Migos

Migos

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-12-03 13:00 przez: Michael Moch (komentarze: 0)

Jak podaje TMZ, policja z Houston aresztowała wczoraj Patricka Xaviera Clarka i przedstawiła mu zarzuty zabójstwa członka grupy Migos - Takeoffa. Śledczy twierdzą także, że Takeoff nie uczestniczył w nieszczęsnej kłótni, która doprowadziła do utraty jego życia. Dosięgły go tzw. 'zagubione kule'. Zabójcą rapera jest 33-letni mężczyzna. Takeoff podczas feralnej nocy nie posiadał przy sobie żadnej broni.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P., Trap
dodano: 2022-11-12 18:00 przez: Michael Moch (komentarze: 0)

Ceremonia pogrzebowa Takeoffa w Atlancie dobiegła końca. Drake podczas przemówienia mówił o wspaniałych chwilach, które przeżył z Migos podczas ich wspólnej trasy. Nie mogło zabraknąć także przemówienia Offseta i Quavo z grupy Migos.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P., Trap
dodano: 2022-11-03 18:13 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Amerykański hip-hop wciąż opłakuje tragiczną śmierć Takeoffa z Migos. 1 listopada jego macierzysta wytwórnia Quality Control wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P., Trap
dodano: 2022-11-01 11:21 przez: Jan Stokowski (komentarze: 10)

Patologia amerykańskiej przemocy nie ustaje. Na halloweenowej zamkniętej imprezie w Houston zastrzelony został Takeoff... Wraz z Quavo dopiero co wydał on wspólny album "Only Built For Infinity Links".

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2022-09-20 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Quality Control to wytwórnia, w której Migos wydali wszystkie swoje albumy, i w której Offset wypuścił także solówkę zatytułowaną "Father Of 4". Okazuje się, że raper nie jest teraz na dobrej stopie z władzami labelu i zamierza go pozwać. Wszystko z powodu praw autorskich.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2022-08-09 09:28 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo doczekamy się jakiegoś rodzaju kooperacji między legendarnym raperem z Wu-Tang Clanu i reprezentującym nową szkołę członkiem Migos.

kategorie: USA, Film, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-06-27 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Biżuteria, szczególnie za oceanem, w hip-hopowym świecie odgrywa niemałą rolę. Z tej okazji już niedługo na Youtube pojawi się specjalny dokument "ICE COLD: THE UNTOLD STORY OF HIP HOP JEWELRY", który opowie o roli i historii biżuterii wśród raperów.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Trap
dodano: 2021-05-20 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Po premierze klipu do "Straightenin" trio postanowiło na swoim Instagramie ujawnić datę premiery długo wyczekiwanej trzeciej części "Cullture".

Tagi:
video
dodano: 2021-05-16 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Oby nowy numer był sygnałem, że długo wyczekiwane "Culture III" ukaże się niebawem. Migos wracają po prawie roku przerwy z nowym singlem, "Straightenin" opatrzonym typowym, ulicznym klipem prosto z ulic Atlanty.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-01-29 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 15)

Pierwsze "Culture" w niektórych kręgach postrzegane jest jako klasyk, a sam krążek zagwarantował sporo trapowych hitów. Drugi zrobił to samo, ale był jednocześnie 2-płytowym molochem, który potrafił zmęczyć słuchacza. Teraz trio z Atlanty szykuje się do zamknięcia trylogii i z tej okazji wypuszcza krótki film opisujący proces powstawania nowego albumu.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2020-08-03 10:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
Line up splasha! 2021

Wszystkie karnety na 23. edycję z udziałem A$AP Rocky`ego, Migosów, Skepty i wielu innych zostały wyprzedane. splasha! od lat zalicza się do najważniejszego europejskiego spotkania szkolnego sceny rapowej i hip-hopowej. Dzisiaj ogłaszamy nie tylko kolejnych artystów, którzy wystąpia od 8. do 10. lipca 2021 roku w Ferropolis, lecz również "wyprzedaż" - wszystkie karnety na 23. edycję zostały wykupione. W tych niepewnych czasach jest nam jeszcze bardziej miło z tego powodu. splash! Festival chciałby podziękować wszystkim festivalowiczom za zaufanie, które w obecnych czasach nie jest tak oczywiste.

video
dodano: 2020-02-16 18:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Trio z Atlanty wraca z pierwszym  kawałkiem od czasu wydania drugiej części składanki "Quality Control: Control The Streets" w sierpniu zeszłego roku. Numer "GNF", czyli akronim do "Give No Fxk", został wyprodukowany przez Murda Beatz i DJ'a Durela, a gościnnie udzieliła się w nim absolutna topka amerykańskiego mainstreamu, Young Thug i Travis Scott.

wydarzenie
dodano: 2020-01-29 22:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 1)
Line up splash! Festivalu 2020

Line up największego hiphopowego festivalu w Niemczech rośnie! Do już potwierdzonych gwiazd z Ameryki: A$AP Ferga i Playboi Cartiego dołączają Migos i Rae Sremmurd. Oczywiście nie zapomnieliśmy o fanach niemieckiego rapu. Do Apache 207, Rina, Yung Hurna, sido i RAF Camory dołączają KitschKrieg, którzy wydają się być obecnie najciekawszym teamem producenckim i zaprezentują podczas splasha! unikalny występ, podobnie jak Drunken Masters, na którym nie zabraknie gości specjalnych. Kolejnych wykonawców ujawnimy już niedługo. Chcielibyśmy również przypomnieć, że karnety fazy 1, fazy 2 oraz premium zostały już wyprzedane, a w zeszłym roku zostaliśmy wyprzedani przed końcem stycznia.

kategorie:
dodano: 2019-08-17 03:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Potężna porcja nowej muzyki od labelu Quality Control. Ich nowa kompilacja przynosi 36 utworów, a wśród nich członkowie labelu (Migos czy Lil Baby) oraz mocni goście spoza wytwórni - Travis Scott, Meek Mill czy Gucci Mane.

dodano: 2019-02-28 11:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 36)
Shindy

Powrót niczym Shindy na niemiecką rapscenę. Pierwszy odcinek po długiej przerwie chciałbym rozpocząć, nie tak jak zwykle przeglądem tygodnia, lecz podsumowaniem tego, co wydarzyło się na niemieckiej scenie od poprzedniej edycji, a wydarzyło się naprawdę bardzo wiele. Do regularnego przeglądu wrócimy wraz z kolejną edycją "Po sąsiedzku". Z powodu buga youtuba przy playlistach większych niż 100 pozycji ruszamy z drugą częścią playlisty wraz z jubileuszową piętnastą częścią cyklu. Jeżeli wam jednak mało, pierwsza playlista była non stop aktualizowana na bieżąco, dlatego zapraszam do jej przesłuchania.

Strony