Kobik

Kobik

współpraca płatna
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-05-17 08:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Do serwisów streamingowych trafił właśnie remix od Kobika.Utwór z gościnnym udziałem Bersona otrzymał swoje drugie życie dzięki duetowi producenckiemu Foxs i ADZ.

współpraca płatna
dodano: 2024-02-25 16:22 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Kobik w grudniu wypuścił swój album “Soulja Life/Małopolski Stan”, na którym gościnnie udzielili się między innymi Jan-rapowanie, Koneser czy Opiat - a 2024 otwiera kolejnym singlem. Tym razem dostajemy bangerowy numer “Krawiec” wyprodukowany przez Bohdiego.

Tagi:
dodano: 2023-12-19 08:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Tym razem spotkała nas lawina... EPek. Większość materiałów otrzymanych w tym tygodniu to właśnie krótkie formaty. Nie zabrakło jednak też mixtape'u od O.S.T.R.'a oraz oczywiście lawiny singli.

kategorie:
dodano: 2023-12-19 01:16 przez: Redakcja (komentarze: 0)

"SOULJA LIFE/MAŁOPOLSKI STAN to piąty, oficjalny album Kobika, który wraca po niemalże dwuletniej solowej przerwie wydawniczej. Materiał zawiera 16 premierowych tracków, za których produkcję odpowiedzialni są między innymi Worek, ChinoAP, Opiat GCBW czy Icebergwantabag, który współpracował z takimi artystami jak Polo G, YG, czy Lil Baby. Album łączy ze sobą najświeższe brzmienia południa Stanów z bezkompromisową nawijką krakowskiego artysty.

Tagi:
współpraca płatna
dodano: 2023-12-15 21:41 przez: Redakcja (komentarze: 5)

Kobik to raper stojący między starą a nową szkołą, obeznany w klasyce ale nie unikający muzycznych świeżynek - a także jedyny polski reprezentant No Limit Records Mastera P. Wszystko to znajdziemy na jego piątym solo, które właśnie się ukazało.

Tagi:
video
dodano: 2023-11-11 13:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Kobik serwuje kolejny singiel, mieszający klasyczne southowe brzmienie z mocno swojskim klimatem. "WhiteBoySwag" to pokaz stylówki krakowskiego rapera, w otoczeniu graffiti i... koparki.

Tagi:
dodano: 2023-10-28 23:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Kolejna porcja świeżości z minionego tygodnia, od albumów po single zapowiadające nadchodzące projekty. Co warto przesłuchać? Sprawdźcie!

video
dodano: 2023-10-25 20:59 przez: Jan Stokowski (komentarze: 5)

Kobik nadciąga z kolejnym albumem, na którym czeka nas dużo pełnokrwistego rapu w stylu hołdującym zarówno klasyce jak i nowym brzmieniom. W najnowszym singlu "Gibon Skład" krakowski raper wspomina stare czasy i zestawia je z nowymi, dając też ukłon dla klasycznej formacji Gib Gibon Skład - ale i dla Obrońców Tytułu, o czym słyszymy w refrenie.

Tagi:
dodano: 2023-10-01 14:24 przez: Redakcja (komentarze: 3)

Kobik nadciąga z piątym solowym albumem! Płyta reprezentanta BORCREW i Warner Music Poland zatytułowana ‘Soulja Life/Małopolski Stan’ ukaże się 16 listopada. Materiał zawiera 16 premierowych tracków, za których produkcję odpowiedzialni są między innymi Worek, ChinoAP, Opiat GCBW czy Icebergwantabag, który współpracował z takimi artystami jak Polo G, YG, czy Lil Baby.

Tagi:
video
dodano: 2023-09-16 09:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Po ostatniej serii singli otrzymujemy od Kobika kolejny utwór i trochę szczegółów dotyczących najbliższych planów reprezentanta BORCREW i Warner Music Poland. Na youtube i we wszystkich serwisach streamingowych odsłuchać można utwór zatytułowany "Slalom". Gościnnie usłyszeć można, bardzo dawno nie słyszanego, Jana-Rapowanie. Mało kto wpadłby na takie połączenie artystów, a jednak powstało i możemy sprawdzić dwa kontrastowe style z krakowskiej sceny.

video
dodano: 2023-07-27 22:37 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Kobik zdążył nas przyzwyczaić, że pomimo zmieniającego się ciągle krajobrazu muzycznego, ciągle stawia na to, za co słuchacze pokochali rap. Dynamiczna nawijka przepełniona skillem, brak zbędnego efekciarstwa, naturalność i przede wszystkim przekaz.

"Forteca Flow" to surowy przelot w starym stylu, gdzie na pierwszym planie jest rap i bezkompromisowe linijki.

Tagi:
video
dodano: 2023-05-23 15:30 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Światło ujrzał nowy singiel Kobika „Wbrew sobie”. Krakowski raper pokazuje, że stylistycznie pozostaje wierny swoim korzeniom i stawia przede wszystkim na lirykę i agresywną nawijkę, czyli to co fani ulicznego rapu lubią najbardziej. „Wbrew sobie” to swego rodzaju manifest Kobika i jego diagnoza na temat swojego miejsca na szybko zmieniającej się rap scenie. Kobik daje słuchaczom jasno do zrozumienia, że jest świadom, że rap staje się muzyką mainstreamową i komercyjną, ale nie ma zamiaru brać udziału w „wyścigu po wyświetlenia” i stawia przede wszystkim na bycie w zgodzie ze sobą i robienie muzyki, którą od lat kocha.

Tagi:
dodano: 2022-01-22 20:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

W utworze „AYYO” gościnnie usłyszeć można Deysa oraz Franka, a za produkcję odpowiada Bodhi. Nowy numer zapowiada zbliżający się mixtape Kobika „ZERODWANA BOYZ MIXTAPE”, który ujrzy światło dzienne już wkrótce.

Tagi:
video
dodano: 2022-01-04 19:31 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Sram na to" to kolejny numer Kobika promujący mixtape "Zerodwana Boyz". Produkcją kawałka zajęli się ADZ i Leśny.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2022-01-04 19:16 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Luźny mixtape Kobika, który nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży. Gościnnie Ćpaj Stajl, Deys, Sapi Tha King, Kukon, Sarius, Frank, Dexter, Last Dance, Ogano, Jabba oraz Biera.

Tracklista: nieznana

Tagi:

Strony