Strange Music

Strange Music

kategorie: Polska, USA, Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2021-10-19 12:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

Bardzo ciekawą kooperację zaserwował nam Maciej Spons, czyli założyciel indie labelu Miami Hit Music - w którym pierwsze kroki na scenie stawiał Bedoes - w postaci singla "What Up". Na utworze pojawili się Kobik z BORcrew oraz Stevie Stone, czyli członek legendarnej wytwórni Strange Music, zarządzanej niegdyś przez Tech N9ne'a. To jest dopiero początek ciekawych gościnek, które udało się Sponsowi skompletować - na nadchodzącym albumie usłyszymy też członków grup Slaughterhouse czy Dogg Pound.

kategorie:
dodano: 2017-10-31 17:39 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

"Into The Further" to trzeci solowy album połowy duetu ¡Mayday! współtworzonego z Bernz'em. Ogółem to już siódmy krążek Wrekonize’a spod szyldu Strange Music.

kategorie:
dodano: 2017-10-28 21:56 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Nowy album Rittza to charakterystyczna dla niego kanonada słów w odrobinę redneckim stylu typowym dla południowych Stanów. Oprócz kilku mniej poważnych momentów Rittz na ogół porusza trudniejsze tematy, choćby o walce z rakiem, upadaniu w życie na dno i ciężkiej pracy, aby znów stanąć na nogi.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-03 19:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 5)

Już 19-ego listopada Tech zawita w Polsce po raz pierwszy w historii. Wiecie także, że stosunkowo niedawno ta niewątpliwa ikona niezależnego rapu wydała EPkę zatytułowaną "E.B.A.H.". I mimo to, że opinie o tym materiale są podzielone, to pan Yates nie ma zamiaru zaprzestawać procesu uszczęśliwiania swych fanów nowymi porcjami muzyki. Do czego zmierzam? Już 30-ego dnia b.m. swą premierę mieć będzie kolejna w dorobku Techa EPka! O wydawnictwie zatytułowanym "Boiling Point" nie wiemy niestety jeszcze zbyt wiele, ale przypuszczam, że to nadchodzące "dziecko" rapera zostanie przez większość polskich słuchaczy dogłębnie sprawdzone.

wydarzenie
dodano: 2012-10-01 17:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 40)

Zapowiadaliśmy wam, że jesień w naszym wykonaniu będzie naprawdę gorąca - i dziś, wraz z początkiem października dwa pierwsze dowody na to, że nie były to obietnice bez pokrycia. Primo - 19 listopada w Warszawie, na imprezie organizowanej przez 5/55 i Popkillera zagra nie kto inny jak jedna z największych gwiazd amerykańskiej sceny ostatnich lat, twórca rosnącego imperium Strange Music, liryczny karabin maszynowy kipiący charyzmą i pierwszy niezależny artysta w historii, który przekroczył granicę miliona sprzedanych egzemplarzy... Panie i Panowie - Tech N9ne w końcu w Polsce!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2011-05-26 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)
Fanom West Coastu doszedł właśnie kolejny dzień do odznaczenia w kalendarzu.

Po blisko 4 latach oczekiwania, wielokrotnym przekładaniu daty premiery i zmianie labelu nareszcie możemy oficjalnie potwierdzić: debiutancki album Jay Rocka - "Follow Me Home" ukaże się dokładnie za 2 miesiące, 26 lipca!