Wu-Tang

Wu-Tang

video
dodano: 2022-10-07 07:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

To się nazywa piękny hip-hopowy hołd. Na gali BET Hip-Hop Awards świętowane było także 30-lecie kultowej wytwórni Loud Records. Z tej okazji zobaczyliśmy 11-minutowy medley klasycznych hitów z jej repertuaru - co tam się działo!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2022-08-09 09:28 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo doczekamy się jakiegoś rodzaju kooperacji między legendarnym raperem z Wu-Tang Clanu i reprezentującym nową szkołę członkiem Migos.

kategorie:
dodano: 2021-11-28 19:02 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowa płyta związanego z Wu-Tangiem rapera i producenta.

Tracklista:

Tagi:
dodano: 2021-04-28 11:00 przez: Adam Kołodziejczyk (komentarze: 5)

W niedawnym Verzuz pomiędzy Method Manem i Redmanem pojawiło się wielu niespodziewanych gości takich jak RZA, Cappadonna czy Keith Murray. Ten pierwszy nie tylko wystąpił u boku swojego kolegi z grupy, ale korzystając z okazji zapowiedział, że przerywa 13 letnią przerwę i pracuje nad nowym solowym projektem z DJ Scratchem.

kategorie:
dodano: 2018-03-30 19:28 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Najnowszy materiał członka Wu-Tangu, wspieranego producencko przez takie postaci jak DJ Green Lantern, Large Professor czy Lord Finesse. W tym roku U-God nie próżnuje i dostarczył nam też biografię.

dodano: 2017-11-09 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Październik przyniósł nam ogrom ciekawych zagranicznych wydawnictw, co doskonale widać było także w naszym głosowaniu, które przebiegało w sposób bardzo równy i zacięty - a szala zwycięstwa wahała się do ostatnich minut. Finalnie zdecydowały... 3 głosy! I dzięki nim na szczycie podium znalazła się ekipa Wu-Tangu...

video
dodano: 2016-05-12 14:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Wczoraj przytaczaliśmy Wam wrażenia wielkiego fana Wu-Tangu, Adama z Końskich, który w trakcie Warsaw Challenge miał niezapomnianą możliwość nawinąć z Ghostface'em na żywo na scenie 2 zwrotki z klasycznego "Protect Ya Neck". Załączaliśmy także amatorskie video z telefonu - dziś mamy już przygotowane dla nas przez The Distance Vision video w dużo lepszej jakości, nakręcone z dwóch kamer i obejmujące pełną akcję. Sprawdźcie jak wyglądała ta niecodzienna i mocno zajawkowa sytuacja!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-12 15:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 15)

Telenowela pod tytułem "Once Upon A Time In Shaolin" zdaje się nie mieć końca. Kilka dni temu informowaliśmy, że wpływowy, amerykański biznesmen został właścicielem tajemniczego projektu Wu-Tang Clanu, dziś mamy jednak dla Was dużo ciekawsze rewelacje. Okazuje się, że umowa kupna-sprzedaży, na mocy której Martin Shkreli uzyskał prawo własności do płyty, zawiera klauzulę, w której zastrzeżono, że dzieło może powrócić do pierwotnych właścicieli bądź trafić do zaprzyjaźnionego z Wu Billa Murraya, po spełnieniu określonych warunków. Co dokładnie wynika z treści umowy? Nie uwierzycie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-10 22:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 11)

Kilka tygodni temu informowaliśmy Was, że jedyna istniejąca kopia tajemniczej płyty Wu-Tang Clanu, po wielu miesiącach tkwienia w sejfie, znalazła swojego nowego właściciela. Światowe media spekulowały od tego czasu, kto mógł być gotów zapłacić 2 miliony dolarów za kolekcjonerski egzemplarz albumu nowojorskiej supergrupy. Wśród rozważanych opcji wymieniano m.in. osobę Quentina Tarantino - notabene wieloletniego fana Wu-Tangu, przedsiębiorcę Bena Horowitza czy miliardera Richarda Bronsona. Żadna z tych kandydatur nie okazała się jednak trafna.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-11-26 14:05 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 6)

