K Camp

K Camp

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Premiery, R&B, Trap
dodano: 2022-07-31 15:51 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 4)

No i mamy weekend. Czas zatem na podsumowanie najważniejszych premier mijającego tygodnia.

kategorie:
dodano: 2022-07-30 21:10 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album K Campa.

Stream:

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-04-24 13:09 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Po sporym sukcesie "Lottery", K Camp nie zwalnia tempa i prezentuje piątą odsłonę serii "Kiss" - pierwszą od 2017 roku. Gościnnie podpisanego przez Interscope rapera wsparli: Wale, 6LACK, Ari Lenox, czy Tink.

SPRAWDŹ RESZTĘ KWIETNIOWYCH PREMIER

Tracklista:

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-08-17 19:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Raper i wokalista z Atlanty, autor hitu "Money Baby", serwuje nowy materiał na lato.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-09-01 16:30 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Po wcześniejszych dobrze przyjętych singlach "Lil Bit" i "Comfortable", K Camp wypuszcza kolejny numer zatytułowany "Change". Jest to już ostatni track, który usłyszymy przed premierą debiutanckiego albumu Only Way Is Up.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-06-28 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

K Camp dopiero co został wybrany do składu tegorocznej akcji XXL Freshmen, a teraz podkręca promocję nadchodzącego legalnego debiutu. "Comfortable" to kolejny letniak od Campa a do tego klip zrealizowany w słonecznych dominikańskich sceneriach. Robi wrażenie.

Tagi:
dodano: 2015-06-03 21:35 przez: Marcin Natali (komentarze: 22)

Dobrze znany wszystkim nieoficjalny szósty element hip-hopu - obsuwa - udzieliła się również magazynowi XXL, a wypatrującom tegorocznej edycji amerykańskich Młodych Wilków Freshmenów przyszło ćwiczyć cierpliwość i debatować nad tym, kto w tym roku znajdzie się w "klasie Świeżaków". Również w naszym popkillerowym gronie typowaliśmy swoich faworytów i wybieraliśmy artystów, którzy naszym zdaniem najbardziej zasłużyli na to prestiżowe wyróżnienie...

Jak oznajmił jednak przed chwilą XXL, The Wait Is Over. Miesiące przygotowań, 50 nominowanych i głosowanie publiczności za nami, znamy tegoroczną dziesiątkę!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-03-23 15:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Druga młodość Juicy J'a wywindowała go na mainstreamowe szczyty a nowy album wyczekiwany jest z uwagą. W singlowym "All I Need" Juicy bierze do pomocy K Campa, autora hitowego "Money Baby" a track dzieli na dwie części - pierwsza to typowy melanżowo-hedonistyczny banger, a drugi to osobista refleksja odnośnie starych czasów i komentarz dotyczący Three 6 Mafii, która można powiedzieć, że reaktywowała się bez udziału J'a jako Da Mafia 6ix. Całość kończy też napis R.I.P. Lord Infamous.

dodano: 2015-01-24 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Młody reprezentant Atlanty namieszał trochę w minionym roku swoimi hitami "Money Baby" oraz "Cut Her Off" (słyszeliście remix z YG, Too $hortem i Lil Boosiem?), które wykręciły odsłony po 40 milionów. Teraz dostajemy od niego nowy mixtape "One Way", na którym wspierany jest przez Ty Dolla $igna czy Lil Boosiego. Czy K Campowi uda się na dłużej utrzymać uwagę, czy też pozostanie sezonową ciekawostką? Co uważacie?

Tagi:
video
dodano: 2014-07-30 12:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

K Camp ciągle prze do przodu ze swoją muzyką i nie zamierza przestać. Niedawno publikowaliśmy klipy do oficjalnej wersji oraz remixu kawałka "Cut Her Off", a teraz raper z Atlanty wydaje kolejny teledysk do utworu z mixtape'u "In Due Time". Tym razem jest to wolne, melodyjne "Blessing". Co ciekawe, kilka miesięcy temu został już wydany klip do tego numeru, ale teraz wraz z dużym wzrostem popularności K Campa wydana została wizualizacja z większym budżetem i bardziej profesjonalna. 

Tagi:
video
dodano: 2014-07-20 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Autor głośnego w Stanach hitu "Money Baby" nie zwalnia tempa i atakuje nas kolejnym ciekawym singlem. A dokładniej remixem, w którym zebrał naprawdę mocne trio - świeżo wypuszczony na wolność Lil Boosie, jedna z najgorętszych twarzy westcoastu YG i nierdzewny kalifornijski weteran Too $hort. O czym odpowiada numer? Tytuł i powyższa plansza powinna dobrze Wam podpowiedzieć.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-05-24 12:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

K Camp - Cut Her Off ft. 2 Chainz

K Camp wbił się na mainstreamową scenę swoim utworem "Money Baby", który zrobił dużo szumu i doczekał się wielu remixów. Teraz raper z Atlanty prezentuje nam klip do utworu "Cut Her Off", który ma jeszcze większy potencjał hitowy, ponieważ gościnnie występuje w nim 2 Chainz. Trzeba przyznać, że klimat utworu traktującego o problemach z kobietami oraz sam klip idealnie pasuje do obserwowanej ostatnio, pięknej pogody. 

Tagi: