Maciej Spons promuje płytę singlem z udziałem członków BOR oraz Strange Music

Bardzo ciekawą kooperację zaserwował nam Maciej Spons, czyli założyciel indie labelu Miami Hit Music - w którym pierwsze kroki na scenie stawiał Bedoes - w postaci singla "What Up". Na utworze pojawili się Kobik z BORcrew oraz Stevie Stone, czyli członek legendarnej wytwórni Strange Music, zarządzanej niegdyś przez Tech N9ne'a. To jest dopiero początek ciekawych gościnek, które udało się Sponsowi skompletować - na nadchodzącym albumie usłyszymy też członków grup Slaughterhouse czy Dogg Pound.

"What Up" wyrpodukowane przez Wyshmaster promuje album Sponsa "Bohemian Trapsody". Oprócz Kobika i Stevie Stone'a wśród gości na LP będziemy mogli usłyszeć też innych reprezentantów amerykańskiej sceny m.in. Kurupta, czyli twórcę legendarnego westcoastowego duetu Tha Dogg Pound oraz KXNG CROOKED'a, wcześniej znanego jako Crooked I, czyli piekielnie utalentowanego członka Slaughterhouse, który w przeszłości wydawał albumy w Death Row czy Shady Records. Warto przywołać tu słowa samego Eminema, który nazwał Crookeda "najbardziej niedocenionym raperem w historii". 

Wszystkie te współpracę powinny być gratką dla fanów rapu z początku wieku. W przeszłości Spons nagrywał też m.in. z Planet Asia czy legendarnym Rass Kassem. Album Sponsa "Bohemian Trapsody" już niedługo ujrzy światło dzienne, a tymczasem sprawdzajcie 'What Up". 

Maciej Spons - What Up Feat. Stevie Stone & Kobik [prod. Wyshmaster]

polski rap gówno
mhm to prekursorzy prawdziwego rapu w polsce, oby spons zyskał większy rozgłos, bo na to zasługuje w przeciwieństwie od tych discopolowców z czilwagon i innych hemingejów
s.
Stevie jest kozak- najlepszy w strange'ach, poza techem oczywiście.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>