Pamiętacie, gdy w marcu tego roku pisaliśmy Wam o specjalnym projekcie, który w tajemnicy szykowali Wojownicy Wu-Tang Clanu? Dwupłytowe, monumentalne dzieło "Once Upon A Time In Shaolin", wydane tylko w jednym egzemplarzu, po wielu miesiącach ciszy znalazło w końcu swojego nabywcę. Kto więc został szczęśliwym posiadaczem "współczesnego dzieła sztuki" jak o płycie mawiał sam wielki RZA?

dodano: 2014-11-28 14:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

Wyczekiwany - i objęty przez nas medialnym patronatem - album Wu-Tang Clanu ujrzy światło dzienne 2 grudnia, ale raperzy z Nowego Jorku sprezentowali swoim fanom niespodziankę. "A Better Tommorow" jest gotowe do odsłuchu za darmo za pośrednictwem YouTube'a. 15 świeżych utworów od RZA, Method Mana, Ghostface'a, Raekwona i reszty zostało niespodziewanie wrzucone do internetu za pośrednictwem niemieckiego kanału wytwórni Warner. Czy wysokie oczekiwania odnośnie "A Better Tommorow" zostały pokryte? Przekonajcie się sami w rozwinięcu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-11-20 18:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 2)

Tuniziano zaserwował nam właśnie przedsmak połączenia JWP z kultową ekipą Wu. Jednak to oryginalne nagrania zawsze zbierały i zbierać będą przed głośnikami rzesze fanów. Już 2 grudnia premierę będzie miał najnowszy materiał nieśmiertelnego Wu-Tang Clanu. Płyta ma nosić tytuł "A Better Tomorrow", a poprzedza ją singiel "Necklace". Co zgotowali na bicie Capadonna, Raekwon, Ghostface Killah i GZA? Sprawdźcie w rozwinięciu newsa.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-03-23 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

Dwie legendarne nowojorskie ekipy, czyli Wu-Tang oraz D-Block znowu łącza siły. Do kooperacji dojdzie na albumie "Wu-Block 2", czyli sequelu projektu z 2012 roku Sheek Loucha oraz Ghostface'a Killah. Wspólny materiał raperów ujrzy światło dzienne 20 maja i będzie zawierał 15 utworów, w ktorych gościnnie udzielą się m.in. GZA, Masta Killa, Jadakiss i Styles P. Grafika, którą widzicie obok to oficjalna okładka albumu, a tracklistę możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2013-06-03 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Jeśli chodzi o kwestię rapowych mixtape'ów chyba każdy kto trochę orientuje się wie, że Tony Touch to "top 5 dead or alive". Nowojorczyk portorykańskiego pochodzenia, który zaczynał jako b-boy zajarany Rocksteady Crew i Crazy Legs w późniejszych latach przygotował mnóstwo kozackiego materiału i to nie tylko w drugim obiegu. W lipcu ma ukazać się trzecia część jednej z najsłynniejszych serii mixtape'ów - "The Piecemaker", z których pierwsza w 2000 roku otarła się o złotą płytę. Trójka z podtytułem "Return Of The 50 MC's" gościć będzie m.in. pokaźną reprezentację Wu-Tangu. W rozwinięciu możecie sprawdzić numer z gościnnym udziałem Rae, JD Era, Ghostface'a i RZA'y.

dodano: 2013-02-19 21:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 8)

Ten projekt miał ujrzeć światło dzienne jeszcze w zeszłym roku, ale najpierw trafił się nieoczekiwany poślizg z materiałem, a potem Ghostface i Adrian Younge (autor muzyki) postanowili wstrzymać premierę, żeby nie dublować zainteresowania soundtrackiem RZA'y. Ostatecznie materiał zapowiedziano na 16 kwietnia, a RZA będzie jego producentem wykonawczym.

W Walentynki światło dzienne ujrzał pierwszy singiel z materiału zatytułowany "The Rise Of The Ghostface Killah", który dla starych fanów brzmienia Wu będzie jak kojący opatrunek na rozdrapane nieudanymi eksperymentami rany.

Strony