Maxo Kream

Maxo Kream

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap, Video
dodano: 2021-10-13 22:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Już w poniedziałek 18 października pojawi się nowy album Maxo Kreama "WEIGHT OF THE WORLD". Będzie to drugi studyjny krążek trapowego króla z Houston.

wydarzenie
dodano: 2020-01-29 22:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 1)
Line up splash! Festivalu 2020

Line up największego hiphopowego festivalu w Niemczech rośnie! Do już potwierdzonych gwiazd z Ameryki: A$AP Ferga i Playboi Cartiego dołączają Migos i Rae Sremmurd. Oczywiście nie zapomnieliśmy o fanach niemieckiego rapu. Do Apache 207, Rina, Yung Hurna, sido i RAF Camory dołączają KitschKrieg, którzy wydają się być obecnie najciekawszym teamem producenckim i zaprezentują podczas splasha! unikalny występ, podobnie jak Drunken Masters, na którym nie zabraknie gości specjalnych. Kolejnych wykonawców ujawnimy już niedługo. Chcielibyśmy również przypomnieć, że karnety fazy 1, fazy 2 oraz premium zostały już wyprzedane, a w zeszłym roku zostaliśmy wyprzedani przed końcem stycznia.

kategorie:
dodano: 2020-01-16 16:28 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Pochodzący z Houston Maxo Kream prezentuje nam swój drugi solowy, studyjny album. Po raz kolejny podkreśla nam swoją wielką więź z własnym ojcem, ponieważ okładka to twarze właśnie jego i samego Maxo, połączone w całość. Gościnnie między innymi: Travis Scott, A$AP Ferg, Megan Thee Stallion, czy ScHoolboy Q.

 

Tracklista:

Tagi:
dodano: 2018-08-27 18:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 1)

Końca dobiegają wakacje a przed nami druga połowa "właściwego roku", dobrze więc zamknąć pewną klamrą ostatnie miesiące. 2018 rok przyniósł nam za granicą ogrom ciekawych albumów, ciężko je wszystkie wymienić (staramy się to robić w dziale Premiery Płyt, który polecamy śledzić) a co dopiero przesłuchać - wszystkie wykazy i podsumowania muszą być więc na swój sposób subiektywne. My mamy dla Was przelot przez pierwsze półrocze autorstwa Łukasza Rawskiego, który premierowych krążków przesłuchał całą masę i postanowił zebrać swoje wrażenia w obszernym tekście - sprawdźcie specjalne subiektywne podsumowanie, podzielone na 3 dwumiesięczne części! Druga z nich pojawi się w środę a trzecia w piątek, tak by odpowiednio zamknąć sierpień. Miłego czytania no i oczywiście słuchania! [Mateusz Natali]

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-04-25 13:55 przez: Paweł Zet (komentarze: 4)

Killa Kyleon to postać dobrze znana fanom rapu z Houston. Po ubiegłorocznym "Lorraine Motel" przyszedł czas na nowy materiał. Właśnie z tego powodu dostajemy pierwszy singiel - "Doja Sweet". Na jazzującym bicie z typowo houstońskim vibem gościnne zwrotki położyli A$AP Rocky oraz Bun B z UGK. Za produkcję odpowiada niezawodny Trakksounds. Numer ten był już dawno zapowiadany, ale jak dobrze słychać, było warto tyle czekać.

dodano: 2018-04-20 14:30 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 11)

Dla każdego słuchacza hip-hopu nie jest tajemnicą to, że w tym nurcie muzycznym marihuana jest głęboko zakorzeniona kulturowo. Od zawsze wielu raperów nawiązywało w swoich tekstach do palenia suszu z konopii indyjskich i przywoływało, że po spożyciu pobudzała się ich kreatywność - pisali i słyszeli lepiej. Z okazji 20 kwietnia, czyli międzynarodowego Święta Marihuany znanego szerzej, jako "420" postanowiliśmy ułożyć subiektywną listę naszych ulubionych utworów, które każdy szanujący się stoner powinien przetestować po "odpaleniu bata". Jak mawiał Method Man - "Roll that shit, light that shit, smoke it" - i wczujcie się z nami w idealnie wpasowywujące się w klimat tego dnia utwory z repertuaru Wiza Khalify, Kid Cudiego, A$AP Rocky'ego, Kid Inka, Playboia Cartiego, Jima Jonesa, wspomnianego wcześniej Metha oraz innych...

dodano: 2018-02-09 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Natłok świeżej muzyki jest w ostatnich latach powalający. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem. Po grudniowej ofensywie tempo wyraźnie zmalało, ale konkretnych albumów i tak nie brakowało - pora byście wskazali najlepszy z nich!

dodano: 2018-01-14 14:32 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Houston w Teksasie wyprodukowało nam całą rzeszę świetnych raperów - wśród nich znaleźć można m.in. takie ksywki jak Slim Thug, Scarface, Trae The Truh, Z-Ro, Travis Scott czy legendarną grupę UGK. Teraz do tego doborowego towarzystwa chce dołączyć Maxo Kream, reprezentujący nową falę muzyki z H-Town. Po bardzo dobrze przyjętych mixtape'ach "The Persona Tape" czy "Maxo 187" przyszedł czas na debiutancki album o tytule "Punken".

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-01-03 21:01 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Reprezentant Houston, autor hitowego "Fetti" z Playboi Cartim wypuszcza swój debiutancki album. Wśród gości znajdziemy tylko Trippiego Redda oraz 03 Gredo, natomiast za bity odpowiedzialni będą m.in. Southside czy $uicide Chris z grupy $uicideBoy$. 

1. "Work"

2. "Grannies

3. "Capeesh" Feat. Trippie Redd

4. "Bussdown"

5. "Hobbies"

6. "Go" Feat. D. Flowers

7. "Beyonce (Interlude)"

8. "Astrodome, Pt. 2"

9. "Love Drugs"

10. "Pop Another"

11. "Janky"

12. "Atw" Feat. 03 Greedo

13. "Roaches"

Tagi: