Imprezy Popkillera

Imprezy Popkillera

dodano: 2024-04-05 00:17 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 20)

Popkillery 2024 już za nami. Emocjonalne wystąpienie Szpaka, koncerty m.in. Bambi i Afu-Ry. To wszystko wydarzyło się ostatniego wieczora.

dodano: 2018-05-10 23:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Złe wieści dla wszystkich westcoastowych zajawkowiczów, którzy podobnie jak my nie mogli doczekać się niedzielnej wizyty Tha Dogg Pound. Trasa Daza i Kurupta napotkała nieoczekiwane turbulencje i powinna się już rozpocząć... jednak została przesunięta.

wydarzenie
dodano: 2018-04-09 17:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Cali Iz Active! Już 13 maja, w ramach obchodów 8 urodzin Popkillera, w warszawskim klubie Drukarnia po raz pierwszy w Polsce wystąpi Tha Dogg Pound - jeden z najbardziej kultowych składów na muzycznej mapie Kalifornii i obok Dr. Dre czy Snoop Dogga czołowa wizytówka ery g-funku.

wydarzenie
dodano: 2015-09-11 16:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W sobotę 12 września warszawski klub 55 odwiedzi kultowy nowojorski duet Smif N Wessun w składzie Tek & Steele, wspierany przez gości specjalnych! Koncert zainauguruje obchody 5 urodzin Popkillera, a w trakcie imprezy oddamy także hołd (m.in. specjalnym dj'skim setem) zmarłemu w tym miesiącu legendarnemu raperowi Seanowi Price'owi, który wraz ze Smif N Wessun wchodził w skład formacji Boot Camp Clik.

Przed gwiazdami wieczoru wystąpią dla Was reprezentanci rodzimego rapu, zarazem uznane legendy jak i świeża krew - JWP/BC, Wiciu z NPS oraz... mocne niespodzianki, a wśród nich jedna z czołowych postaci stołecznej sceny!

dodano: 2013-03-05 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Ledwo opadły echa imprezy, gdzie na scenie krakowskiej Rotundy zaprezentowali się Apollo Brown i Guilty Simpson a już mamy dla Was info o kolejnym zagranicznym koncercie w ramach 3 Urodzin Popkillera. 12 kwietnia w szczecińskim City Hall razem z Hiphopheadz Joints mamy przyjemność powitać reprezentanta Duck Down Records, cenionego rapera z Nowego Jorku - Skyzoo!

Na koncie ma współpracę z takimi artystami jak Pete Rock, Hi-Tek, EPMD, Sean Price, G-Unit, Talib Kweli, Buckwild a już za miesiąc pojawi się w Szczecinie. Więcej info wkrótce! A na razie przypominamy, że "Salvation" dostępne jest w popkillerowym sklepie.

Tagi:
dodano: 2013-01-27 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Znacie już obsadę krakowskiej imprezy urodzinowej Popkillera, gdzie zagrają Apollo Brown i Guilty Simpson, czas na drugie miasto, które odwiedzimy na tegorocznej trasie. Jest to dobrze znany i lubiany Wrocław, gdzie zawitamy już po raz trzeci - rok temu razem z Diamante a teraz z Czikonda Events.

4 kwietnia na scenie klubu Alibi na imprezie będącej 3 wrocławskimi urodzinami Popkillera a także 3 odsłoną Make Some Czikonda wystąpią dla Was Pezet i Onar jako Płomień 81, Trzeci Wymiar, Fenomen oraz Proceente/Łysonżi/Mały Esz oraz kilka ciekawych supportów!

wydarzenie
dodano: 2013-01-25 10:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 27)

Nasze trzecie urodziny coraz bliżej i powoli zaczynamy odkrywać wam karty, a na pierwszy ogień pójdzie dwójka, niezwykle ceniona w niezależnych kręgach, która w Polsce wystąpi po raz pierwszy...

Jeżeli chodzi o klasyczny hip-hop, jednym z największych zwycięzców zeszłego roku z pewnością jest autor dwóch świetnie przyjętych albumów - Apollo Brown. Kiedy DJ Premier sporządzał listę jego zdaniem najlepszych albumów 2012 roku Apollo wraz z O.C. wylądowali na pierwszym miejscu. W wielu polskich głośnikach nie mniejsze zamieszanie i prawdziwą energetyczną awanturę rozkręciły takie numery jak "One Man" czy "Dear Jane", które już niebawem będziecie mogli usłyszeć na żywo na naszych trzecich urodzinach! Panie i panowie z radością prezentujemy wam info - gośćmi krakowskiej imprezy urodzinowej Popkillera, która odbędzie się dzięki agencji Good Tunes będą członek Random Axe, jeden z najbardziej cenionych raperów z Detroit - Guilty Simpson oraz znany od dawna, ale nabierający coraz większego rozpędu autor muzyki z "Dice Game" i "Trophies" - Apollo Brown!

wydarzenie
dodano: 2012-10-01 17:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 40)

Zapowiadaliśmy wam, że jesień w naszym wykonaniu będzie naprawdę gorąca - i dziś, wraz z początkiem października dwa pierwsze dowody na to, że nie były to obietnice bez pokrycia. Primo - 19 listopada w Warszawie, na imprezie organizowanej przez 5/55 i Popkillera zagra nie kto inny jak jedna z największych gwiazd amerykańskiej sceny ostatnich lat, twórca rosnącego imperium Strange Music, liryczny karabin maszynowy kipiący charyzmą i pierwszy niezależny artysta w historii, który przekroczył granicę miliona sprzedanych egzemplarzy... Panie i Panowie - Tech N9ne w końcu w Polsce!

dodano: 2012-04-03 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)
http://www.popkiller.pl/files/gallery/2012-04-02_keith_murray_30_03_2012_poznan/20120330_149_l.jpg

Obchody naszych drugich urodzin zainaugurowaliśmy w Poznaniu. I to jak... Na scenie klubu Eskulap działy się rzeczy wielkie, a zakończenie przerosło zdecydowanie moje marzenie, którym było jedynie zobaczenie koncertu Keitha Murraya. Ale po kolei.

dodano: 2011-06-06 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)


Gwoździem programu na naszej pierwszej urodzinowej imprezie, która odbyła się we Wrocławiu była reprezentacja Alkopoligamii. Mes i Stasiak, wspomagani przez Hubsona, Theodora i Jazzy na dobre rozgrzali publikę zebraną w Alibi. Usłyszeliśmy masę przekrojowo dobranego materiału... Tego dnia miały też miejsce premierowe wykonania numerów "Otwarcie" i "Efekt" i to właśnie je możecie dziś u nas obejrzeć.

dodano: 2011-06-05 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)


Jedną z dwóch głównych gwiazd na naszej wrocławskiej imprezie był górnośląski kolektyw Gopside, promujący ubiegłoroczne "Czarne Złoto" i tegoroczne "Przeminęło Z Dymem". Ekipa pojawiła się w składzie Jajonasz aka Lukatricks, MoraL, Gano, Świtał, Mata, DJ Motyl i zabrała nas w podróż po nowszym i starszym materiale.

dodano: 2011-06-04 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)


Tradycyjnym elementem popkillerowej imprezy, którego nie zabrakło i we Wrocławiu, jest oczywiście wolnostylowy jam. Tym razem na scenie pojawili się współprowadzący Theodor, zwycięzca wrocławskich eliminacji Wojny O Wawel (a później i całego cyklu) - Czeski oraz... Sprawdźcie sami kto jeszcze dotarł a komu się to nie udało.

dodano: 2011-05-21 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)


Po występie Rekorda zostaliśmy we wrocławskiej obsadzie, ale zarazem przenieśliśmy się do Kalifornii. Ekipa Grill-Funku od paru lat intensywnie nakręca w 71 westcoastowy vibe a jak słychać po reakcjach publiki spotyka się to z bardzo ciepłym odbiorem. Sprawdźcie występ Prysa i Bleiza.

dodano: 2011-05-20 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)


Kwietniowa zorganizowana razem z Punktem G impreza we Wrocławiu otworzyła świętowanie naszych pierwszych urodzin a mimo średnio korzystnej daty (środa) w klubie Alibi znalazło się około 300 osób, które nas i artystów przyjęły naprawdę elegancko. Rozpoczynamy publikację video z koncertów, które wtedy obejrzeliście i zaczynamy zgodnie z chronologią od występu Rekorda.

dodano: 2011-05-19 20:00 przez: Tomek Wichrzycki (komentarze: 5)
Gdy dostałem informację odnośnie tej imprezy od chłopaków z Flow Mode, to naszła mnie pewna refleksja... Kraków przeżywa aktualnie swoisty renesans, jeżeli chodzi o skumulowanie przekozackich imprez rapowych. Ten Typ Mes, Pezet z Małolatem, Pyskaty, Peja, Wena z Rasmentalismem, Tetris, a w niedalekiej przyszłości Promoe z Looptroopami. Ci wszyscy artyści grali, bądź jeszcze zagrają na deskach krakowskich klubów. Czegoś takiego nie było w tym mieście od bardzo dawna.

Przyznam Wam się bez bicia, że gdy zobaczyłem line-up imprezy urodzinowej naszego Popkillera, to uśmiech nie schodził mi z twarzy przez dobrych parę dni. W.E.N.A., Rasmentalism, Tetris - to kocury, których nigdy nie było dane mi zobaczyć na żywo, więc na ich występy czekałem ze sporym zainteresowaniem. Czy wyżej wymienieni artyści sprostali oczekiwaniom?

Strony