Drake

Drake

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2021-09-18 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Fat Joe i Ja Rule stanęli ostatnio naprzeciwko siebie w popularnym formacie Verzuz. Dzień później by podsumować to wydarzenie razem zorganizowali live'a na Instagramie, podczas którego Fat Joe stwierdził, że Ja Rule był "Drake'iem swoich czasów".

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-06 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 11)

Drake i Kanye West od momentu większych zapowiedzi najnowszych płyt odświeżyli swój stary konflikt, który w zasadzie eksplodował przy premierze "Dondy" i "Certified Lover Boy". Najpierw Drake zdissował Kanye w goścince u Trippie Redda, potem West opublikował w sieci adres domowy autora "CLB", później Kanye "zalał" rodzinne Toronto Drake'a billboardami promującymi "Dondę", na co szef OVO w końcu zareagował ostrzejszym ruchem. Raper zleakował w swoim radiu nieopublikowaną wcześniej i zapowiadaną kooperację reprezentanta Chicago z Andre 3000, w której Kanye dissuje Kanadyjczyka. Członek OutKastu zareagował na to wydarzenie specjalnym oświadczeniem podkreślając, że nie chce być częścią tego konfliktu.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Trap
dodano: 2021-09-03 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Niecały tydzień po premierze "Dondy" otrzymujemy nowy krążek jego aktualnego rywala, Drake'a. "Certified Lover Boy" to aż 21 nowych numerów, opatrzonych ciekawymi gościnkami od m.in. Jaya-Z, Project Pata czy Giveona.

kategorie:
dodano: 2021-09-03 14:25 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Kolejny solowy album Drake'a na którym znajdziemy aż 21 nowych numerów.

Tracklista:

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-16 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 9)

Tytuł G.O.A.T to jeden z największych komplementów dla MC. Drake, którego wielu wskazuje jako jednego z najlepszych, sam zdradził kogo postrzega jako najlepszego żyjącego rapera.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-12 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Niedawno DaBbay trafił pod skrzydła 50 Centa. Swojego mentora chciałby mieć również Kodak Black. Raper wskazał nawet swoich kandydatów na to stanowisko - Nasa i Drake'a.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-12 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Drake na początku minionego weekendu niespodziewanie pojawił się w roli gościa podczas podcastu Fri Yay, który prowadzą członkowie OVO, Noel i Mark. Raper zdradził, jak przebiegają prace nad długo wyczekiwanym "Certified Lover Boy".

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Pop, Trap
dodano: 2021-06-16 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Certified Lover Boy" miał ukazać się na początku tego roku, ale Drake zdecydował się przenieść premierę przez kontuzję kolana na bliżej nieokreślony termin. Teraz wiemy mniej więcej kiedy można spodziewać się premiery płyty.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2021-05-14 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Drake był jednym z artystów, który w zeszłej dekadzie zatarł granice między popem, a hip-hopem. Teraz raper został ogłoszony artystą dekady na gali Billboard Music Awards.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-05 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Rick Ross ujawnił podczas wywiadu w radiu Atlanta’s Streetz 94.5, że po wypuszczeniu ich ostatniej kooperacji "Lemon Pepper Freestyle", raperzy rozmawiali o nagraniu wspólnego krążka.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-01-21 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Niedawno wokalista Charlie Puth, znany przede wszystkim z "See You Again" z Wizem Khalifą, puścił plotkę, że już w ten piątek ukaże się "Certified Lover Boy", czyli zapowiedziany w zeszłym roku album Drake'a. Raper odniósł się do niej dziś w nocy, zdradzając, że miał wydać ją w tym miesiącu, jednak z pewnych powodów tego nie zrobi.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Pop, R&B
dodano: 2020-11-27 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Po tym jak wśród nominacji do Grammy zabrakło jakiejkolwiek z niej dla The Weeknda, w internecie rozpętała się burza. Wokalista ma na swoim koncie w tym roku głośny krążek "After Hours", który bardzo przyczynił się do popularnego, tegorocznego trendu, jakim było przywrócenie mody na lata 80. Mimo to, Akademia nie nie znalazła dla artysty żadnej nominacji. Spotkało się to z szybką reakcją i komentarzem Drake'a, który już wcześniej krytykował Grammy.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, R&B
dodano: 2020-11-09 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Gwiazda R'n'B była ostatnio gościem "Joprah Show", którego prowadzącym jest Fat Joe. Raper z Nowego Jorku zapytał się wokalisty, czy byłby w stanie nagrać kiedyś kooperacyjny album na poziomie "The Best of Both Worlds" Jaya-Z i R. Kelly'ego z chociażby Drake'iem. Chris Brown zdradził wtedy, że szykują taki album i mają nagrane parę piosenek.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-26 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Od ostatniego pełnoprawnego LP Drake'a, "Scorpiona", minęło już ponad 2 lata. Jak się okazuje, premiera nowego albumu "Certified Lover Boy" już niedługo i z tej okazji na swoim Instagramie Kanadyjczyk opublikował promocyjne video na którym widzimy rapera na planach zdjęciowych okładek swoich najbardziej popularnych albumów.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-08-25 20:41 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 2)

Mimo, że o Akonie zdarza się w kontekście muzycznym nieco zapomnieć - wszak skupił się on na zupełnie innych tematach niż nagrywanie i tworzenie muzyki, to jednak raz na jakiś czas pojawia się on w mediach.

W jednym ze swoich ostatnich wywiadów, udzielonym dla VladTV zdradził on pewną ciekawostkę związaną z Drake'em. Okazuje się, że Akon w pewnym momencie miał możliwość podpisania z Kanadyjczykiem kontraktu. Co stanęło zatem na drodze?

Tagi:

Strony