Dej Loaf

Dej Loaf

video
dodano: 2016-03-11 01:28 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Otwierający debiutancką EP-kę DeJ Loaf "#AndSeeThatsTheThing" numer "Desire" to zarazem najlepszy obok nagranego z Big Seanem "Back Up" moment albumu. Teraz raperka postanowiła zwizualizować refleksyjny track stonowanym i klimatycznym klipem.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-01-12 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Lil Durk i Dej Loaf potwierdzają plotki o tym, że są kolejną głośną parą rapgry. Raper z Chicago i raperka z Detroit spotykają się od kilku miesięcy a teraz otrzymujemy od nich romantyczne video do numeru "My Beyonce", który jest pierwszym singlem z nadchodzącego mixtape'u Durka pt "300 Days 300 Nights".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-07-11 14:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Chevy Woods wypuszcza nowy numer zatułowany "All Said And Done", w którym zaznacza pamięć o ulicach, na których dorastał. Do współpracy przy numerze zaprosił Dej Loaf, którą możemy usłyszeć w refrenie.

dodano: 2015-06-03 21:35 przez: Marcin Natali (komentarze: 22)

Dobrze znany wszystkim nieoficjalny szósty element hip-hopu - obsuwa - udzieliła się również magazynowi XXL, a wypatrującom tegorocznej edycji amerykańskich Młodych Wilków Freshmenów przyszło ćwiczyć cierpliwość i debatować nad tym, kto w tym roku znajdzie się w "klasie Świeżaków". Również w naszym popkillerowym gronie typowaliśmy swoich faworytów i wybieraliśmy artystów, którzy naszym zdaniem najbardziej zasłużyli na to prestiżowe wyróżnienie...

Jak oznajmił jednak przed chwilą XXL, The Wait Is Over. Miesiące przygotowań, 50 nominowanych i głosowanie publiczności za nami, znamy tegoroczną dziesiątkę!

dodano: 2015-05-10 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

The Game - Ryda ft. Dej Loaf

Dlaczego: W oczekiwaniu na premierę "Documentary 2" Game idzie za ciosem publikując video do swojego ostatniego singla. "Ryda" to współczesna wersja "Bonnie & Clyde" rozgrywająca się na ulicach Compton - jak wam się podoba?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-04-29 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 7)

30 czerwca wydaje się mocno wątpliwym terminem na premierę "The Documentary 2", ale według planów wytwórni i samego rapera krążek według planów wciąż ma się ukazać nie później niż pod koniec tegorocznego lata. Na krążku mają się pojawić m.in. Keyshia Cole, Kanye West, Meek Mill, Lil Wayne, Drake, Trey Songz oraz produkce Dr. Dre!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-01-25 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Na tydzień przed premierą długo wyczekiwanego albumu "Full Speed", Kid Ink publikuje kolejny singiel mający podkręcić hype na płytę. Tym razem kalifornijski mc sięga po najgorętszego obecnie producenta w rap grze - DJ Mustarda, który dostarcza kolejny banger, jaki z pewnością będzie leciał w nadchodzących tygodniach w niejednym klubie.