Kanye West

Kanye West

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-11 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Kanye obchodził 3 dni temu swoje 44 urodziny. Z tej okazji raper wypuścił część kolekcji ubrań w kooperacji z marką Gap, a jego manager... zdradził tytuł nadchodzącej płyty rapera.

Tagi:
video
kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2021-05-22 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Dziś w nocy fanom Eminema serca musiały zabić trochę mocniej - na Youtubie artysty pojawił się numer z gościnką Kanye Westa. I wszystko mogłoby wydawać się w porządku, gdyby kawałek... nie był nawinięty po hiszpańsku i w zasadzie należał do kogoś zupełnie innego.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2021-05-09 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Kanye postanowił z okazji Dnia Matki uraczyć zarówno swoją mamę, jak i fanów specjalnym prezentem. Na streamingach artysty pojawiła się krótka kompilacja "Dear Donda", składająca się z 5 starszych numerów artysty, które w jakiś sposób nawiązują do relacji muzyka z mamą.

Tagi:
video
dodano: 2021-02-11 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pora na Magazyn Popkillera, w tym tygodniu wyjątkowo w czwartek! Dziś mamy dla Was więcej newsów, bo w ostatnich dniach działo się dużo... Komentujemy wyróżnienia i rekordy Quebo czy Maty, opowiadamy o debiutującym Miszelu czy powrocie Mielzky'ego, ale także przyglądamy się ważnym rocznicom - 15-leciu śmierci J.Dilli oraz 17-leciu debiutu Kanyego Westa.

Gościem tygodnia jest natomiast Tau, a we fragmencie wywiadu (całość już w weekend) usłyszycie m.in. o korzeniach jego znajomości z Hirkiem, o szukaniu winylowych sampli na saksach oraz o znaczeniu O.S.T.R.'a i jego muzyki w życiu Tau.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-09 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Śmiało można powiedzieć, że "DAYTONA" była najlepszym wydawnictwem z sesji wydawniczej z Wyoming oraz jedną z najlepszych płyt 2018 roku. Od czasu jej wydania Pusha T sporo udzielał się gościnnie oraz wydał dwa solowe single, jednak nie znaliśmy szczegółów nadchodzącego wydawnictwa. Wszystko zmieniło się dzisiejszej nocy, kiedy podczas wywiadu dla RapCaviar, współtwórca duetu Clipse zapowiedział, że jego nowy album w całości wyprodukują Kanye West oraz duet The Neptunes.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-05 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Stany Zjednoczone żyją dalej wyborami następnego prezydenta, lecz jedno jest pewne - nie wygrał ich Kanye West. Porażka jednak nie zdemotywowała rapera i producenta z Chicago, a wręcz przeciwnie, bo ten zapowiedział udział w kolejnych wyborach za 4 lata.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Trap
dodano: 2020-10-16 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Ostatnio kariera Kanye, zamiast muzyki, kręci się wokół jego kandydatury na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Na szczęście dobre wyniki w sondażu wyborczym zorganizowanym przez Kentucky’s Lex 18 News, skłoniły Westa do opublikowania nowego numeru. Co ciekawe, ta sama telewizja ogłosiła później, że wyniki nie były prawdziwe, a jedynie zostały upublicznione na potrzeby wewnętrznego testu.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-07-05 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

2020 nie przestaje szaleć. Kanye West zapowiadał już kiedyś luźno chęć kandydowania na Prezydenta USA - tym razem robi to jednak na ostatniej prostej, celując jeszcze w jesienne wybory!

Tagi:
dodano: 2020-07-01 17:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Kanye West zgodnie z zapowiedziami nadciąga ze swoim 10 studyjnym albumem - krążek nazywać będzie się "God's Country". Pierwszy singiel to bezkompromisowy społeczny komentarz, w którym West daje do zrozumienia jak mocno społeczeństwo potrzebuje Boga w obecnych czasach pełnych napięć i niepewności. Gościnnie pojawia się tu Travis Scott, za miks odpowiada Dr. Dre, okładkę i klip przygotował Arthur Jafa.

video
dodano: 2020-06-27 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Dla wszystkich, którzy z sentymentem wspominają muzyczne początki Kanye Westa mamy dobre wieści - stary Kanye wrócił! Może nie dosłownie, ale odkopał niepublikowany wcześniej klip z klasycznego "College Dropout".

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2020-04-25 09:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Forbes odnotowuje wielki sukces Kanye Westa - raper dołączył do Jaya-Z i stał się drugim hip-hopowym miliarderem!

Tagi:
kategorie: USA, News
dodano: 2020-01-27 21:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Wczorajsze wieści z Los Angeles wstrząsnęły całą Ameryką, ale też wszystkimi fanami koszykówki na Świecie. Przedwczesna, tragiczna śmierć Kobe'ego Bryanta razem z jego 13-letnią córką Gianną, a także 7 innymi osobami, które były na pokładzie helikoptera, wydawała się złym snem, koszmarem, z którego zaraz się zbudzimy...

Tak się jednak nie stało, a Sieć zalała masa tribute'ów - również od niezliczonych raperów i artystów ze świata hip-hopu. Świata, który od początku darzył Kobe'ego wielką miłością i które to uczucie sam Kobe w pełni odwzajemniał. Dzisiejszy dzień upłynął nam w smutnych nastrojach, a plakat The Black Mamby, który wisi u mnie na ścianie, nabrał teraz innego znaczenia... 

video
dodano: 2019-11-29 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

W amerykańskie Święto Dziękczynienia Kanye publikuje drugi klip ze swojego najnowszego albumu "JESUS IS KING". W teledysku do "Closed on Sunday" występuje najbliższa rodzina rapera, od jego żony, dzieci po ojca i teściową.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2019-11-19 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Kanye wydał niedawno swój wypełniony gospelem album "JESUS IS KING", na którym mogliśmy usłyszeć m.in duet Clipse czy jazzowego artystę, Kenny'ego G. Legenda Chicago jednak nie zamierza osiadać na laurach i zapowiada sequel nowego krążka, angażując w pracę nad nim samego Dr. Dre.

video
dodano: 2019-11-09 10:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Do sieci trafił pierwszy klip z najnowszej płyty Kanye Westa, "JESUS IS KING". W video do "Follow God" nakręconym na ranczu Westa w Wyoming pojawia się jego ojciec, Ray. Jego obecność w teledysku jest uzasadniona tekstem piosenki, która porusza temat relacji obu panów.

Tagi:

Strony