzie w dziwnych maskach odwiedzał różne miejsca. Video z Kanye w Muzeum Sztuki Nowoczesnej podłapały nawet międzynarodowe profile fanów takie jak Photos Of Ye. Dziś materiały zniknęły z nich, a do prowokacji przyznał się youtuber High Bart.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-10-20 20:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

W ostatnich dniach Kanye widziany był w różnych europejskich miastach, gdzie pojawiał się w dziwnych maskach lub zamawiał jedzenie w szwedzkim McDonald's. Dziś dostrzeżono go w... Warszawie!

Tagi:
dodano: 2021-10-17 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Donda" i "Certified Lover Boy". "Certified Lover Boy" i "Donda". Narrację w światowym rapie ostatnich dwóch miesięcy zdominowały te dwa materiały i wszystko, co działo się wokół nich. Gdy atmosfera już trochę opadła to pozostaje odpowiedzieć sobie na jedno ważne pytanie - kto w tym symbolicznym starciu wypadł lepiej i który z albumów jest mocniejszy? Spytaliśmy o to kilku przedstawicieli różnych mediów (a zarazem członków gremium Popkillerów), którzy przedstawią Wam swoje opinie w ramach serii "Gremialnie".

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-08 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Premiera "Dondy" wzbudzała mnóstwo emocji nawet wśród naszych mediów, a ilość nagłówków dotyczących tej płyty i Kanye Westa, które zalały tablicę internautów, była przeogromna. Dlatego ciężko się nie zgodzić z tezą Rick Rossa, który twierdzi, że Yeezus opanował do perfekcji sztukę manipulowania mediami, dodając, że dalej tworzy przy tym świetną muzykę.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-06 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 11)

Drake i Kanye West od momentu większych zapowiedzi najnowszych płyt odświeżyli swój stary konflikt, który w zasadzie eksplodował przy premierze "Dondy" i "Certified Lover Boy". Najpierw Drake zdissował Kanye w goścince u Trippie Redda, potem West opublikował w sieci adres domowy autora "CLB", później Kanye "zalał" rodzinne Toronto Drake'a billboardami promującymi "Dondę", na co szef OVO w końcu zareagował ostrzejszym ruchem. Raper zleakował w swoim radiu nieopublikowaną wcześniej i zapowiadaną kooperację reprezentanta Chicago z Andre 3000, w której Kanye dissuje Kanadyjczyka. Członek OutKastu zareagował na to wydarzenie specjalnym oświadczeniem podkreślając, że nie chce być częścią tego konfliktu.

kategorie: Polska, USA, Świat, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-30 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Premiera długo wyczekiwanej "Dondy" już za nami, więc fani zaczęli już dogłębnie analizować i komentować dzieło Kanye. Na albumie znalazł się też akcent ciekawy dla polskich słuchaczy - producent współpracujący z Sokołem, który zaczął z nim współpracę jeszcze w czasach działalności WWO, brał udział w produkcji jednego numeru na nowej płycie Westa.

Strony